Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fsdshjd,mynjhfffuuuszczupłabąd

dobraa rada panie

Polecane posty

Gość fsdshjd,mynjhfffuuuszczupłabąd

zamiast diety ruszyć dupę.... po co się głodzicie jak możecie ten sam efekt ( a nawet leszy bo kształtowanie sylwetki) uzyskać za pomocą wysiłku fizycznego???? i wybaczcie ale łyżwy, basen, taniec to chyba przyjemne jest... ale skoro wolicie się głodzić pooooowodzenia przyda wam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tejlaski wyżej
pracuję w prywatnej firmie od 9-17, mam trójkę dzieci w wieku 5,9,13 lat, prowadzę dom SAMA ponieważ mój mąz pracuje za granicą. Mieszkam z dala od całej rodziny o 250 kilometrów. Mój plan dnia wygląda tak: wstaje o 5 przygotowuje dzieciom sniadanie, ogarniam sie koło siebie i podszykowuje obiad. Odwoże dzieci do szkoły i przedszkola, jade do pracy. o 17 kończę pracę, odbieram dzieci z, idziemy na zakupy. W domu jemy obiad, pomagam starszym w lekcjach i robię to co trzeba- sprątam, piorę, prasuję itd. Spać się kłade ok. 12 w nocy.nawet nie wiem jakie są programy w telewizji. Sobota wygląda podobnie, tylko krócej pracuję. No i mieszkam w małej miejscowości. Nie ma tu siłowni, na basen mam dojazd 30 km.Zresztą i tak nie mam kiedy tam pojechać. No to teraz mądralo powiedz mi żebym ruszyła dupę...rozumiem W NOCY !!!!!!! HAHAHAHA GRATULUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka poznaniara
I tu jest racja i tu. Jednak Pani, która ma 3 dzieci i tak aktywny tryb, to chyba nie jest jakąs zaniedbaną locha, prawda?:) Moj dzien wygladał podobnie, ale ja mam 1 dziecko, więc też inaczej to wygląda, bo tylko do żłobka odprowadzam, potem do pracy. Każda z nas ma inny rytm, geny i możliwość. Ja mimo tego, że mieszkam w Poznaniu na siłownię nie mam czasu, ale też dbam o siebie, waga na dzisiaj to 50 kg. Więc i bez siłowni można ruszyć dupę przy porannym pośpiechu. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkmn
i tu sie zgadzam jak człowiek zajety to nawet na kawe nie ma czasu na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajjajaja
do tych pań "po ciąży" no może i jesteście zajęte ale chyba żadnej z was nie zależało na zdrowiu dziecka każdy lekarz wam powie że w ciąży to góra 12kg można przytyć a nie 25kg... i się odchudzacie samą dietą.... nie można nie ruszać się wg badań człowiek by był zdrowy musi pokonać ok8km dziennie pieszo co oczywiście można zastąpić inną aktywnością.... obżerajcie się w tych ciążach i narzekajcie później że grube.... ps obżeranie szkodzi waszemu nienarodzonemu dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfff
ajajajajjajaja poczekaj na swoją ciążę, a potem pyskuj dobra? Wiesz co to jest to 12 kg co piszesz, że tyle można przytyć? To jest przybranie na wadze w czasie ciąży i w tych 12-stu kilosach masz wody płodowe, dziecko, łożysko i opuchnięte piersi kretynko. Tłuszczu w tej "nadwadze" nie ma wcale. Poza tym trzeba wziąć pod uwagę to, że w ciąży może ci się zbierać woda, więc waga już w górę. Hormony pracują inaczej wiec też może waga iść do góry. Następna sprawa to prawdziwy nadmiar tłuszczu który się zbiera, ponieważ jest potrzebny do produkcji mleka. Więc nawet jak któraś przybierze 20kg w ciąży to nic ci do tego, bo z reguły te nadprogramowe 8 kg gubi się przy karmieniu. Tych faktycznie wielkich ciężarnych nie jest znowu tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmdafg3
a ja tam uważam że tu dużo kobiet woli jeść 500 kal czy jeszcze mniej niż się ruszyć... a hmm co do kobiet w ciąży to się nie wypowiadam nie doświadczyłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka poznaniara
ja w ciąży utyłam uwaga uwaga 20 kg ;) i co, po porodzie minus 10 miałam, także tak jak panie pisza wyzej, ludzie przed ciaza nie wypowiadajcie się ! Bo nie ma reguły tak serio ile kto przytyje, a niestety miałam trudny porod wiec te dodatkowe kg mi bardzo pomogły w przezyciu, transfuzji, wiec prosze was nie mowcie ile kto ma utyc i na jakiej byc diecie, bo to jest zenujace;/ Takze szanowne mamy zycze wam chociaz w niedziele kawy na spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reterka11
jestem po 2 ciazach a przytyłam przy kazdej ok 8 kg dzieci ur duze i zdrowe , maja juz po 20 pare lat a po cizach obu moja waga była taka sama jak przed czyli znowu chuda byłam aliczyam ze chociaz przytyje pare kilo a tu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farenka
to extra ja przytyłam 20 ponad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×