Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mieszkam w Holandii

zwiazek z czarnoskorym..

Polecane posty

Gość kredka bambino
Anita nie rob z siebie kretynki:o zapewne znajdzie w internecie forum, gdzie wypowiadaja sie kobiety zwiazane z ciemnoskorymi facetami. A nie takie gdzie roi sie od ludzi, ktorzy nie maja nic konkretnego do napisania, ale sie wymadrzaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az powtorze (choc zwykle nie zwracam sie tak do adwersarzy): nie rob z siebie kretynki. NA tym forum sa kobiety, ktore byly/sa w zwiazkach z przedstawicielami innych kultur, oraz takie, ktore nigdy w takich zwiazkach nie byly (bo, na przyklad, ucza sie na cudzych bledach). Czyli pelny przekroj, nic tylko czerpac wiedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Mamusia pewnie dumna z sukcesu corki, taaaka kariere curus zrobila, z ciapatym sie prowadza, na szyderstwo, eh idiotko wstydu nie masz ..." xxxx juz ? lepiej ci?;-) a jak nie - to jeszcze sobie potup nozkami - a my sie posmiejemy;-) xxxx Jezusie, jakie te baby naiwne.. mieszkaja na Zachodzie, maja mozliwosc co dzien przygadac sie jak wygladaja zwiazki europejsko - islamskie, i dalej nic do nich nie dosciera. xxxxx moze po prostu tak lubia? co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] AnitaAnitaAnita Az powtorze (choc zwykle nie zwracam sie tak do adwersarzy): nie rob z siebie kretynki. NA tym forum sa kobiety, ktore byly/sa w zwiazkach z przedstawicielami innych kultur, oraz takie, ktore nigdy w takich zwiazkach nie byly (bo, na przyklad, ucza sie na cudzych bledach). Czyli pelny przekroj, nic tylko czerpac wiedze. " xxxxx nie do konca ;-) zapomnialas o kobietach ktore sa ze swoja rasa ;-) ale nie dostaja scisku posladkow ze ktos wybral inaczej;-) w mojej poprzedniej firmie byl zwiazek mezczyzna -rab z egiptu ( byl szefen calego dzialu na EMEA) oraz laska z holandii - sa malzenstwem od 10 lat i chyba nie maja takich problemow;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" AnitaAnitaAnita Nic zlego. Jak lubia to jazda, niech przechodza na islam. Tylko, ze najczesciej potem Rutkowski ma pelne rece roboty.." xxxx cz islam czy chrescijanstwo =jedne pies;-) a tutkowski to ten aktor ktory udaje ze tropi w realu?;-) taki macho 150 cm w kapeluszu, z pistolecikiem po pacha?;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja i moj hindusek
Ja ci powiem ze u mnie jest tak z religia ze ja ide do jego swiatyni on ze mna do kosciola. Juz mu powiedizalam ze dzidcko u nas sie chrzci.. I powiedzialam o stanowisku kosciola w tej spr ze tylko w jednej rel na to moj maz ze Bog jest jeden i ze to wszustko zalezy od nas czyli mozemy dziecko zwprowadzic tu i tam zabronic nie mozemy damy mu wolny wybor. W moim zwiazku moj kovhany jest bardzo otwarty nie zabiera minwolnosci ale nie jest muzulmaninem a sikhem.. Wiem ze sa rozni nawet z rel mojego meza bo moja kol zmienila religie dla faceta takiego jak moj maz WIec Tak jak widzisz wszystko zalezy od osobowosci danej osoby.. Trzymam kciuki.. Ps. Inna kwestia ze moja matka sie na mnie obrazila nie gada ze mna a ja jestem w ciazy i musze pojechac do njej zeby zobafmczyc swoje babcie stare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROR - alez ja chetnie wierze, ze sa szczesliwe wyjatki. Jednak przyznasz, ze na ogol mieszanie kultur tak roznych jest srednim pomyslem. Naogladalam sie i nasluchalam takich historii jak swinia grzmotu, i kazdej kobiecie odradzalabym egzotyke. A porady, zdaje sie, domaga sie autorka tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja i moj hindusek
Nawet tego nie otwieram nudny rasiorze buhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka seeeeee
A ja mam przyjaciolke, ktora jest w zwiazku wlasnie tez z Afrykaninem, sa ze soba 2,5 roku i niedawno urodzil im sie syn. Kilka miesiecy temu bylam ich odwiedzic i sa NORMALNA rodzina, mimo, ze ojciec wyznaje islam to nie ma u nich problemu, bo on nie jest w swoim wyznaniu jakims fanatykiem i sie dogaduja obydwoje. Takze to naprawde zalezy od czlowieka, kolor skory, ani religia nic nie mowia o czlowieku. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tutkowski to ten aktor ktory udaje ze tropi w realu Owszem, owszem ten sam. Gdyby nie skuszone egzotyka baby, dawno poszedlby z torbami, czego szczerze mu zycze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolor skory mam w nosie. Ale wyznanie - juz nie. To jest cos, czym nasiaka sie od diecinstwa i czego niezwykle trudno sie pozbyc. A islam jest tak rozny od kultury chrzescijanskiej (ktorej fanka tez nie jestem), ze czarno widze takie zwiazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko ładnie, tylko co jak koleś w Europie zarobi sporo kasy i stwierdzi, że już go stać na drugą żonę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jak ta ja i moj hindusek
sam nick juz swiadczy o jej poziomie,a troche poczytac jak pisze-to juz caly obraz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notakkk
Zdrowy Facet Wtedy sprowadza sobie dziewice ze swojego trzeciego swiata a Polce daje kopa w dupe z rozmachem, czego tez zycze, bo na glupote to tylko ostry szok pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina S.
Autorko tematu, przede wszystkim, nie znacie sie na tyle długo, żeby snuć jakieś plany o ślubie i dzieciach. Ale warto jednak dowiedzieć sie co nieco na temat jego religii i kultury jego kraju. On sam w Holandii nie jest długo. Pisałaś ze tylko rok. Moze najpierw dowiedz sie czy ma wszystkie papiery w porządku? Sama jestem żona cudzoziemca. Ale nie muzulmanina. Mój mąż jest z Indii, jest hinduista, ale niezbyt wierzacym, takim jak i ja, bo sama rzadko chodzę do kościoła. Ale z mężem żyjemy po europejsku. Praktycznie nie odczuwam żadnych różnic. Mąż czasami pije piwko, ja nie pije, bo nie lubię alkoholu. Jem wieprzowinę, maz tez czasem, ale rzadko. Obchodzimy polskie święta, mąż uczy sie polskiego... Jesteśmy normalna rodzina. Ale my znamy sie już bardzo długo, więc wiem jakim on jest człowiekiem. Ty swojego chłopaka nie znasz. Nie wiesz nic o jego kulturze. Poznałam kilka Polek z muzulmanami i praktycznie każda z nich zmieniła religie na islam. Noszą hijaby lub nawet burki i są jeszcze bardziej zacietymi muzulmankami niż rodzone muslimki. Dziwią mnie takie kobiety. Poświęcają sie dla faceta, zmieniają religie a facet co robi? No nic. On pozostaje takim jakim był wcześniej. Przemysl sobie czy warto sie pchac w takie cos. Bo on moze być fajny w Europie, ale w swoim kraju moze być zupełnie innym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzieszz
zalowac,ale dzis nikt niczym cie nie przekona ze bedziesz zle potraktowana kiedys,nie zazdroszcze checi zniszczenia sobie zycia,nawet po 15 latach pseudo dobrego malzenstwa zle skonczysz,najczesciej z 3 dzieci,szkoda mi takich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poznałam kilka Polek z muzulmanami i praktycznie każda z nich zmieniła religie na islam. Noszą hijaby lub nawet burki i są jeszcze bardziej zacietymi muzulmankami niż rodzone muslimki. Dziwią mnie takie kobiety. Poświęcają sie dla faceta, zmieniają religie a facet co robi? No nic. On pozostaje takim jakim był wcześniej. " No właśnie dziwią mnie takie kobiety, na własne życzenie odbierają sobie wolność i godność, ograniczają sobie prawa. Żal mi jedynie muzułmanek wychowanych w wierze od urodzenia, one nie mają szansy wybrać wyznania. Śmierć albo Islam. Poczytaj sobie o prześladowaniach chrześcijan, choćby w Egipcie. Tam zabijają dzieci za symbol krzyża. Nie mogłabym być z kimś, kto wyznaje religię nienawiści. Nigdy nie przeczytałam, że jakiś muzułmanin przeszedł na chrześcijaństwo. On stawia wyżej Boga niż ciebie, a od ciebie wymaga, żebyś ty wyżej postawiła jego od Boga. Bóg w Islamie i Bóg w chrześcijaństwie to nie ten sam Bóg. Bóg w Chrześcijaństwie nie nakazuje dżihadu. Bóg w Islamie pozwala kłamać, zabijać, krzywdzić, byleby osiągnąć swój cel. Zresztą koran sam sobie zaprzecza, późniejsze wersety mówiące o nienawiści niwelują wersety początkowe mówiące o miłości. Muzułmanie chętnie żenią się z Europejkami, bo ich celem jest zalanie świata islamem. W tym celu mogą kłamać, na to im pozwala religia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Zdrowy_Facet Wszystko ładnie, tylko co jak koleś w Europie zarobi sporo kasy i stwierdzi, że już go stać na drugą żonę? " xxxxxx a skad przekonanie ze wszystkim laskom zalezy zeby byc ta jedyna?;-) sa takie co lubia sie dzielic - w polsce jest mnostwo malezenstw skaramentalnych gdzie kolo prowadza sie rowniez z innymi paniami - o czym huczy cala wies;-) i zonka prawdopodobnie wie ;-) czy sie roznia te dwie sytuacje , hm?:-) ja nie lubie trojkatow bo to niehigieniczne okropnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Speechless "Poznałam kilka Polek z muzulmanami i praktycznie każda z nich zmieniła religie na islam. Noszą hijaby lub nawet burki i są jeszcze bardziej zacietymi muzulmankami niż rodzone muslimki. Dziwią mnie takie kobiety. Poświęcają sie dla faceta, zmieniają religie a facet co robi? No nic. On pozostaje takim jakim był wcześniej. " xxxxxx ja tez nie rozumiem doroslych kobiet ktore tkwia w sektach iw wyznaniach chrezscijanskich - zarowno jedna jak i druga religia stawia kobiety ponizej mezczyzn - w chrezscijanstwie nie widac tego na pierszy rzut oka bo mniej dotyczy np ubioru;/ xxxxx Śmierć albo Islam. Poczytaj sobie o prześladowaniach chrześcijan, choćby w Egipcie. Tam zabijają dzieci za symbol krzyża. Nie mogłabym być z kimś, kto wyznaje religię nienawiści" xxxxxx tak o islamie mowia ci kt znaja te relifgie tylko z wykrzywionego obrazu pzrekazywanego przez proamerykanskie media;-) i jest to tak samo prawdziwe jakby powiedziec ze kosciol katiolicki zacheca mezow do bicia zon a albo zony do tolerowania niewiernosci mezow;-) xxxxxxx Muzułmanie chętnie żenią się z Europejkami, bo ich celem jest zalanie świata islamem. W tym celu mogą kłamać, na to im pozwala religia" xxxxx patrz krucjaty - jak kali ukrasc krowe to dobrze, ale jak kalemu ukrasc krowe to juz zle;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhhhhhhhmmmm zaczynamy!
"tak o islamie mowia ci kt znaja te relifgie tylko z wykrzywionego obrazu pzrekazywanego przez proamerykanskie media" http://youtu.be/1HNY-T_rvIY http://pokazywarka.pl/r5zemk/ Paki skrót nabyte obrazliwe konotacje w 1960 roku, kiedy uzywany przez brytyjskich tabloidów w odniesieniu do przedmiotów bylych panstw kolonii w sposób uwlaczajacy i rasistowskich. W nowoczesnej brytyjskiej uzytkowania "Paki" jest zazwyczaj uzywane w uwlaczajacy sposób jak etykiety dla wszystkich z Azji Poludniowej, w tym Indian, Afganczyków i Bangladeszu. W mniejszym stopniu, okreslenie zostalo zastosowane jako rasowe slur wobec Arabów i innych bliskowschodnich wygladajacych grup, które moga przypominac Poludniowej Azji. Podczas emigrantów wielu latach 60 byly równiez nazwany jako "czarny" do dalszego segregrate je od bialej spolecznosci. Niektórzy twierdza, ze taki podzial nadal istnieje w czesciach Anglii. W ostatnich czasach nastapila tendencja przez drugiego i trzeciego pokolenia brytyjskich Pakistanczyków odzyskac slowo, tak, ze moze on byc stosowany w mlodej brytyjskiej spolecznosci pakistanskiej, ale nie przez osoby z zewnatrz, w tym Indian i Bangladeszu. ciapaty (obrazliwie) {m.} Paki (offensive) {rzecz.} kilka przykladow pakusow(brudasow,ciapoli jak kto woli,oraz szkaradnych polczyn) http://pokazywarka.pl/r5zemk/ polecam film pt. Obca / Die Fremde (2010) teraz cos romantycznego o naszych gwiazdeczkach dailymotion.com/video/xh17oj_darling-i-lowe-ju-1-3_lifest yle Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym http://youtu.be/m1O1IEMJcO4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ocho:-) i przybylu katolickie ruszenie pospolite;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w Holandii
Matko jaką kłótnia :o .. ale dziękuję za wszystkie normalne odpowiedzi tak jak mowilam o zmianie religii itp nie ma co.jeszcze mówić bo ile sie znamy niecałe 2miesiace..a i tu sie pomylilam on tu już mieszka 2lata a 1rok uczy sie już języka a do Afryki naprawdę nie chce wracać bo jak mi powiedział tu cytuje "ugly country".. ostatnio mi powiedział,że nigdy nie miał dobrego kontaktu z ojcem kiedyś jego ojciec przyprowadził mu kobietę z która miał sie ożenić odmówił twierdząc , że nigdy nie ożenił sie z kobieta,która nie kocha..tylko z mama miał dobry kontakt ja naprawdę podchodzę do tego trochę z dystansem, aby później nie być rozczarowanym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dystans moze tutaj byc rzeczywiscie wskazany jednak;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notakkk
ROR gowno wiesz na temat krucjat wiec przestan sie osmieszac. Poczytaj troche a pozniej zabieraj glos bo sie blamujesz. MIT I: Krucjaty były wojnami niczym nie sprowokowanej agresji przeciwko pokojowemu światu islamu Jest to tak błędne, jak tylko możliwe. Od czasów Mahometa muzułmanie dążyli do podboju świata chrześcijańskiego. Całkiem się też nieźle przy tym spisali. Po kilku wiekach stopniowych podbojów muzułmańskie armie zajęły całą Afrykę północną, Bliski Wschód, Azję Mniejszą i większość Hiszpanii. Innymi słowy, przed końcem XI wieku siły islamu zdobyły dwie trzecie świata chrześcijańskiego. Palestyna, ojczyzna Jezusa Chrystusa; Egipt, miejsce narodzin chrześcijańskiego monastycyzmu; Azja Mniejsza, gdzie św. Paweł zasiał ziarna chrześcijańskich społeczności - to nie były peryferia chrześcijaństwa, ale samo jego centrum. A budowa imperiów muzułmańskich jeszcze nie była ukończona. Kontynuowały one presję na zachód, w stronę Konstantynopola, wkraczając ostatecznie do samej Europy. Jeśli myślimy o niczym nie sprowokowanej agresji, to była ona po stronie muzułmańskiej. W którymś momencie to, co ocalało z chrześcijańskiego świata, musiałoby się bronić lub po prostu poddać się podbojowi islamu. Pierwsza krucjata została zwołana przez papieża Urbana II w roku 1095 w odpowiedzi na ponaglające prośby cesarza bizantyjskiego płynące z Konstantynopola. Papież Urban II wezwał rycerstwo chrześcijaństwa, aby pospieszyło z pomocą wschodnim braciom. Miał to być czyn miłosierdzia, wyzwolenie chrześcijan Wschodu od muzułmańskich napastników. Innymi słowy, krucjaty od początku były wojną obronną. Cała historia wschodnich krucjat jest historią odpowiedzi na muzułmańską agresję."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja i moj hindusek
Nick to ironia mam w d.. Wasze komenty dlatego taki wybralam.. Tez bym chcialanporozmawiac z dziewczyna maja dosw w zwiazku z hindusem ale na tym forum tylko zjada od gory do dolu pisze jak chce a jak by mnie ktos poznal to by woedzial jaka jestem pisze skrotami bo mi tak wygodniej.. Wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i twoj hindusek
"i pisze jak chce i robie jak chce"-oto cala twoja infantylna przesylka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×