Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kamilalalala

Mleko Nestle Nan HA - wstrząsająca prawda!przeczytaj do końca B.WAŻNE

Polecane posty

Gość Kamilalalala

Moja mała księżniczka nie do końca tolerowała Bebilon/Aptamil więc za poradą pediatry zaserwowałam jej Nan ha. Przez pierwszy dizeń wszystko wydawało się w porządku-gdyż wciąż używałam Bebilonu a tylko nakarmiłam ją Nan'em dwa razy. Mleko wydawało się smaczniejsze niż Bebilon. Natomiast kilka dni później kiedy już byłazupełnie na mleku Nan ha zaczęła robić bardzo śmierdzące, zielone kupy oraz zaczęła je robić zdecydowanie za często!Dostała biegunki- nie muszę chyba wspominać jak niebezpieczna jest biegunka u tak małego kilkumiesięcznego dziecka! a zielone kupy oznaczają że żołądek ma problemy z trawieniem-albo zimne jedzenie a to w jej przypadku nie obowiązywało albo bolący brzuszek. Ktoś powiedział że to żelazo- hmm żelazo jest także niebezpieczne dla niemowlaków... Więc zaczełam kopać w internecie na temat tego mleka- w polskim internecie bardzo mało informacji- na kilku forach tylko informacje, że dzieci robią zielone kupy po nim i także mają zaparcia albo biegunki. Natomiast to co zobaczyłam na zagranicznych stronach podniosło mi ciśnienie. Byłam przerażona. Okazało się że Nestle zmieniło recepturę tego mleka i dzieci bardzo po nim chorują. WYMIOTY, BIEGUNKI, ZAPARCIA, WYSYPKI, BOLĄCY BRZUSZEK to niektóre z objawów jakie dokuczały dzieciom! Do tego stopnia że w tym roku w lato Australijscy rodzice domagali się zdjęcia Nestle Nan Ha z półek! To jest wstrząsające jak niektóre firmy igrają ze zdrowiem naszych dzieci! Przeczytaj poniższe artykuły: http://www.news.com.au/business/companies/nestle-nan-ha-1-gold-baby-formula-making-children-sick/story-fnda1bsz-1226445965641 https://www.facebook.com/recallbabyformula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×