Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RozaIia

On dlugo odpisuje na smsy. Dlaczego?

Polecane posty

Jestem z chlopakiem dopiero od miesiaca. Wkurza mnie to ze tak dlugo odpisuje na smsy. Dzisiaj pyta mnie co u mnie ja odpisuje od razu, a on po godzinie ze sie nudzi caly dzien, tez mu odpisalam od razu i czekam juz 1,5 godziny na odpowiedz. I tak jest prawie zawsze, wiem ze siedzi w domu ale na sms od niego musze czekac ok. pol godziny. Ja mam tak ze jestem ciekawa jego wiadomosci i zawsze mam telefon przy sobie i czekam co napisze i jest mi smutno ze on tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podobnie jak ty i to chyba większość dziewczyn ma tak że oczekuje tego sms i to jest nasz błąd. Radzę Ci jak odpisze też go przetrzymaj wtedy bedzie sie zastanawiał co ty robisz itp. Trochę zazdrości nikomu nie zaszkodzi :) no albo zapytaj sie go wprost czemu tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem prawdziwy jak prawda
ma cie w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka15
Pewnie jestes kavzka z krotkimi nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 352523
nadiax > skoro trzeba grac z facetem w gierki, to znaczy że to nie jest właściwy facet. Właściwy facet odpisuje od razu i nie trzeba go "przetrzymywać" żeby był zazdrosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co sama nie wiem bo co do facetów to chyba szczęścia nie mam u mnie zaczyna się zawsze pięknie a potem się coś psuję. No a moze chłopak ma jakiś powód że odpisuje po jakimś czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak z nim jestem i do niego przychodzi sms to on tez go od razu nie otwiera, mowi ze mu sie nie chce...no ale od dziewczyny to chyba co innego niz od kolegi i powinno mu sie chciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisal wlasnie, zapytalam czemu tak odpisuje a on od razu napisal ze gral w psp i go wciagnelo i ze juz nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobra wymówka żeby gra była ważniejsza od dziewczyny to brawo dla tego pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuhh
mam identyczną sytuację... Na początku czekałam na odpowiedź 20 minut, później godzinę, potem kilka godzin a teraz na sms czekam albo pół dnia albo cały dzień :/ Mamy kryzys. Ale on mnie nie kocha, ja to wiem. Na początku związku od razu odpisywał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czemu jesteś z nim jak wiesz że Cię nie kocha i tak odpisuje ?? Ma to jakiś sens ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci już tak mają niezależnie od wieku. Mam przykład:jak ja pierwsza się nie odezwe to on tak może tygodniami nie pisać czy dzwonić. Zaznaczam, że mamy rodziny a chcemy się spotykać. Zawsze zakładam sobie, że się pierwsza nie odezwie, ale nie wytrzymuje. Na pytanie dlaczego on tak robi?otrzymałam odpowiedź:bo już taki jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usprawiedliwiona
Sms-y to dziecinada, może chłopak wyrósł już z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×