Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iLa111

drogie mamy - czy trudno jest znależć pracę na niepełny etat?

Polecane posty

Gość iLa111

Właśnie zaczynam szukać i na razie cisza. Zastanawiam się, czy moje pytanie o możliwość na niepełny etat może mnie z miejsca zdyskwalifikować jako potencjalnego pracownika, czy nie jest aż tak źle? Któraś z was pracuje na niepełny etat? Mnie urządza nawet 4/5 etatu, chociaż najbardziej chciałabym 3/5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamammaamaaa
ile to h dziennie.Opalca ci sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iLa111
no jeżeli na 4/5 etatu to zawsze będę mogła pracować codziennie w godzinach np 8 - 14:30, albo ostatecznie 9 - 15:30. Wtedy będę w domu koło 16 a nei 17. Chodzi o odbieranie dzieci z przedszkola a potem po szkole bede juz wczesniej z nimi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iLa111
o kasę mi nie chodzi - mąż zarabia dużo - tylko o doświadczenie zawodowe. Jak dzieci będą starsze to wtedy mogę i nadgodziny robić - żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iLa111
mój mąż powiedział mi, że jeżeli w ogóle znajde prace (bo z tym trudno) to nikt nie bedzie chcial, zebym sobei przychodzila na kilka godzin. Podobno są marne szanse na prace na niepelny etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssssiiiaaa.
myślę że wieksze szanse masz znaleźć umowe zlecenie niz prace w niepełnym wymiarze. ja chciałam sobie zmniejszyć etat w pracy to sie nie zgodzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09-090
ja szukam juz rok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juka juka juka
a jakiej pracy szukasz? cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iLa111
ja też bardzo długo szukam... Pracowałam trochę na umowie o dzieło, trochę na zleceniu. Niestety znam aż zbyt dobrze wady takich rozwiązan. Teraz trochę się dokształciłam i zaczynam znów. Boję się zapytać na rozmowie o niepełny etat. Boję się, że mnie od razu przekreślą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iLa111
pracyw zawodzie szukam. Niestewty jak na moj wiek - 30 lat - mam za male doswiadczenie zawodowe. Tylko 4 lata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktycznie tylko zlecenia
niestety umowę o pracę na niepełny etat bardzo trudno znaleźć (nawet jeśli ogłaszają pół etatu,to jest to tylko na papierze a pracujesz na cały i różnica kasy do kieszeni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iLa111
jezeli nic nie znajde to wiadomo, ze wezme na caly etat. szkoda tylko dzieci i ich siedzenei w przedszkolu do 17 :( a potem w swietlicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huncwocik*
ila, a mozesz napisac w jakiej branzy szukasz? Ja tez po Nowym Roku bede sie rozgladac za jakims zajeciem i wlasnie najlepiej w niepelnym wymiarze :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iLa111
w budownictwie szukam. a tu przeciez kryzys :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juka juka juka
mam ten sam problem, chciałbym pracować ale cały etat plus dojazdy to jest cały dzień poza domem. Nie mam zadnej rodziny do pomocy, ja jak znajde prace to chyba bede szukała jakiejś niani... mąż cały dzień w pracy też. Problemem sa tez wolne dni, jak wakacje, ferie, przerwy siąteczne, weekend majowy itp... skąd brać tyle wolnego. Cięzko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktycznie tylko zlecenia
Chyba jedynie do sprzątania przyjmują na niepełny etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iLa111
trzeba sie zgadac z inna matka tej samej brzanzy i kazda weznie pol etatu tego samego stanowiska ;) masakra jest :( nawet moj maz sie wkurzyl jak jego jedna pracownica poprosila o prace na niepelny etat... zgodzil sie wkurzony mimo, ze zna NASZA sytuacje! czy ludzie nie mysla? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huncwocik*
ja jestem redaktorem/korektorem, w najgorszym wypadku bede brała zlecenia i wykonywała je w domu, ale jednak bardzo chciałąbym wyjsc trochę do ludzi na te kilka godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iLa111
huncwocik* a jak ze zleceniami u ciebie? masz jakeis dobre zrodla pozyskiwania? to chyba jestes na wygranej pozycji, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huncwocik*
od roku nic nie robiłam w zawodzie. takze będe sie po prostu odzywac do wszystkich mozliwych wydawnictw/redakcji w okolicy ;-) moze ktoras mnie przygarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowa krolowa
moge wtracic slowko - ale gdzie konkretnie szukac, ja tez szukam i ze wzgledu na dziecko nie moge tak pracowac np 9- 17 dla mnie to zbyt dlugo..marzde o pol etatu, bo nie chodzi o wysokie zarobki, tylko zeby na przedszkole prywatne zarobic. Ale wszedzie oferty na ful etat niestety ;-/ w sluzbie zdrowia ale gdzie jak ...jak z doswiadczeniem? ja mam tylko w pracy biurowej i obsludze klienta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja składałam cv wszędzie gdzie pasowały mi godziny pracy :) Nawet tam, gdzie z założenia nie przyjmują do pracy. CV składa się w kadrach, koleżanka śmiała się,że się tam dostanę pracę jak ona pójdzie na emeryturę. Jednak jak się okazuje jest tyle przypadków losowych, że z dnia na dzień szukali osoby i nie mieli czasu na ogłoszenia, konkursy i inne takie. Moje cv było jak znalazł ;P Ja jestem informatykiem i ekonomistą.... Ale jak się ma chociaż średnie wykształcenie to można dostać pracę (jak szukają) do różnych działów (z budowlanego u nas do działu technicznego np przyjmowali jak 2 osoby poszły na emeryturę..) Bo niby w służbie zdrowia przyjęć nie ma, ale żeby nie skłamać to połowa personelu zmierza ku emeryturze, a ktoś robić musi. Kokosów nie ma. Ale robota w konkretnych godzinach, weekendy, święta wolne, zus płacą ;P (co ważne jeśli ktoś dodatkowo ma jakąś działalność...) Koleżanka dostała się do prywatnej poradni, opisuje lekarzom rentgeny i usg. 2 godz codziennie. Tylko trzeba szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satoro

EuroKadra - idziecie do nich, znajdziecie pracę na fajnych warunkach. Generalnie rynek stwarza fajne warunki pracy, ale czy to wykorzystacie, to już inna kwestia. Tzn. oni działają w wybranych miastach w Polsce, wszędzie dają pracę, tylko różnice będą tkwić w tym, gdzie ta praca jest dostępna. Bo generalnie - jeśli ktoś chce solidnego zatrudnienia, to je dostanie na fajnych warunkach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×