Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polecony przedwczorajszy

polecony przedwczorajszy

Polecane posty

Witam serdecznie,wczoraj wlasciwie juz dzis miala miejsce nagonka na mnie. Tylko ze ja jeden przebralem sie na czarno,widac krzyczacy chyba stchorzyli najwidoczniej nie chcieli abym wiedzial kim sa,kim jest. Proponuje kielona na odwage,zalogowac sie pod czarnym nickiem i mozna na mnie szczekac ile dusza zapragnie. Inni ktorzy tez mnie nie lubia a podobno to wszyscy tez sobie nie zalowac.Nalezy sie, w koncu zdarzalo mi niestety zachowywac sie jak kretyn Zapraszam:-) Zeby nie bylo jednak motylek........albo buleczka:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę czyżby się ktoś na tobie wreszcie poznał? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To duch jechał z pomarańczy. Weź odbij, bo to mnie wszyscy nie lubią, Ty możesz zająć drugie miejsce i mówć, ze prawie wszyscy cie nie lubią. Cześć V. Poka tzytze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc vera:)🖐️ Dla mnie pp to totalny frustrat....tyle na ten temat i tyle w tym temacie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie wiem kto to. I w duupie to mam. Myślałam, że jest jakaś moc, a tu to samo, co duch zawsze prezentuje - ujadanie z pomarańczy po pijaku. Nuda. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałeś polecony ,ze na moich plecach się dochrapiesz??Musisz wstać wcześniej od piekarza aby tego dokonać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zacząc od tego że potrafisz szantażować kobiety z tego forum? czy znaleźć coś mniej obrzydliwego?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pp mam taka zasade że goowno raczej wole omijać...co z tego że to niewidoczne jak sie smród po wdepnięciu za tobą ciagnie?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×