Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lizaaa

laka monster pod choinkę dla 5-cio latki

Polecane posty

w związku z zbiżającym sie mikolajem, musze kupić chrzestnej prezent , słyszałam iż szaleje za monster lalkami. znalazłam taką i troszkę się przestraszyłam... czy takimi lalami bawia sie teraz dziewczynki... chyba że coś pomyliłam... czy ktos tu się na tym zna..,prosiłabym o podpowiedz http://www.zabawki-dla-dziecka.pl/lalka-lalki-monster-high-upiorni-uczniowie-na-rolkach-operetta-x3671-p-1825.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się, że to dla Chrześniaczki :D Tak, takimi lalkami bawią się dziewczynki. Ta co pokazałaś jest jeszcze nawet sympatyczna w porównaniu z innymi takimi.... Ech no. Moja chrześniaczka sobie zażyczyła na Święta lalkę Pullip. Koszt - masakryczny. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no teraz takie lale
są w modzie moja 8 latka ma wszystkie gadzety z tymi potworkami tornister piórnik zeszyty itd mi sie to nie podoba no ale mnie nie musi wazne zeby dziecko było heppy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki... nie mam swoich dzieci... nie jestem w temacie ale jak zaczełam przeglądać te strony z tymi lakami to myslałam iż musiałam co pomylić. ale w takim razie jestem w domu. W tym sklepie mają najbardziej przystepne ceny tych lalek.. dzięki za podpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadzety?... o dzieki to może bidon albo sniadaniówke dokupię .. chyba tez tam mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, lalki są trochę przerażające, ale też zauważyłam, że wśród dzieciaków, to ostatnio spory hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uważam, ze te lalki są jak najbardziej cudowne, bo co niby strasznego jest w lalce potworku? chyba bardziej boją się ich mamy niż dzieci, po za tym bardziej można się przyczepić do anorektycznej lalki barbie, no a ze zniżką można mh dostać w realu jak przyłączy się do narodowego dnia zakupów, o tutaj - https://www.facebook.com/NarodowyDzienZakupow/app_365830843511147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem bardzo fajna ta lalka, ja też jak bym miała komu kupić to bym ją wybrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie taka lalka jest bardzo fajnym prezentem dziewczynka na pewno bedzie zadowolona mogac popisac sie lalka inna niz barbie przed przyjaciolkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu już nie ma się czym popisywać, bo wiesz jak to jest z dziećmi, pewnie każda bedzie mieć już jakąs lalkę potworkę, he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzę nic przerażającego w tym lalkach, takie bajkowe potworki. I z całą pewnością zgodzę się, że lalka Barbie jest dużo bardziej ogłupiająca dla dzieci. I najważniejsze, że dzieciom się podoba, a o to właśnie chodzi! Więc ja również zapraszam do tych lalek, bo czemu odbierać dzieciom radość i do dodatkowego rabatu na nie! https://www.facebook.com/NarodowyDzienZakupow?fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heoya
Przepraszam ale lalka pullip jest od minimum 15 lat... Ta lalka jest zbyt delikatna i nie jest do zabawy...Lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielony Listek
Też to własnie miałam pisać, te całe pulipy to są lalki kolekcjonerskie, nie dla takich małych dzieci. Kilkulatek taką delikatną lalkę pewnie zaraz zniszczy, szkoda pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×