Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odsj

ktos chetny do rozmowy

Polecane posty

Przepraszam za takie wątpliwości:( po prostu nie mam zbyt wysokiego mniemania o sobie i zdaje sobie sprawę z tego że mogę nie być zbyt interesujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety czasami bywam też chamski gburowaty:( nie lubie siebie takiego gdyż to nie moje prawdziwe Ja. Życie, okoliczności wiele się do tego przyczyniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesknilem:( irytowalo mnie to że nie mamy możliwości pogadać;( może przez to takie głupie domysły mi się uroily, że może po prostu już nie chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj uslyszalam od takiej osoby ze jesli masz dwie raczki i mozesz zjesc kanapke to juz jest sie bogatym chodzi o to ze nie wolno wybrzydzac ze los jest taki a nie inny mamy wlasne problemy ale one sa niczym w porownaniu z katastrofami i tu przytoczyla taka tragedie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawniej pracowala na oiomie mowila parze ktora rozbila sie w dniu slubu chlopak jeszcze zyl umieral powoli powtarzal do dziewczyny ze wszystko bedzie dobrze ona juz nie zyla on tez umarl jego matka uczepila sie poreczy i tak okropnie krzyczala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś po wypadku byłem w centrum ortopedii po protezę. Spotkałem tam na wózku ok 15letnia dziewczynkę bez nóg i z powykrecanymi nienaturalnie rękoma i wykrzywioną główką. Strasznie mną to wstrząsnęło i wycisnelo łzy z oczu. Ale urzekla mnie taką jasnością i pogodą bijaca z jej buzi. Mimo tragedii jaka ją spotkała potrafiła się uśmiechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowilas że z Pruszcza Gd. jesteś tak? Więc może kojarzysz gdzie w w Gdańsku znajduje się Grobla Angielska? Tam jest to centrum ortopedii w którym wtedy byłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×