Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieradzącasobiezżyciem

Jest mi przykro...

Polecane posty

Gość Nieradzącasobiezżyciem

Znamy się już kupę lat. Na początku byliśmy przyjaciółmi, a potem zostaliśmy kochankami. Nie nwidzę tego okreslenia ale tak jest.Dziś zadzwonił z pretencjami ,że jakiś kolega wie o nas że spotykamy się. Powiedziałam mu że nie znam tego gościa. Powiedział, że zna nie że coś kręcę wrrr... odpowiedziałam mu że jest mi przykro że nie ma do mnie zaufania. Powiedział że wie o mnie więcej niż ja sama o sobie ale trzyma to dla siebie. Pózniej były jeszcze dwa zdania i powiedział że ma zaufanie, ale musiał to wyjaśnić. Zastanawiam się co mam zrobić. Powiedziałam sobie że w pon nie odbieram telefonu i postanowiłam że powiem mu że nie możemy więcej się spotykać głównie z powodu braku zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieradzącasobiezżyciem
Nie wiem co mam myśleć. Jestem z nim strasznie emocjonalnie związana dzwonimy do siebie, rozmawiamy dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaazor
Jest żonaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieradzącasobiezżyciem
że kolega powiązuje nas ze sobą. Jak już doszliśmy do porozumienia to powiedział, że prawie domysla się kto za tym stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieradzącasobiezżyciem
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdf4
heh dziwny opis, mysle sobie- przerabane, tak sie ciebie wstydzi... tymczasem aaazor odkryl o co biega :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaazor
A Ty mężatka czy samotna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieradzącasobiezżyciem
Rozwódka. Nie wstydzi się, bo gdy widzimy się to na ulicy potrafi mnie pocałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaazor
Dlaczego się czepiłaś żonatego? Twój rozwód nie dał Ci wystarczająco do myślenia? musisz narażać innych na rozpad małżeństwa? Cipka tak strasznie swędzi że sobie nie radzisz i musisz czyjegoś kutasa używać do zaspokajania się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieradzącasobiezżyciem
Nie potrafię obiektywnie spojrzeć na tą sytuację. Zawsze wynajduję sobie wytłumaczenia. Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieradzącasobiezżyciem
Spotykamy się bardzo rzadko raz na dwa trzy tygodnie więc nie chodzi tylko o sex.Codziennie mamy kontakt telefoniczny. Jesteś facetem powiedz mi co o tym myślisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o buhahahhahahah
Po pierwsze jestes kurwa. A po drugie przejedziesz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróci na bank do żonki
ales sie kobieto wpakowała spiepszaj z tegp układu póki czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieradzącasobiezżyciem
to że jestem z jednym facetem (akurat żonatym) parę lat to jestem kurwa. Nie rozbijam jego małzeństwa. Kocham go. Poza nim nie spotyam się z nikim. Mam 2 dzieci i z nimi spędzam najwięcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieradzącasobiezżyciem
Wiem, że zasługuję na potępienie.Spróbujcie mnie choc trochę zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz swiadomosc ze to ukad
i ze jakis czas zostawi Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o buhahahhahahah
Hahahhahaha. Pierdolone lby :D Jestes zwykla kurwa. O czym tu mowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzac z boku lepiej
byłoby jednak kogos wolnego przygruchac nawet ze wzgledu na twoje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieradzącasobiezżyciem
zdaję sobie z tego sprawę. Czy ktoś spojrzy z innej strony na tą rozmowę ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieradzącasobiezżyciem
Masz rację powinnam znaleźć dobie kogoś wolnego, ale ja nie potrafię spojrzeć na innego faceta bo to jego kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o buhahahhahahah
Z jakiej kotku? Ze strony jego zony? Twoich dzieci? Otoczenia? Sumienia? Zasad? Szacunku? Prowokacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieradzącasobiezżyciem
Staram się aby dzieci nie wiedziały o tym. Kiedy spotykam się z nim to dzieci są u moich rodziców albo spotykamy się gdzieś na mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieradzącasobiezżyciem
to nie jest prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieradzącasobiezżyciem
???????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ART...
wspołczuje twoim dzieciom takiej matki. Swojego małzentstwa nie potrafiła utrzymać, wpierdala sie w czyjes. Nie wazne czy twoje dzieci wiedzą o tym teraz czy nie, zresztą i tak sie kiedys dowiedzą ze ich matka była szmatką żonatego faceta. Jakie ty wartosci im w zyciu przekazesz jesli sama nie masz ani honoru ani godnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedziesz latami żyła
złudzeniami przeciez On zostanie z zoneczka ty go kochasz On najwyraxniej inny cel spotkan ma ocknij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagraj
Z tego co widzę, albo facet Cię sprawdza, albo wyraźnie mu się znudziło.To typowa gadaka facetów , kiedy nie wiedzą , jak się mają wyplątać.Daj sobie spokój na jakiś czas (wiem to łatwe nie będzie) nie pisz, nie opdisuj, nie interesuj się, ale wyjątkowo o siebie zadbaj pokaż , że się nie przejmujesz. Musisz tak nie ma innej rady. Przypominaj sobie tylko najgorsze chwile z Nim. Powinno zadziałać, a jeśli nie tzn , że nie masz do czego wracać.Uwierz mi trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieradzącasobiezżyciem
Zagraj. Dziekuję,że mnie nie potępiasz. Zrobię tak jak myślisz. W pon. nie zadzwonię do niego i nie będę odbierać telefonów.Od tygodnia nic nie zapowiadało się źle. Codziennie dzwonił i normalnie rozmawialiśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagraj
skąd się bierze w ludziach tyle zawiści, nie rozumiem biedne żony , które wiecznie głowa boli, albo wagą swoją przekroczyły nadwagę wieloryba.A wziąść się za siebie a nie w necie siedzieć.Jak o faceta nie zadbasz to sam o siebie zadba!!!!!!zresztą nie miał by powodów to by na bok nie poszedł. Nie przejmuj się (nieradzącasobiezżyciem).Dasz radę albo z nim, albo z sama, albo z innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagraj
Bo wiem, że dasz radę.wycisz telefon, albo wyłącz, jak masz możliwość na jakiś czas.i nie patrz na poprzednie wpisy , bo w deprechę wpadniesz.Jeśli kocha wydobędzie Cię choćby spod ziemi.Czekaj, czekaj, byle nie za długo, potem jakos musisz się otrząsnąć, albo ...sama zdecydujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×