Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polecony przedwczorajszy

polecony przedwczorajszy

Polecane posty

przebierz sie szybciutko jako duch cafe vel proxxxy proxxxy no tylko na to cię stać śmieciu poyebany !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duch, zamknij ten krzywy ryj i zastanów się nad tym, ile krzywdy ty narobiłeś innym. Dielli, Koliber, Casia, setunia, wymieniać dalej? Jesteś najbardziej fałszywą szmatą tego forum. Siedzisz tutaj od 10 lat dzień w dzień, mącisz po pijaku i myślisz, ze jesteś lepszy? O co chodzi z tym poleconym. V, będziesz łaskawa wtajemniczyć mnie w te wasze spiski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że już nie ma szefa cafe M.Briańskiego.Byłbyś zablokowany na serwerze jak 4 delikwentów.Nie ma facecików na cafe.Byli tacy ja ty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecony przedwczorajszy V fakt ze przesadzilem i dumny z tego nie jestem nawet wyrzuty mialem jak czlowiek,ale momentami dzialasz mi na nerwy x za cienki w uszach jestes by wywierac na mnie wpływ w tak dziecinny i prostacki sposób :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz jak można załatwić kutasów.Moze znajdę dojście do nowej szefowej i znikniesz jak kamfora.Nie pomoze ci zmiana nicku.Po ajpi będziesz śledzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do tego zwykły
szantażysta :O uuuu frajerstwem teraz zaleciało :classic_cool: i on śmie jeszcze fikać do innych :D szczyt kurrestwa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko tobie tak
się wydaje, że za duże :O jesteś odbierany tak jak postępujesz a postępujesz słabo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty czułeś
przesadę kiedy wkurrwiałeś ludzi swoim ubekistanem?:O przyyebując się do nich za frajer ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaasneeee
teraz tak mówisz ale masz sporo nicków o których tu nie piszesz :O a na których robisz dym bez powodu, jak się wydaje z czystej frustracji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vera przynajmniej
rozpierrdala kurrestwo, a ty z nędzy walisz smuty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecony gdzieś
czytałem jak z zieloną i sorellą pisałeś i przypierdalałeś sie do nich bez powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty piertolisz polecony.Rozwaliłeś na uczuciowym moją znajomość z kradziejem umysłów i jego partnerką.Satysfakcje ci to sprawiło??Temat dokladnie zbrukałeś i przestał istnieć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch cafe
no i już mi stoi znowu... ja pierrdolę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×