Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mieszkam w Holandii

zwiazek z czarnoskorym..

Polecane posty

Gość mieszkam w Holandii

Zalozylam podobny temat na ogolnym, ale tam mnie tylko powyzywali od dzi**k i podobnych, wiec postanowilam zalozyc temat tutaj. Mieszkam za granica i na swojej drodze spotkalam faceta, jest on czarnoskory, ma ciemna karnacje, ale nie jest az kompletnie czarny, kolor skory mi nie przeszkadza, bo jest takim samym czlowiekiem jak my, bardzo mi sie podoba, ja jemu rowniez , ale postanowilismy, ze nasz zwiazek rozpoczniemy od przyjazni aby poznac sie lepiej i chcialam sie zapytac czy ktoras z Was kafeterianek byla w podobnym zwiazku i moglaby mi troche opowiedziec? bylabym wdzieczna ;) o nim moge powiedziec, ze zna 4jezyki obce, skonczyl Uniwerystet, obecnie pracuje i uczy sie jezyka niderlandzkiego, aby w przyszlosci znalezc lepsza prace pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka bambino
tutaj tez cie wyzwia od dziwek itp. Kafe to ostatnie miejsce na takie pytania. Tu siedza ludzie sfrustrowani, ktorzy uwazaja jedynie biala skore za ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliczna barbi
Jesli bylby bialy to nie zadalabys takiego pytania. Nie piszesz skad jest jak ma kulture, religie i takie tam tylko o kolorze skory. A czarny moze byc Amerykaninem, Afrykanczykiem z Afryki Czarnej, nawet Tunizyjczykow spotkalam czarnych.. moze tez byc mulatem: mama Polka ojciec z Afryki... sama widzisz.... Jezeli to tylko kolor Ci przeszkadza to... jestes rasistka. I nie mowie tego zlosliwie, wyzwa Cie tu od najgorszych bo faceci tutaj na caf o czarnoskorej moga pomazyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolores' Ubervile
przejdz do rzeczy i napisz skąd on pochodzi co innego czarny z hameryki, a co innego z głębokiej afryki + jakiego jest wyznania? i ile lat mieszka w cywilizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p999999
To trochę tak, jakbyś pytała, jak wygląda związek z brunetem. Kolor skóry to tylko cecha wyglądu. Może być człowiekiem o takich samych wartościach i przekonaniach jak Ty. Co innego, jeśli facet jest wychowany w jakiejś "dziwnej" kulturze, wtedy można mieć wątpliwości. Tego tematu szczerze mówiąc nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz222111
Ja mam meza hindusa . Zupelnie inny kolor skory. Co chcesz wiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w Holandii
no dobrze jest Afrykanczykiem dokladnie pochodzi z Sierra Leone,jego matka i ojciec pochodza z roznych rejonow Afryki,ale on wychowal sie tam, od roku mieszka w Holandii, a wlasnie wyznanie..wyznaje islam..rozmawialam z nim na ten temat i powiedzial, ze jego religia wcale nie jest taka jak myslimy, on ma swoja religie i szanuje moja religie.. po prostu chcialam sie zapytac jak taki zwiazek wyglada na dluzsza mete czy roznice kulturowe, ktore juz teraz widze sa do pokonania? w koncu pochodzimy z 2odrebnych kontynentow.. a kolor skory jak juz wcale pisalam mi nie przeszkadza..no dobrze moze zle nazwalam temat powinien byc "zwiazek z Afrykaniniem" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notakkk
spytaj go jaka ma wize i czy w ogole ja ma, to po pierwsze, bo pewnie po to mu jestes glownie potrzebna nie mowiac juz o darmowym seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuskaaa
Wiesz, dopóki nie spróbujesz, to nie będziesz wiedziała. Co do jego szanowania Twojej religii, to że ją szanuje to jeszcze nic. Jeśli związek na dłuższą metę przerodziłby się w coś poważniejszego, to jego dzieci automatycznie będą muzułmanami. Niezależnie od Twojej religii. Kultura Islamu jest o 180 stopni inna niż europejska. Wiem, bo żyję w takim związku, wymaga ona wielu wyrzeczeń z obu stron, ale może warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notakkk
kaczuskaaa A czego sie wyrzekl twoj partner w waszym zwiazku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w Holandii
zapytam sie go, na ten temat z nim nie rozmawialam, on powiedzial, ze nie zalezy mu na seksie, po prostu szuka kogos bliskiego, kogos z kim bedzie mogl spedzac czas, ja nie jestem dziewczyna, ktora szybko wskakuje facetowi do lozka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notakkk
na seksie mu nie zalezy, oczywiscie, wystarczy ze za raczke potrzyma i w oczki popatrzy :) No chyba ze jest impotentem, jak wy lykacie te bajki... A o ta wize nie zapomnij spytac, zauwaz pierwsza reakcje i popros o okazanie jej w paszporcie. Zacznie krecic to masz wylozone w szystko jak na dloni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dipak
Ja jestem przecviwna związkom z kolorowymi ale to mój problem. Mysle, że rozmowa z nim to za mało. Znajdż kilka ksiązek mówiących o kulturze danego rejonu, sposobie życia i traktowaniu kobiet. Musisz pamiętac, że zyjąć w Holandii on żyje jak europejczyk ale po ślubie wszystko sie zmieni. Twoja religia może nie być już taka obojętna dla niego. Moja koleżanka też kiedyś uwierzyła, że on jest zupełnie taki jak my. Po ślubie okazało sie, że nie. Teraz jest tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideefixe
Tak sobie czytam co napisałaś i zastanawiam się - jesteś rasistką i szukasz wsparcia czy może chcesz się chwalić facetem? Bo innego powodu, dla którego zadajesz to pytanie to nie widzę. Skoro facet jak każdy inny to co się pytasz? Każdy jakoś zaczyna związek i sama pewnie kiedyś też miałaś inne związki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w Holandii
kurcze ile razy mam powtarzac, ze nie jestem!jakbym byla to bym w ogole sie z nim nie zadawala! po prostu chcialam sie zapytac czy ktoras z kafetarianek byla w takim zwiazku i moglaby mi troche opowiedziec, przeciez tutaj tez sa inne topiki w stylu : "zwiazek z hindusem", "zwiazek z chinczykiem" i kobiety tez sie pytaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiojiojio
to ze jest czarnoskory nie jest problemem. problemem jest to, ze wyznaje ISLAM! Pamietaj, muzulmanie moga mieszkac w europie i 20 lat, ale nigdy nie wyrzekna sie swojej religii i jak sama napisalas uwazaja, ze w islamie nie ma nic zlego. Ostatnio ogladalam miasto kobiet i wystepowala tam matka kobiety zamordowanej przez swojego meza muzulmanina z ktorym miala dwoje dzieci. Zamordowal ja w polsce, bo smiala od niego odejsc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuskaaa
Mój mąż wyrzekł się powrotu do swojego kraju i rodziny. Dla mnie, bo ja bym tam nigdy nie chciała mieszkać. Głównie z powodów ekonomicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to mysle ze to moze byc roznica nie do przeskoczenia. mowie o wierze i kulturze. chyba ze przejmiesz jego wiare i sie kej poddasz? nie chcesz pewnie? on pewnie tez nie chce przejac Twojej a nie da sie wierzyc troche w takiej a troche w takiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to mysle ze to moze byc roznica nie do przeskoczenia. mowie o wierze i kulturze. chyba ze przejmiesz jego wiare i sie kej poddasz? nie chcesz pewnie? on pewnie tez nie chce przejac Twojej a nie da sie wierzyc troche w takiej a troche w takiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to mysle ze to nie wypali chyba ze jedna ze stron przejmie druga wiare w 100%. nie da sie wierzyc troche tsk a troche tak. pytanie czy orzejmiesz jego wiare i wychowasz w niej kiedys dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakol/kebap maly....up
http://youtu.be/1HNY-T_rvIY http://pokazywarka.pl/7dlssz/ Paki skrót nabyte obrazliwe konotacje w 1960 roku, kiedy uzywany przez brytyjskich tabloidów w odniesieniu do przedmiotów bylych panstw kolonii w sposób uwlaczajacy i rasistowskich. W nowoczesnej brytyjskiej uzytkowania "Paki" jest zazwyczaj uzywane w uwlaczajacy sposób jak etykiety dla wszystkich z Azji Poludniowej, w tym Indian, Afganczyków i Bangladeszu. W mniejszym stopniu, okreslenie zostalo zastosowane jako rasowe slur wobec Arabów i innych bliskowschodnich wygladajacych grup, które moga przypominac Poludniowej Azji. Podczas emigrantów wielu latach 60 byly równiez nazwany jako "czarny" do dalszego segregrate je od bialej spolecznosci. Niektórzy twierdza, ze taki podzial nadal istnieje w czesciach Anglii. W ostatnich czasach nastapila tendencja przez drugiego i trzeciego pokolenia brytyjskich Pakistanczyków odzyskac slowo, tak, ze moze on byc stosowany w mlodej brytyjskiej spolecznosci pakistanskiej, ale nie przez osoby z zewnatrz, w tym Indian i Bangladeszu. ciapaty (obrazliwie) {m.} Paki (offensive) {rzecz.} kilka przykladow pakusow(brudasow,ciapoli jak kto woli,oraz szkaradnych polczyn) http://pokazywarka.pl/7dlssz/ polecam film pt. Obca / Die Fremde (2010) teraz cos romantycznego o naszych gwiazdeczkach dailymotion.com/video/xh17oj_darling-i-lowe-ju-1-3_lifest yle Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym http://youtu.be/m1O1IEMJcO4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko - nie bylam nigdy w zwiazku z osoba innej rasy niz ja, natomaist proponuje Ci zalozyc ten watek na innym forum (gdzie bedzie mniej osob z e europy wschodniej, przypuszczalnie tez zaloz w innym jezyku), tutaj spotkasz sie glownie z obelgami, - znaczna czesc ludzi z krajow postkomunistycznych to rasisci (w sumie nie ich wina ze obawiaja sie czegos czego nie znaja) Co do samego zwiakzu - jelsi jest to tak zawana powszednia sytuacja - czyli zwykla dzieczyna np. z polski i zwykly chlopak z sierra leone (jelsi nie laczy was jakis szczegolny swiatopoglas, praca czy pasja) to bedzie Wam bardzo trudno, na pocztaku roznice na pewno sa atrakcyjne - ale potem moga okazac sie nie do przeskoczenia oczywiscie nieliczbym sie udaje, wiec decyzja nalezy do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w Holandii
Witam! widzialam sie dzisiaj z nim i ma on wize, widzialam ja i z tego co wiem to on nie chce wracac do Afryki..na razie ma tu podpisany 5-letni kontrakt, troche rozmawialam z nim na temat jego religii i on az tak restrykcyjnie nie przestrzega tej religii dla niego np nie jest problemem, ze kobieta nosi krotkie sukienki, a to czy bym chciala przejsc na jego religie to jeszcze nie ma co mowic, bo dopiero sie poznajemy..mamy wspolne zainteresowania, po prostu jestem zdania co ma byc to bedzie..pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notakkk
jesli nie przestrzega tak swojej religii to niech przejdzie na twoja, jaki problem, lba mu tu nikt nie utnie, jest w Europie, w koncu sie zintegruje europejsko i tobie bedzie lzej. Zaproponuj mu to. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuskaaa
notakkk, tak, ja też się dawno tak nie uśmiałam. A wiesz co to jest rodzina? Mama, tata, bracia, siostry? Którzy zostają w kraju, którzy tęsknią za dzieckiem? Wątpię, jak widać ty jesteś z tych niekochanych, niech zgadnę, nieślubne dziecko, brak miłości rodziców? Oj, głuptasku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notakkk
kaczuskaaa to po co sie tu pchal ten twoj przybleda ? Jak mu tak rodziny brakuje, mogl tam siedziec w swojej lepiance zbodowanej z wielbladziego gowna, na sznurze go tu do Europy ciagneli ? :D A ty nie masz rodziny w polsce debilko ? i co ? nazywasz to poswieceniem ze wyjechalas na zmywak i arabusa poznalas z 3 swiata ? Mamusia pewnie dumna z sukcesu corki, taaaka kariere curus zrobila, z ciapatym sie prowadza, na szyderstwo, eh idiotko wstydu nie masz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka bambino
lepiej byc z takim ciapakiem niz z kims takim jak ty notak...Z ciebie mamusia pewnie jest dumna, ze wychowala rasistke? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Notakk - kwicze! :D Dokladnie tak powinna zrobic, niech koles zmienia religie, skoro to bez znaczenia.. Jezusie, jakie te baby naiwne.. mieszkaja na Zachodzie, maja mozliwosc co dzien przygadac sie jak wygladaja zwiazki europejsko - islamskie, i dalej nic do nich nie dosciera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka bambino
pisalam ci autorko, ze to nie forum na takie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie tak, niewlasciwe forum wybralas. Idz na takie gdzie ci powiedza, ze zwiazek z muzulmaninem to sielanka, mleko i miod. Doskonale na tym wyjdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×