Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

heheh :) no sliczna ta kolyska :) mi sasiadka proponowala-oni dostali na slub taka piekna goralska rzezbiona :) no ale powiedziala to tylko raz, dawno temu i temat ucichl... wiec pewnie skonczy sie jednak na lozeczku po siostrzenicy :) ok-dobra-ide na strych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten sprzedawca od mojej kołyski ma dużo ładnych pościeli w dobrych cenach:)Ja do kołyski chyba dokupię drugą w serduszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale mnie zmuliło :( musiałam się położyc, choć niewiele to daje ;/ mam wrazenie że zaraz zemdleje albo przynajmniej zwymiotje :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to ja aandzikk. Musialam założyć nowe konto bo nie mogłam się zalogować na stare...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines ja tez tak czasem mam, wczoraj to ogólnie cały dzień bym przespała! chyba przez zmianę pogody, albo mi morfologia się pogorszyła bo w sumie dawno nie badałam krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa kafe już mnie wkurzyła. No i nie widać suwaczków. Ale wizualnie ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj zamierzam odpoczywac caly dzien bo cos ten brzuch i plecy bola mnie jak na okres i dosyc czesto brzuch robi sie twadry. w koncu nie na darmo mowi sie ze w ciazy trzeba duzo odpoczywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd odpoczywaj!! też mnie nosi czasem i bym coś porobiła, okno w kuchni brudne...pasowałoby w szafkach posprzątać, ale jak mam potem się martwić bólami to wole dać sobie spokój :) A ty ze swoimi częstymi skurczami to już w ogóle powinnaś się bardzo oszczędzać :) także pilocik w ręce i kanapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam :) zagarnelam ze soba tate i poszlismy :) lozeczko i materacyk sa-maz musi pozniej tylko rozpakowac z folii czy materacyk gdzies nie zawilgnal... ale powinien byc ok :) wiekszosc rzeczy juz dla straszego dziecka jak krzeselko do karmienia, genialna hustawka no i znalazlam jeszcze super pojeniki (w pasujacych mi kolorach) na zabawki czy kosmetyki :) bede musiala tylko wyszorowac :D przewijaka i niani nie zlokalizowalam-musze wiec zakupic :) i pisze pod innym nickiem zeby zobaczyc jak to sie teraz wyswietla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosia to super łowy:) A teraz w biedronce sa wkładki laktacyjne z DADA. Myslicie, że będą dobre? Wklejam link do gazetki, bo jest tez sporo innych ciekawych rzeczy:) http://gazetki.biedronka.pl/g92,wielki_swiat_malego_odkrywcy.html#/Wielki%20%C5%9Bwiat%20ma%C5%82ego%20odkrywcy/0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dostałam super wiadomość od mojego mężczyzny:)Czekał na klienta w jakiejś knajpie i mu się nudziło więc wrzucił 5 zł do maszyny(tej na której się gra) i wygrał 1250 zł:D Wszystko w 5 złotówkach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolada - ja tez nie pisałam, bo miałam dośc przestojów ale dzisiaj, hmm nie wiem, nie czuję tego... wiem, nie dogodzi mnie, ale własnie gdzie są suwaczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, ja tez bym była napisała jako gość dla mnie ta strona jest mało przejrzysta no ale przynajmniej nie ma zastojów czy są ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gazetkę otworzycie kopiując tylko to: wielki_swiat_malego_odkrywcy.html#/Wielki%20%C5%9Bwiat% 20ma%C5%82ego%20odkrywcy/0 przez google sie otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia jak narazie brak przestojow :) wiec moze sie jakos ogarniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominika to czesc iejmusi wybierac sie do takich knajp bo to sie oplaca :) XXXXX moj maz juz pojechal do pracy wiec do 23 siedze sama z corka i mam nadzieje ze nie bedzie za bardzo rozrabiala bo pogoda straszna wiec nawet na plac zabaw nie wyjde z nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika ale super :) pieniążki się przydadzą na wyprawkę :) A ja siedzę szperam po necie :) do sklepu nie mogę się zebrać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi bo chyba sie zaplatalam sama... skoro materacyk mam na 120x60 to jaki rozmiar poscieli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia pościel ja kupuję 120x90 kołderka a podusia chyba 40x60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja mam taki sam rozmiar pościeli jak materacyk, ale możesz kupić wiekszy, widziałam, że są wieksze rozmairy, tylko nie wiem czy Ci się nie będzie zwijał w łóżeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajulka ! lilka! odezwijcie się bo się martwię . Kurcze już się zaczyna któraś się dłużej nie będzie odzywać to szał. abcd co kupujesz małej na dzień dziecka bo ja jak zwykle o tej porze mam problem bo te moje dzieci ni to stare ni to mał hm ,normalnie to niechcą być traktowane jako dzieci,ale w dzień dziecka to jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to znaczy poduszkę mam mniejszą :P :D ale chodziło mi o szerokość :) że taka jak materacyka szerokość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się ta gazetka za nic nie chce otworzyć, idę trochę ogarnąć dom :) dzisiaj kumpela jeszcze z czasów liceum wpada :) będą ploty ! :P Miłego dnia dziewczynki i nie rozpisujcie się za bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×