Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

kattiyo ja wczoraj mialam tez mieso wyjąć i zapomnialam. maz ma dzisiajdruga zmiane wiec musze zrobic szybki obiad i padlo na pizze bo ciastozrobie szybko i szybciutko upiecze sie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś tak dziwnie, no ale pewnie kwestia przyzwyczajenia :) Jak widzicie środek tygodnia a ja piszę rano czyli co? Tak, tak - od dziś na L4 :) Muszę jeszcze tylko zawieźć zwolnienie do pracy, wreszcie sobie odpocznę :) Yupiiii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też muszę wymyślić coś na obiad, zupkę mam z wczoraj ale co dalej... Mam ochotę na makaron z sosem śmietanowo-szpinakowym ale mój mąż nie lubi szpinaku i tak myślę czy być egoistką i jednak zrobić czy naszykować coś co on też zje... :) Szpinak zdrowy, może się jakoś przekona :D Linka153 widzę po zdjęciach że kupiłaś podpaski poporodowe bella mamma, a napisz czy one mają jakąś taśmę z klejem tak jak zwykłe podpaski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak na razie widze ze posty od razu pojawiaja sie. XXXXX ja sie zastanawiam czy znowu nie przesadzam ze sprzataniem bo dzisiaj o 4 obudzil mnie bol brzucha jak na okres. na szczescie brzuch byl wtedy miekki. do tego jeszcze te krwotoki z nosa. Najgorsze jest to ze ok kilku dni chcialabym miec wiecznie czysto w domu bo zaczyna mnie draznic jak gdzies jest balagan. osyaynio nie moge patrzec nawet na swoje okna bo pies brudzi nosem a corka zostawia slady rak. jak na razie wstrzymuje sie z myciem tych okien ale juz mnie nosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś gratulacje :):) Goosia ja leje z tych twoich zakupów;) ciekawe na jaki wózek ostatecznie się zdecydujesz:) Wybieram się do Lidla po biustonosz i pomysł na obiad wykluje się w sklepie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram się do Lidla bo od dziś staniki do karmienia i parę innych ciekawych rzeczy, zobaczę czy coś będzie ciekawego... Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też zmykam do lidla :) Tylko się jakoś zebrać nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanus ja tez mam te podklady ale one nie sa przyklejane. nie wiem czy jakies sa z takim klejem bo jak kupowalam do porodu z corka jakies inne i tez nie mialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę proszę coż za zmiany... yyy a gdzie są nasze suwaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nawet nie da sie wejsc na "moje konto" zeby sprawdzic czy usuneli ze stopki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja dopiero się obudziłam.Niby tu pięknie ale dziwnie,nie moge jakoś się zalogowac .U mnie dziś na obiad placki ziemniaczane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dywan dla Loli zakupiony :D stwierdzilam, ze co ja bede latala i szukala po calym miescie jak moge zamowic z Allegro. Za 250zl mam okragly ze srednica 2m, 5cm wlosie - jasny roz. Jeszcze troche i pokoik zacznie nabierac ksztaltu. Zaczyna mnie draznic moja tesciowa, bo coraz bardziej zaczyna mi sie wtracac co mi bedzie potrzebne, juz mi podyktowala liste rzeczy, ktore musze zabrac do szpitala i czy ja w ogole wiem, ze do szpitala musze miec poprane i poprasowane ubranka - uwaga - W SPECJALNYM plynie do prania dla dzieci.... nie, nie wiem bo i skad :o mieszkam w dziczy i tu nie ma internetu a dzieci rodzimy na kupie siana za stodola. Ze musze miec szafe w pokoju dla dziecka (bo jej corka, czyli siostra meza miala i komoda mi nie wystarczy i mam trzymac w tej szafie posciel i kocyki), ze nie moge myc dziecku pupy czesciej niz raz dziennie (bo NIE WOLNO. lepiej rozcierac brod i smrod chusteczkami). Trudno, najwyzej moje biedne dziecko bedzie mialo wyrodna matke, bo pupe zamierzam myc, wietrzyc i suszyc przy kazdej zmianie pieluchy... ❤️ A ja z kolei od 2dni trzymam mieso w lodowce i nie moge sie zmusic, zeby cos z niego ugotowac :D kolejnego dnia juz pewnie nie wytrzyma, wiec dzisiaj konieczna bedzie mobilizacja - zrobie bolognese ale na rurkach a nie na spaghetti. Hanuś - a probowalas karmic meza pierogami ze szpinakiem? Pierogi sa dobre z czym by nie byly, wiec moze tak by sie przekonal i polubil? :) ja sie nauczylam jesc szpinak poprzez torille kurczakowo-serowo-szpinakowe i teraz wcinam w kazdej postaci. Oprocz tej zmielonej, rozwodnionej brei ktora sie kiedys podawalo. Od 24.05 do 02.06 jest promocja na ubranka F&F w Tesco -30%, moze ktoras sie skusi :) Dominika wysylala kiedys fotki na maila i rzeczy wygladaja bardzo obiecujaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie tu! Mam nadzieję że Kafe nie będzie już tak świrowało jak ostatnio....Hanuś ja od środy będę na L4 :) Wyspałam się dobrze ,bałam się że po wczorajszym dniu pełnym wrażeń będą mi się jakieś koszmary śniły, na szczęście rzadko sny pamiętam :). U mnie dziś na obiad żeberka w glazurze z dżemu morelowego...mniam :) Wczoraj miałam placki ziemniaczane. Co do szpinaku to mój M też nie lubi ,ale mam fajny przepis na sos do makaronu i zajada się nim ze smakiem. Kiedyś zapytał co w nim jest i nie mógł uwierzyć że pasę Go szpinakiem ;) ... Jak dziś u Was pogoda? U mnie na termometrze 9 stopni!!!! i zanosi się na deszcz ,ale zbytnio się nie przejmuję bo na drugą zmianę do pracy lecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie nie ma suwaczków:( na konto nie ma opcji wejścia, ciekawe czy widać pomarańczowe wpisy, bo nawet my jesteśmy niebieskie:) mi niestety się nie podoba - wcześniej było jako przejrzycie...ale ja tak mam... Wstrętna pogoda i zebrać się nie mogę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie nie ma suwaczków:( na konto nie ma opcji wejścia, ciekawe czy widać pomarańczowe wpisy, bo nawet my jesteśmy niebieskie:) mi niestety się nie podoba - wcześniej było jako przejrzycie...ale ja tak mam... Wstrętna pogoda i zebrać się nie mogę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nacieszcie sie chlodem, bo sprawdzalam pogode dlugoterminowa i jezeli sie potwierdzi to 2ost tyg lipca i 2 pierwsze sierpnia maja byc najupalniejsze w roku...nawet nie chce myslec jak bede wtedy wygladac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam szpinak,a pierogi też robię ze szpinakiem ale razem z serem fetą.Lalka dobrą masz teściową ,moja za to ciągle mówi "za moich czasów" tego nie było 5 pieluch 5 kaftaników i zwykły wózek do bliźniaków (ona też miała bliźniaków) i że kładła je w nogi.No i chyba by chciała żebym ja też tak miała wrrr.Ale muszę jej wybaczyć ona ma już 80-tke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma troche ponad 50 lat i cala mase zapalu do dzieci :D wiec bedzie ciezko. Widze jak tresuje swoja corke i jej synow, wiec nas pewnie tez nie ominie. Moja mama z reszta tez juz siedzi jak na szpilkach i pierwsze co po powrocie z pracy to "jak sie czuje Helenka/co robi Helenka??" - no albo spi albo chwilowo nie spi, a co ma robic??? :o pobyt w brzuchu nie przewiduje innych rozrywek. (oczywiscie nie bedzie zadnej Helenki tylko Karolina, ale nikomu ta Karolina nie pasuje - oprocz mnie i meza). Wiec zastanawiam sie, ktora bede w kolejce do dziecka i czy mnie w ogole dopuszcza :D Tez robie szpinak+feta i jeszcze czasem dodaje albo zwykly twarozek albo ricotte, zeby nie byly za slone. A juz w ogole moj ulubiony farsz do pierogow to losos pieczony + losos wedzony + tarty parmezan + surowe jajo + koperek. Uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi dziś śnił się poród... najpierw się naczekałam na przyjęcie a później jak już miałam swoje miejsce w szpitalu to kuźwa poród nie chciał ruszyć;p o szczegółach nie będę opowiadała, bo raczej zaliczyłabym ten sen do horroru ;/ mam nadzieję, że nie był proroczy, bo nie chce rodzic 19 godzin! hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie lalka aż tak dobra w kulinariach to ja nie jestem.Ten farsz czyta się pysznie ale już bym nie umiała go zrobić.Wiecie tak myśle o tych upałach,to jestem przerażona ,bo żal nas a co dopiero tych maluszków co przyjdą na świat.Ja mam strasznie ciepłą sypialnie,nawet zimą więc niewiem jak to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo, nie było mnie, patrze a tu coś takiego nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wczoraj nic nie pisałam bo obraziłam się na kafeterie!! ale widzę, że dziś wielkie zmiany :) Noc miałam okropną...nie mogłam usnąć, a moja mała tak dała czadu w nocy, że już jej miałam dość...!!może to po kawie, którą wypiłam bo strasznie słabo się czułam, myślałam,że pomoże...ale w nocy już załowałam...nie dość że ja nie mogłam spać to te bieganiny w moim brzuchu...grrrr...jeszcze jakieś koszmary w nocy...:/ pogoda straszna...też myślę co na obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś mam na obiad zupę z kalarepy, mniam :D oczywiści emojemu D. jakieś mięsiwo musze zrobić, bo dla niego zupa to nie obiad ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines zupa z kalarepy?? w życiu o takiej nie słyszałam :) nawet bym nie wpadła na to, że z kalarepy można ugotować zupę :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, ja też o niej dopiero usłyszałam jak przeprowadziłam się po ślubie do mojego M. ;p to jest specialność babci mojego męża. :) także ja dzisiaj mam wolne od stania przy garach ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kalarepy?? :) no kurde ja sama w sobie uwielbiam ale zupy nigdy nie jadlam :) nie narzekajcie ze Wasze drugie polowki nie jedza szpinaku-ja na palacach moge wyliczyc co z owocow i warzyw jada moj maz :) UWAGA-jablka, banany, buraczki (ale tylko z chrzanem), mizerie, marchewke... no i tyle :) w zyciu nie jadl truskawki, a z pizzy wyciaga pieczarki i papryke :) wiem, wiem... dziwak-ale ja juz macham na to reka :) jak w wieku 29 lat mozna nie jesc truskawki??!! :) co do tesciowych to ja tez sie nie wypowiadam (juz za czesto to robilam:)) ale ona zawsze tak ma, ze uwielbiam albo wlasnie wszystko porownywac do dawnych czasow albo do innych ludzi... bo jej siostrze teraz tez urodzil sie wnuk i oni kupili zwykly fotelik to dlaczego my chcemy taki drogi... albo, np. jak moja siostra przysle cos ze Stanow to wogole tego nie oglada bo przeciez dawniej tego nie bylo i sie zylo :) no mozna krecka dostac przy takim nawijaniu :) wlasnie wrocilam-talerze niby znalazlam (przypominam na dzien matki) tylko teraz te talerze-szczegolnie glebokie na zupe to robia jakby plaskie :P no i wogole jak w dzisiejszych czasach mozna produkowac cos co nie nadaje sie do zmywarki :) no ja tez nie posiadam ale wiekszosc ludzi ma-no i jak ja mam kupic jej cos co mi sie podoba skoro ona zmywania w rekach nie uznaje??!! :) Alanja co do moich zakupow... heheh :) no sama Ci powiem, ze to przez mojego K. bo przeciez on juz dwa razy byl pewny w 1000000% wyboru wozka, a teraz i tak stwierdzil, ze poczekamy na wyplate i pojedziemy do tego sklepu gdzie wczoraj bylam i kupimy juz cos na bank :) stwierdzilam, ze kupie tez tam przeiwjak itd. ceny podobne jak na allegro no a bez oplaty za przesylke ;) wlasnie dreptam na strych zobaczyc co tam po mojej siostrzenicy jest... moze zmniejszy sie jeszcze lista moich wydatkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia to udanych łowów :D o teściowejuż nawe nie chce mi się pisać, wiecznie "mamusia dobra rada", a ja to mam gdzieś, jednym uchem mi wleci, drugim wyleci;p ... nie no może trochę przesadziłam , ale w momentach gdy wyczuwam jej zlośliwość i zgryzotę to tak robię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:) Kurde jakie zmiany!!!Nie lubię czegoś takiego...:/Do tego nie widać suwaczków i każdy może się pod nas podszyć:/Zajebiście! Muszę Was nadrobić,bo jak wyszłam o 8 rano to dopiero wróciłam z miasta:)Musiałam sobie zrobić zdjęcia do dyplomu-wyszłam na nich jak pulpet:D Taka opuchnięta jestem... Do Lidla podjadę jutro-może jeszcze trafi się jakiś biustonosz.Dzisiaj chciałam jeszcze skoczyć do Biedronki po koszule nocne-odpinane na guziczki przy biuście(fajne kolorki widziałam) po 29,90:) Kurde jutro,w sobotę i w niedzielę mam szkołę...tak strasznie mi się nie chce jechać:/Do tego zostaje w Kielcach na noc,bo to ostatni zjazd i chcą jakąś imprezkę zrobić:D Ja się tak nadaję,że szok:D xxx Muszę się pochwalić,że wreszcie zamówiliśmy łóżeczko z kompletem pościeli dla Sary:)Tzn. kołyskę-tak się uparłam,że mój się zgodził.A więc tak...miało być łóżeczko i pościel którą mi doradziłyście.Poszłam w odwiedziny do koleżanki,która urodziła w marcu-i w pokoju doznałam szoku(piękna kołyska,a w niej malutka kruszynka):)Wróciłam do domu i mówię,że też chcę kołyskę i koniec kropka:)Zgodził się:)Postanowiliśmy,że za pół roku sprzedamy kołyskę a kupimy porządne łóżeczko turystyczne:) Oto mój zakup:)Biała kołyska a pościel kremowa w kwiatuszki:) http://allegro.pl/baby-rajkolyska-materac-8el-posc-woal-i3235420099.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) To pewnie to te zmiany na kafe spowodowały, że posty z takim zapłonem sie pokazywały. Żle nie jest, ale trza się będzie przyzwyczaic:) U nas dziś od rana pada:( A ja w końcu wybieram sie do fryzjera ściąć włosy, bo już mnie denerwują. A u mnie dziś na obiad gulasz z kaszą gryczaną i surówką z sałaty. Mniam.:) Ja ostatnio jak byłam z Tesco to kupiłam 2 pary pólspichow i 2 pajacyki z tej serii F&F i jak dla mnie jakośc jest dobra. Szkoda tylko, że i mnie w mieście nie ma Tesco. Ale wybiore sie do Lidla, bo tam tez maja byc jakieś bodziaki i półspiochy. Rolada co do pościeli to ja planuje kupic wzór nr 1 tylko na innej aukcji. Będzie mi pasował do wystroju sypialni, bo narazie nasz synek własnego pokoiku miec nie będzie. Alanja świetne zdjęcie zwierza:) On w ogóle nie jest groźny? Może np ugryźć? Abcd bardzo ładnie wygladasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×