Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adus123456789990

Niska samoocena

Polecane posty

Gość Adus123456789990

Witam hmm takch kilka pytan Czy 185 to niski? Zdj nie bd dawal szkoda waszych monitorow i zdrowia wiec oceny wygladu nie bedzie Nastepne pytanie: czy brzydote mozna nadrobic charakterem? Kolejne pytanie: czy niesmiala osoba jaka jestem ma jakies szanse na bycie smiala osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adus123456789990
W sumie to odp na 2 pytanie jest oczywista czyli pytanie bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to posłużę się cytatem z Bukowskiego - "Nie ma niczego takiego jak piękno, szczególnie w ludzkiej twarzy... tym, co nazywamy fizjonomią. To tylko matematyczny i abstrakcyjny układ cech. Np., jeśli nos za bardzo nie wystaje, boki są kształtne, jeśli małżowiny uszne nie są zbyt duże, jeśli włosy są długie... to taka ułuda generalizacji. Ludzie uważają niektóre twarze za piękne, chociaż tak naprawdę, w ostatecznym rachunku, wcale piękne nie są. Matematycznie równają się zeru. "Prawdziwe piękno pochodzi, oczywiście, z charakteru. Nie z kształtu brwi. Tak wiele kobiet, o których powiedziano mi, że są piękne... cholera, jakbym patrzył w talerz zupy. Nie ma niczego takiego jak brzydota. Jest coś zwanego deformacją, ale zewnętrzna "brzydota" nie istnieje... Rzekłem." Rozumiesz? I powiedział to gość, który w życiu naruuchał więcej, niż wszyscy kafeteriusze razem wzięci. A co do wzrostu - jesteś wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziejka w czarnym lesie
Wzrost jak dla mnie jest idealny, sama mam niską samoocenę dlatego też nie odpowiem na dwa inne pytania. Pozdrawiam ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×