Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laleczka30

Gapienie się starych dziadów

Polecane posty

Gość Laleczka30

Tak się składa, że jestem atrakcyjną kobietą. Nie jakąś pięknością, ale zadbaną, zawsze z delikatnym makijażem, zadbanymi włosami, no słowem trochę się wyróżniam. Niesamowicie mnie wkur... jak gapią się na mnie jakieś stare dziady. Nie chodzi w sumie o wiek, bo i starszy, elegancki pan może być nie do pogardzenia, ale tu chodzi o facetów 50-70 lat zaniedbanych, brudnych, śmierdzących, których nawet końcem kija bym nie dotknęła. Wiem, że nie powinnam z tego robić problemu, ale tak mi się jakoś napisało, bo mnie to wkur... na maksa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzą sie na ciebie
bo pewnie mimo tego ze dbasz o siebie wyglądasz na ich wiek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaramax
zainwestuj w lustro, ale takie ktore prawde ciPOwie, i wtedy wszystkie rozterki pojda wpi.du, a tak w ogole to dawaj fote jak sie nie boisz, a nazywanie kogos starym dziadem to po prostu chamstwo, mamusia ci nie mowila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laleczka30
chyba przestane myc lilke to bede ich odstraszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierze Tobie. Jestem starsza od Ciebie i mam to samo. Niestety mężczyżni w wieku 50-70 lat nie dbają o siebie a tym gapieniem udowadniają, że są również mało inteligentni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka_uliczna
Najciekawsze w tym wszystkim jest jest to że na przystojnych facetów niektóre dziadki też sie patrzą jakby zobaczyli przybysza z kosmosu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo stare jare
Zawsze tak było, że stare dziady które sa obleśne, gapią sie na młode baby niekoniecznie atrakcyjne , byleby młodsze, zresztą dla nich wszystko co się rusz jest atrakcyjne. I zawsze tak było że to gapienie sie starych dziadów bardzo mierzi kobiety, budzi obrzydzenie i odrzuca. A oni sie dalej wgapiają, żeby tylko gapili się, ale oni zaczepiaja i smalą cholewki do tych młodych kobiet. Co ciekawsze, wielu dziadków znajduje młode chętne duupki, zwłaszcza jak kase mają. W starym piecu diabeł pali...mówi się. Oni się ślinia do młodszych kobiet, ślinia się do śmierci, nawet jak już nic nie mogą i sa impotentami, to jeszcze się ślinią i chcą choćby szczypnąć w duupę jakąś młodszą , obleśni kapiący śliną starcy. Za młodych lat oni byli kuurwiarzami, a na stare lata skuurwionymi obleśniakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentaI cut
ślinią się nawet, jak już za bardzo nie wiedzą po co... taki odruch bezwarunkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
nie mogę ze śmiechu jak to wszystko czytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
Pamiętam jak w Rzymie zapatrzył się na mnie mężczyzna lat na oko 95, zgięty wpół i z laską. Aż otworzył usta w jakimś zachwycie i się za mną obrócił, to było bardzo miłe i odwdzięczyłam się uśmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
A może oni patrzą się ze zdziwieniem.... Bo wiesz - jak czasem stoję na przystanku i podejdzie taka "z delikatnym makijażem" na fioletowo, z "włosami zadbanymi" na cukier i na żółto. ... "no słowem, trochę się wyróżnia" - to większość czekających otwiera gęby i się gapią. A stare dziady zaczynają się ślinić - bo się gapią w rozsterce: czy to COŚ opluć czy zlizywać cukier. LUBIE TO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
Haha :D co do mnie to nie, raz tylko w życiu miałam pełny makijaż na studniówkę a było to ło matko, już ponad 7 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się ślinią
wy cierpicie przez to slinienie się a co dopiero ma powiedzieć dziewczyna wyjątkowo piękna ona dopiero ma przechlapane mamy taka w rodzinie młoda śliczna i wyjątkowo atrakcyjna i co? Ma przechlapane gdzie sie ruszy tylko to wszędzie śliniące się mordy i zaczepki. stare i młode ale zawsze obślinione i pełne chuci dziewczyna mieszka za granicą z rodzicami ma już prawie 21 lat i nigdy nawet z nikim nie spotykała się bo jeszcze nie spotkała kogos kto nie byłby obśliniony doszło do tego że ona już czuje odrazę do mężczyzn, wszystkich I nie dziwię się jej Niedobrze jest byc zbyt piękną Uroda może być czymś niszczącym życie Gdyby ona chociaż była głupia to może nie zauważałaby swojego nieszczęścia pewnie będzie musiała zostać lesbijką albo aseksualną singielką. skoro ma odrazę do kapiącej śliny z łapczywych samczych pysków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vin80
Bo niestety autorko - Ty to już ich target - młodość nie wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale samcza rada
taaa.......utaplać się w błocie , zużyć i nadużyć masz samczą ohydną radę dla ślicznotki A co jeśli ta slicznotka jednak chce pozostać człowiekiem a nie utytłaną ścierką? Potrafisz zrozumieć takie godne zapędy? Czy tylko poziom brudnej ścierki jest ci apetyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laleczka30
zrobila bym wyjatek jak by mi wsadzil po same pomidory :) i musial by byc smierdzacy robota, taki z 3 dni przypocony dziad, nawet bym mu polykala z jajami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzą się na ciebie
wszyscy faceci bo widzą że jesteś chętna, faceci to umieją dobrzy wyczuć ... a ty wybierasz i nie trafiasz na tego, konkretnego którego ty byś chciała, ja takiej jak ty też bym nie tknęła brrrrrrrrrrrr nawet z lekkim makijażem, ale za to z lekkimi obyczajami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×