Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

dzisiaj zrobiłam test i są dwie kreski-termin wychodzi mi 8.08.2013 czy są już jakies mamy sierpniowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj... wow juz sierpien... ;) kiedy miałas ost @...? ja jeszcze niecałe 2 tyg do testowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratuluję!
Mi do testu zostało 5 dni.Zobaczymy co u mnie wyjdzie bo mam problemy z mlekotokiem i hiperprolaktynemią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę testować za parę dni, według kalkulatorów termin na 4 sierpnia, jeśli w ogóle jestem w ciąży. Ciężko stwierdzić, bo po porodzie nie dostałam jeszcze okresu, bo karmię piersią, ale raz się zapomnieliśmy z mężem. Zobaczymy co będzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka2223
Pierwszą ciążę przeszłam z Kafeterią więc teraz też się dołączę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka2223
teścik zrobię najwcześniej jutro;)z kalkulatora internetowego wychodzi termin na 6.08.2013 ale ciężko stwierdzić czy to prawda.miałam doś nieregularne @. w każdym razie w pierwszej ciąży testy długo nic nie pokazywały więc teraz się nie śpieszę;) dwa dni z rzędu wstaje rano i krew z nosa leci - tak samo jak w pierwszej ciąży;)zobaczymy - jeśli będą dwie kreski to będzie niespodzianka dla męża bo nie planowaliśmy 2 bąbla;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka my chyba się z forum BB już znamy :) Będe trzymała kciuki za Ciebie.Długo sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam na testowanie :) ależ kusi!!! Muszę byc twarda i poczekać jeszcze 7 dni :) Wtedy mam planowaną @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N@dziej@
Witam,moge dołaczyć? ja już jestem po teście i becie, ale lekarz kazal przyjść dopiero na początku grudnia. Z moich wyliczen to termin bedzie gdzie chyba na około30.07 a 01.08.2013, ostatnia @ miałam 20 października, a cykle mam około 32 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratuluję!
Co się obszukałam tego tematu a jak odpuściłam to sam się znalazł :) Ja się jakoś dziwnie czuję.Jakby na owulację.Ale przecież jestem 2 dni przed @.Piersi mnie bolą od tyg teraz 2 dzień sutki właśnie tak jak na owu i od rana dzisiaj jajnik prawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N@dziej@, ja jak miałam ostatnią @ 20 pażdziernika 2011 to urodziłam 27 lipca 2012, ale miałam cykle 28-30-dniowe. Fajnie, że temat się rozkręca. Ja ciągle nie mogę się zebrać na testowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO tak Magda....ja już na kilku forach....pierwszą ciążę przeszłam z kafeterią więc teraz też...póki co w kilku miejscach bo narazie nie dzieje się za duzo;)Ale pewnie zostatnę tutaj. Jeśli jestem w ogóle w ciąży;)))dzis zrobiłam kolejne dwa testy...tym razem rano i dalej nic. od południa lekkie krwawienie. @to nie jest...zawsze mam dość obfite. na wizyte u gina trzeba czekać wiec w poniedziałej pojade zrobic bete chba. A starać się nie staraliśmy - jak jest to będzie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skusiłam się i zrobiłam dziś test, druga kreseczka wyszła taka bledziutka ale na pewno coś tam jest, jak bym chciała żeby to coś jednak znaczyło!!!. Mam nadzieję, że jak za tydzień zrobię test znowu to już będzie pięknie wyraźna... OBY :) A co u Was dziewczyny? Cicho coś od wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, chyba mogę też do was dołączyć. Mi wyszedł test pozytywny bardzo wcześnie bo 2 tygodnie przed @. Nie wiem co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi został nie cały tydz do @, a wyszła ta bladusia kreseczka. No ale wolę się jeszcze nie cieszyć, choć mam okropną nadzieję, że jednak się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamaKamaKama
Witam, jeśli można to chętnie dołączę, po 12 cyklach starań w końcu się udało to był dłuuuugi czas prób ale mam nadzieję że teraz będzie już tylko lepiej, 28.11.2012 zrobiłam test i w końcu zobaczyłam dwie wymarzone kreseczki, wczoraj test powtórzyłam i cały czas są piękne dwie kreseczki, zapisałam się do gin na 13 grudnia jak wszystko będzie dobrze to będą to wspaniałe święta no i sierpień tylko nie wiem jeszcze który ostatni okres miałam 26.10.2012, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
Cześć. Chętnie do Was dołączę ale dopiero za 10 dni mogę zrobić test-tak wypada miesiączka. Zobaczymy:) Z kalkulatora w internecie 16.08.2013 ale oczywiście nie wiem czy na pewno się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki... Ja robiłam test 24.11 i tez zobaczyłam dwie piękne kreseczki... W pon umówiłam sie do gina na potwierdzenie, mam nadzieje, że to to o czym myślę ;) Byłaby to moja pierwsza ciąża i wszystko jest takie nowe :P tylko mam mały problem - strasznie się przeziębiłam, nie biorę żadnych lekarstw bo się boje, tylko domowe sposoby.. Ale czy możliwie, że przez przeziębienie na początku ciązy dziecko może urodzić się chore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAjulka ja przy pierwszym dziecku też byłam przeziębiona ale nie martw się to raczej na dziecko wpływu nie ma oczywiście nie bierz żadnych lekarstw pamiętam że mój gin powiedział mi wtedy że tylko mozna na gardło brać tantum werde i paracetamol na gorączkę innych lekarstw ponoć nie można bo mogą mieć wpływ na płód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. To i ja sie przyłączam. Mam 28 lat i to moja pierwsza ciąża. Bete juz dwa razy robilam w zeszlym tygodniu. W poniedzialek 330, a w srode 730. W piątek bylam u lekarza i jest juz widoczny pecherzyk ciążowy 3mm. Licze na to ze niebawem ujrze zarodek z bijącym serduszkiem. Wedlug moich obliczen termin bylby na 03.08.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka a który tydzień mniej więcej wiesz? Bo u mnie teoretycznie jakoś środek 6 tygodnia i się zastanawiam czy jak pójde w pon do gina to zobacze już coś czy jeszcze nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sielanka - dziekuję bardzo za odpowiedź... Troche mnie podniosłaś na duchu, bo strasznie się bałam, że coś będzie nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajulka wedlug miesiączki to 5 tydzien 4 dzien. Chociaz na USG lekarz powiedzial ze 4 tydzien.. moze to z tego wynikac ze ja mam dlugie cykle 30dniowe i owulacje mialam dopiero w 18dniu cyklu, wiec do zaplodnienia doszlo kilka dni pozniej niz w "normalnych" cyklach. W poniedzialek mam isc znowu na bete, zobaczyc jak przyrasta i w srode mam przyjsc na USG zobaczyc czy jest zarodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i Pajulko nie martw sie tym przeziebieniem. Duzo lez, naturalnie sie lecz.. czosnek, herbatka z miodem, sokiem malinowym, mozesz zrobic syrop z cebuli. To nie zaszkodzi maluszkowi. No w takim czasie zaszlysmy w ciaze gdzie kurcze chyba nie da sie nie przeziebić..., te zmiany pogody, temperatury... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok - firanko dziekuję Ci bardzo ;) już nie mogę doczekać sie poniedziałku, jak bede coś wiedziała, zaraz dam Wam znać. A macie wgl jakieś objawy? Bo ja oprócz braku okresu to hmmmm nic. Tzn piersi - ale czasem bolą czasem nie. Ostatnio właściwie nie bolą wgl - tylko je czuje trochę. A jak z waszymi objawami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajulka ja mam podobnie do Ciebie. Poki co nie mam mdlosci, wymiotów. Ogólnie tylko wiekszy apetyt. O czym bym nie pomyslala to to bym zjadla :) No a piersi wlasnie tez nie bolą, czasami tylko cos w nich zakuje i sutki wrazliwe, ale tez nie caly czas. No i nie zmienily jeszcze sie, taki sam rozmiar mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×