Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

on chce wiedziec dlaczego tak sie dzieje. nospa przestaje dzialac wiec dostane kroplowki jakies i zastrzyki ( tak mi lekarz powiedzial przez tel)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd wiem, ze Ci to nie na reke ze wzgledu na corke, ale moze to i lepiej ze Cie poobserwuja :) bedziesz spokojniejsza, wszystko ureguluja, a my bedziemy czekac tu na Ciebie cierpliwie :) wozek bardzo fajny :) ale dlaczego trzeba czekac az do czerwca?? :) zamowiliscie jakis naped na cztery kola czy cos?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalka wcale nie jest tak cudownie...brzuch mnie boli i szybko się męczę, w domu jakiś dramat przez ten remont a ja praktycznie nic nie mogę zrobić...ruszę miotła dwa razy i już sapie...tu boli tam kłuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd na pewno wszystko będzie dobrze, wybadają, podadzą leki i pewnie problem zniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
abcd na pewno lekarz zrobi wszystko, żeby było dobrze! będziemy trzymać za Ciebie kciuki!!! a masz z kim Małą zostawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
co do wózka, to tak niestety w hartanie jest, że wózek jest robiony pod zamówienie, a kupić od ręki można tylko z wystawy (w sklepach raczej tego modelu w ogóle nie ma). nawet chcieliśmy przez niemiecką stronę zamówić i jest wszędzie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd - pewnie ma jakies podstawy. Będzie ok. Życzę szybkiego powrotu domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak corka bedzie z moja mama bo maz pracuje na 3 zmiany wiec nie badzo ma kiedy sie zajac corka. mama caly czas powtarza ze mam sie nie marwic o corke i jechac do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, ze tak :) nie martw sie o nia i o malego tez nie :) kilka dni zleci jak z platka :) zabierz dobra ksiazke i nareszcie odpoczniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wykupie pakiet internetowy na tel to bede miala z wami kontakt bo w szpitalu sa jak zwykle nudy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd na pewno Cię przebadają, dają kroplówkę, jakieś tabletki i staniesz się spokojniejsza :) kontaktuj się z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co zadziwilo mnie podejscie lekarza bo myslalam ze on bedzie kazal mi przyjechac dzisiaj do niego po skierowanie i od razu zbada a on mowi ze nie ma snsu bo on i tak nic nie pomoze dzisiaj na wizycie a nie chce mnie naciagac zeby placic za wizyte. jak powiedzialam ze przyjade zeby od razu zrobil mi usg polowkowe to powiedzial ze on jutro w szpitalu bedzie musial mi zrobic a te usg przelozymy juz jak wyjde ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zadziwil Cie pozytywnie czy negatywnie?? mnie cos dzis brzuch pobolewa... i mam jakies zoltawe uplawy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie zdziwil mnie pozytywnie. przewaznie jak spotykalam lekarzy to kazali przychodzic ale w zamian trzeba bylo placic oczywiscie a on mi mowi ze nie ma sensu zebym przychodzila bo tylko szkoda pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd - to moze faktycznie, polezysz, odpoczniesz, jezeli corka zostaje w dobrych rekach to nawet nie masz sie co zastanawiac :) i komplet badan Ci zrobia od reki. Masz duzego zdrowego chlopca, ktory potrzebuje zdrowej mamy. Lukasz przechodzi ciaze wzorowo i wspolpracuje na kazdym USG, wiec teraz tylko Ty musisz przywolac swoja macice do porzadku :D A ja caly czas pisze na forum z tel i tylko czasami wyswietla Wasze posty z opoznieniem, ale generalnie nie jest zle :) natka - bardzo fajny i solidny ten wozek. Twoj maz az taki zaangazowany, ze sam wybieral model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
no naprawdę pod względem ciąży to chyba mój Mąż jest bardziej ogarnięty niż ja, tzn. od tej technicznej strony. ja nie lubię chodzić i wybierać. lubię konkret. a jak nawet nie wiem, czego mogę chcieć od wózka, to już w ogóle. a Mąż wszystko posprawdzał, wszystkie atesty, różne opcje, wagę, wymiary i chyba lepiej nie mógł wybrać. zamówiliśmy jeszcze takie dodatkowe koła, że z przodu też ma duże i nieskrętne. planujemy więcej dzieci, to musiał być naprawdę solidny, żeby nie jedno nim powozić. a że wizualnie ładny i kolor piękny, to nie było się nad czym zastanawiać. chociaż wybieraliśmy prawie 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tereska wlasnie najwazniejsze ze z malym jest wszytko dobrze. ja w pierwszej ciazy tez mialam prolemy ze skurczami ale teraz jest jeszcze gorzej niz wczesniej. wtedy bralam nospe i bylo wszystko dobrze a teraz juz nie pomaga. teraaz wlasnie pakuje torbe do szpitala a potem musze spakowac corke bo dla niej trzeba 2 razzy wiecej rzeczy niz dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
abcd najważniejsze właśnie, że nasze dzieci są niewzruszone tym co się wokół dzieje! twarde zawodniki będą!! :))) ale dobrze, że masz spokojną głowę co z Małą, bo będzie w dobrych rękach. ja ostatnio cały dzień na sorze przeleżałam, ale bez większego stresu, tzn. wiadomo że fajne to nie było, ale najpierw zbadali Dzidziusia, a że z nim było wszystko super, to z resztą było mi już wszystko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas cisza... :) ja odpoczywam... cos mi niedobrze no i martwia mnie te uplawy-zolte tzn. ze bakterie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie wstalam bo chwile sie przespalam. moja corka jest szczesliwa ze bedzie spala u babci ale najbardziej przezywa ze babcia robi nie dobre mleko :) we wrzesniu jak bylam w szpitalu to moja mama zrobila jej na kolacje kasze manna ale wyszla jej za gesta i corce nie smakowalo. dzisiaj tylko przezywa co ona zje u babci bo babcia robi zle mleko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanko...od rana pobolewa mnie brzuch. Nie jest to silny ból, skurczy też nie mam. To takie uczucie tępego bólu troszkę jak przy okresie. Powinnam iść do lekarza czy poczekać, poleżeć...a może no-spa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam. Wiec...na 80% będzie mała Pola :) Cieszymy się jak cholera,bardzo chcieliśmy dziewczynkę (nawet mieliśmy starać się planowac pleć) bo w rodzinie sami chłopcy. A tu nieplanowane i taki fart! Dzidzia ma się dobrze,była bardzo ruchliwa przy badaniu,ale pokazala co trzeba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolada ja mam takie bóle dośc często i mi lekarz kazał brac wtedy nospe i odpoczywać. Mówił, że to normalne bóle. Jak pojawiaja sie skurcze to wtedy do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick .................wiek.......ostatnia @.....termin porodu......płeć elliska................27............14.10...........19.0 7.2013........córka abcd123.............26............23.10... .......30.07.2013.........syn Goosiaa2............25............16.10...........23.07-0 6.0 8 (roznie podaja).......syn ines89................24............23.10...........30.07 .2013........córka aandzikk.............24............26.10............01.08 .2013.......córka stokroć................28..........27.10 ...........03.08.2013 KamaKamaKama.....28............26.10...........03.08.2013 Nela88...............22.............29.10...........04.08 .2013 milka-e..............33..............02.11...........04.0 8.2013 zielonażaba.........27.............27.10...........04.08 .2013 Ambrozka.......... 26..............29.10.......... 05.08.2013 natalka88.............24............31.10...........07.08 .2013 lalka_tereska........29.............26.10...........08.08 .2013.......córka szczesliwakobieta...27.............2.11...........09.08.2 013 rolada................28...............3.11...........10. 08.2013.......córka asiaż32.............. 32...............3.11.......... 11.08.2013 oliv91..................21..............5.11...........12 .08.2013 juliaaaa...............21...............6.11...........13 .08.2013 Dominika23..........23..............09.11...........16.08 .2013 doremi25............25...............11.11 ..........18.08.2013 Słońce Moje .........33..............11.11...........18.08.2013 ManiaMania89.......24..............11.11...........18.08. 2013 Niemożliwa..........31...............01.11...........19. 08.2013 justyna1908........24...............12.11...........19.08 .2013 Aniolek2404........29................10.11...........20.0 8.2013 Hanuś27............27........04.11........11.0 8 z @, 22.08 z USG gocha30............30................16.11.............22.08.2013 Julka32..............31...............26.10............23 .08.2013 alema.................23..............18.11.............2 5.08.2013 Noelia...............28................18.11............. 25.08.2013 Olcia30...............30..............20.11.............2 7.08.2013 Sumeja...............30..............24.11..............3 0.08.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×