Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odsj

ktos chetny do rozmowy

Polecane posty

Dlaczego? Zdrady to zbyt błahy powód? Próbowałem dla dobra dzieci wybaczyć. Ale to nie jest dobro dzieci patrzec na piekło w domu serwowane im przez rodziców. Za to że gdy było ciężko, zabrakło kasy i straciłem pracę ona zrobiła ze mnie gnoja najgorszego smiecia który nie dba o rodzinę? Flaki sobie wypruwalem i rwalem włosy z głowy myśląc gdzie iść by zarobić na chleb dla dzieci na mieszkanie by miały dach nad głową. Ona nawet palcem nie kiwnela ale nierobem i chujem kurwa ja zostałem:( i to u ludzi u których myślałem że mam szacunek że mnie kochali jak syna, szwagra brata. Pokazali swą prawdziwą twarz. Ja nikomu nie powiedziałem że ta szmata się kurwila bo i tak by swojej kochanej coruni uwierzyli. Jeszcze jakieś powody do rozwodu? Mi te wystarczą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jak mówisz dopiero 31 lat a mam już spieprzone krzyże przepukline nerwice kto wie czy nie wrzody żołądka. Ale to dlatego że jestem smiec i nierob przecież. Przepraszam za wulgaryzmy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na poczatek wystarczy pamietaj ze nikt nie odbiera Cie jako smiecia Jestes czulym wartosciowym czlowiekiem masz dzieci czyli to co jest sensem zycia brakuje jeszcze tylko osoby ktora moglaby z Toba je dzielic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz co mi zostało jak nie samotność:( kto będzie chciał kogoś takiego? Ty byś chciała? Wątpię. Prawda jest taka że zdecydowana większość woli partnerów z czystym kontem a nie jakiegoś rozwodnika z dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ok:) również miłej nocki:)
To ja Michał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacniemoge
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslalem że nie przyjdziesz;(
Więc nie zagladalem:( ten wpis że spać nie mogę też mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobasiatkomałe
nie nie śpię kochany :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobasiatkomałeeeeeeeee
idź też już spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobasiatkomałeeeeeeeee
wyśpij się spokojnie chłopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×