Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polecony przedwczorajszy

polecony przedwczorajszy

Polecane posty

Gość do ona24www
Tak polecony to cudowny człowiek oczytany inteligentny sumienny szczery oddany swojej rodzinie. Widzisz ja też tak umiem :D Tylko dlaczego lata tu za babami jak piesek o ogonkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź się nie przejmuj ;) ciekawi mnie komu zalazłeś za skórę? te pomarańczki takie odważne, żeby ci jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latałeś za koliberkiem
pisaliście z Jolką świńskie wiadomości na privie. Uciekłeś jak się wydało że to podstarzała koliber uczepiła się Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do qwertyxxxxx
nie widziałaś prawdziwego szamba na forum o kupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje przypuszczenia sklaniaja sie ku jednej kolezance ktora skumplowala sie z duchem i dala moje nicki,kiedys udostepnilem zeby wiedziala czy ja czy nie ja,a On jak je zobaczyl to oszalal a ideologie dopisal. Moze to byc tez zemsta za inna kolezanke ktorej ponoc wode z mozgu czy tam kisiel zrobilem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz zycie na kafe nie bierze sie calkiem powaznie do serca :) podkreslam ze sa wyjątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznica jego
przegrywu na kafe :P siedzi tu całymi dniami a podobno ma żonę, co gorsza wciska kobietom z tego forum bajki o miłości, o jaki bajkopisarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukasz tu
kochanki, i se szukaj to nie moja sprawa . ciekawi mnie tylko po co wjeżdżasz innym w rozmowę . krytykując ich że na przykład kogoś tu szukają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do qwertyxxxxx
niech se ma żonę , niech ją robi po rogach z pierwszą lepszą z tego foruma . mi to wisi , ale wara od innych . ale jesli robi tak a nie inaczej krytykując innych , bedzie miał riposte .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile żeś tu
na pomarańczu użytkowników nawyzywał od zjebow tylko dlatego ze się miziali można byłoby wymieniać dłuuuugo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie pisanie z kimś nie jest robieniem po rogach współmałżonka, być może on a nawet jego żona też tak twierdzą?? dobre stwierdzenie: "niech ją robi po rogach z pierwszą lepszą z tego foruma"- rozumiem, że Ty tez nią jesteś? jeśli jesteś kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolo zgadzam sie ;) najlepszą zabawą jest czytac wypowiedzi sfrustrowanych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewtajemniczona jeszcze
jesteś poczytasz trochę pobędziesz tu kilka lat jak polecony to zrozumiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewtajemniczona jeszcze
a ja się kochałem z kosmitka . to pewnie tak było bo napisałem :D ja nie moge co za naiwność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×