Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie jestem ojcem

Nie jestem ojcem tego dziecka!!! Chce to anulować

Polecane posty

Gość nie jestem ojcem

Dzieciak ma już 6 lat. Ja jestem mężem jego matki, niestety na anulowanie ojcostwa jest chyba za późno. Powiedziałem dzieciakowi że nie jestem jego ojcem i nie życze sobie by mówił do mnie tato. Wyrzuciłem kobiete z dzieckiem z domu i odnalazłem ojca dziecka, powiedziałem żeby sama to ojcostwo anulowała. Ja zrzekne się praw a tamten go adoptuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmierdzący but
ales chooj !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumie że wyrzuciłeś matkę z życia swojego . ale co z dzieckiem tak szybko przestałeś kochac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem ojcem
To rodzice chcieli żebym się ożenił bo dziecko w drodze. Ja byłem młody i ciężko było mi przystosować się do roli ojca. Teraz już wiem że słusznie. Po prostu mam prawo tego dziecka nie chcieć, zostałem oszukany. Moje uczucia chyba są tutaj najważniejsze. Nie chciałem być ojcem. Teraz mam szanse się z tego wyplątac. Nie okazywałem dziecku jakiś wielkich uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka bambino
jesli to prowo to marne, jesli nie jetes debilem...twoje uczucia najwazniejsze :o kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok . to teraz robisz badania genetyczne . a twoje uczucia czujesz sie na pewno hu..... . bardzo ci współczuje . przez te 6 lat ruch..... w dup...... byłeś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do roku czasu masz czas by zrzec się praw . Jeśli tego nie zrobiłeś jest już za późno . Dziecko ma 6 lat i w świetle prawa jesteś jego ojcem co zobowiązuje Cię do dbania o nie . Jeśli jego ''nie chcesz'' (jeśli w ogóle to jest możliwe po 6 latach wychowywania i patrzenie jak dorasta) jesteś jedynie zobowiązany do płacenia alimentów . Po ukończeniu 18 roku życia przez dziecko ono może postaw krok w kierunku prawnym i pozbawić Cię roli ojca . Jeśli dziecko tego nie zrobi a nadal będzie kontynuowało naukę musisz na nie płacić alimenty . Jeśli matka nie pracuje tylko wychowuje 'wasze' dziecko jesteś zobowiązany płacić alimenty również jej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiazki222111
Nie prawda. Idź do sądu i zrobią testy dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjASDFV
estera - to,co piszesz dotyczy uznania dziecka, a nie domniemania ojcostwa dziecka urodzonego w małżeństwie wystarczy przeprowadzić postępowanie sądowe i zrobić testy a temat to bardzo słaba prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję ci autorze
a jak oszustwo żony wyszło na jaw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio twoje dziecko miało 13 lat i było dziewczynka a teraz to 6 letni chłopiec weź sie zdecyduj bo masz chyba tych dzieci ze 40 sztuk a żadne nie jest twoje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość należało by wyrzucić jej
bachora przez okno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×