Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilith-marlie

Czy Wasi faceci tez przesiaduja na allegro..?

Polecane posty

I ogladaja samochody i motocykle mimo ze nie zamierzaja w najblizszym czasie dokonywac zadnych zakupow? Moj mnie juz do szalu zaczyna z tym doprowadzac :-) mielismy poogladac wozki, a ten po obejrzeniu dwoch modeli hyc... I juz na motoallegro motocykle oglada... I tak za kazdym razem jak mamy cokolwiek kupic. Jak to leczyc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryża Pyza
u mnie tak samo, ogląda auta niewiadomo w jakim celu. kiedyś myślałam że chce mi drugi kupić żebym miała tylko sobie, ale chyba sie przeliczyła, lata mineły a samochodu nie mam a on dalej ogląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj facet praktycznie codziennie przeglada otomoto. Ale nie widze w tym nic zlego, niech sobie oglada jak lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelcia7676
allegro, tablica.pl a jak skonczy to oglada tvn turbo. No ile mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże dziecko małego tatusia
mój już zbudował dom wirtualny i ciągle słyszę o tym domu bo narzędzia i prace budowlane to jego pasja. allegro też, tablica i narzędzia no i samochody. Szkoda że dzieckiem tak chętnie się nie zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu słodycze nie
A mój jest informatykiem więc możecie sobie wyobrazić... Przychodzi do domu, daje mi buziaka, włącza komputer i idzie myć ręce. Dokładnie w tej kolejności żeby nie tracić czasu na uruchamianie sprzętu, to wtedy myje ręce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże dziecko małego tatusia
te komputery to chyba jakieś przekleństwo :) obecnych czasów. Mój sąsiad z naprzeciwka siedzi dosłownie całymi dniami i nocami. TO już jest chyba uzależnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże dziecko małego tatusia
Czasem jest mi cholernie przykro ale widzę że nie tylko u mnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość true-trollo
a ja zauważyłem u siebie w pracy, że to głównie laski całe dnie przeglądają allegro- non stop buty, szmaty, biżuty i tym podobne badziewia. Żaden facet tyle czasu nie marnuje na otomoto co wy na durne kozaczki, torebki itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) a'propos informatykow -moj byly malzonek byl takowym i allegro stanowilo sens jego zycia, tez powejsciu do domu odpalal kompa a potem rececto samo z rana -najpierw pstryk kompa a potem siku. Jak juz bylo po rozwodzie, jego babcia jakos moja mame spotkala i mowi jej tak: no przeciez on nie byl taki zly, no dobry chlopak z niego, no tylko ten komputer, ja wiem, ze to sie z takim ciezko zyje... A moj obecny to tylko to motoallegro, wymarzone auto ma, motocykl tez zmienil, ale widac dalej szuka okazji. To choroba cywilizacyjna jakas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ciągle ogląda gitary, narzędzia takie jak np wiertarki, skrzynki z narzędziami...i inne pierdoły, które do niczego by mu się nie przydały :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to ja siedze na allegro
oglądam ciuchy ubranka zabawki pierdoły. Mój maz unika allegro jak ognia, a już moto allegro to wcale nie dla niego. Kupowaliśmy w życiu 4 samochody i wszystkie 4 przez allegro znalazłam właśnie ja. Mąż pojechał z mechanikiem i jak się okazało ze są dobre to zapłacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×