Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia v

Jaka surówka do kotletów drobiowych z pieczarkami ?

Polecane posty

Gość Basia v

Doradźcie dziewczyny, robię kotlety takie placuszki z drobno pokrojonych piersi drobiowych z pieczarkami. Zastanawiam się właśnie jaką surówkę zrobić do nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenia się spełniają_*
z kiszonej kapusty z buraczków z kapusty pekińskiej mizerię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia v
Z kapusty pekińskiej i co jeszcze dodać do niej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenia się spełniają_*
a co masz w domu? ja lubię z fetą, pomidorami, czosnkiem i sosem majonezowo-jogurtowym dzieci lubią z kukurydzą z puszki, rodzynkami i niewielką ilością ostrego sera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie interesuje.............
przepis na te kotleciki ;) Bo smakowicie brzmi, a akurat mam w domu piersi z kurczaka i pieczarki ;) Surowka z pekinskiej, kukurydza w puszce, papryka pokrojona w kostke, pomidor - i to wszystko mieszam z sosem takim malym w torebce (co dodaje sie wode i olej) typu vinegre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś pysznego robisz
ja zrobiłabym do tego surówkę z kapusty pekińskiej jak mówią dziewczyny wcześniej. Mój przepis to tylko kapusta, starta marchewka trochę koperku, a sos żaden z torebki odrobina oliwy, soku z sytryny, szczypta soli i cukru. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś do drobiowych kotlecików maiłam startą marchewkę z jabłkiem - bez dodatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie interesuje.............
ojjj wyglada pyyysznie ;) ale nie mam maki ziemniaczanej :/ Ciekawe czy z tortowa by wyszly? Ehhh a jutro nie mam gdzie kupic tej maki :/ Ale napewno je zrobie ;) Jak nie jutro to za tydzien w weekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasssaaaaa
?ja mam fajny przepis na podobne placuszki;) chce ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia v
"a mnie interesuje" Mąka pszenna od biedy też może być ja już kiedyś robiłam te placki i dałam właśnie pszenną,bo ziemniaczanej nie miałam. Pieczarki można zastąpić papryką pokrojoną w kostkę,takie placki też są dobre robiłam z papryką 2 tygodnie temu. Do tych placków możesz dodać trochę startego żółtego sera -on "podkręca" trochę smak. Jako surówkę polecam coś o konkretnym smaku np. z porem żeby nie było zbyt mdłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aawwwwwqqqq
ja robię tak,że kroje kurczaka w kostce, obtaczam w gyrosie i wciskam ząbek czosnku. wstawiam do lodówki. później na tarce ścieram ser i pieczarki mieszam z mięsem, wbijam jajko i obtaczam w bułce tartej ;D pyszne. Najbardziej mi smakuje jak sobie upieke do tego ziemniaczki i poleje je masełkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia v
"aawwwwqqqq" Dziękuję za przepis muszę go koniecznie wypróbować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie juz po czasie,ale ja bardzo lubie do kotletow ostrzejsze salatki,np. kroje pora,tre marchewke,dodaje majonez,sol,pieprz. Pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×