Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość feta..fat

Ankieta w szkole - czy ktoś przeprowadzał?

Polecane posty

Gość feta..fat

Witam, Za niedługo zaczynam pisanie pracy licencjackiej, która będzie wymagała przeprowadzenia ankiety wśród uczniów LO. Mam w związku z tym pytanie, może ktoś mnie poratuje - czy muszę uzyskać zgodzę dyrektora danej szkoły na przeprowadzenie takiej ankiety, czy wystarczy, że zaniosę je do nauczyciela danego przedmiotu i jego poproszę o pomoc? bardzo dziękuję za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hurrra!
ladnie by wygladalo i wypadalo by zapytac sie dyrektora szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiowo ...
ankieta będzie przeprowadzana na terenie szkoły? jeżeli tak, to musi być zgoda dyrektora, a nie wiem jak u Ciebie ale u nas wymagali również zgody od rodziców, kiedy osoby badane były nieletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam samopoczucie? Krew na rękach kolejnego dziecka? ober-prokurator Magdalena Kaleta szefowa prokuratury Łódź Widzew oraz ober-prokurator Aleksandra Alama i ober-prokurator Karolina Kielar prokuratura Rejonowa Łódź Widzew. Ww., mimo że wiedziały nic nie zrobiły!! A więc stanęły w obronie zwyrodnialca Tomasza Andrzeja Burzyńskiego, który bił swego 2 letniego synka. Mają na rękach krew niewinnego dziecka. Więcej na stronie http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/lodz/ciezko-ranna-2-miesieczna-dziewczynka-zatrzymano-p,5331984,11907025,artykul-fotoreportaz-duzy.html w komentarze Morlok1911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×