Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Co do rozmiaru pościeli... 120x90 to taki standard...jest też taki rozmiar 135x100. Ja kupuję ten mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corka wybrala hulajnoge bo swoja plastikowa rozwalila juz bo tak szalala. miala do wyboru namiot i hulajnoge to stwierdzila ze namiot zrobi sobie z koca na balkonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika usciskaj meza, zabierz mu cala kase i kupcie sobie cos fajnego za cala ta kwote - i powiedz mu, zeby juz tam nie wracal :D mowie Ci to jako osoba pracujaca przez 7 lat w branzy hazardowej. Nie chwal go ani nie okazuj za duzo pozytywnych emocji, zeby go za bardzo nie nakrecac i nie zachecac do dalszego grania, bo tak to wlasnie funkcjonuje. Z takich bardziej bulwersujacych historii - przychodzila kiedys do nas do kasyna taka babka, nienajmlodsza, uzalezniona na maksa...w 9 miesiacu ciazy :o byla juz tydzien po terminie, a siedziala u nas od otwarcia do zamkniecia (13-5 rano) - papierosy, stres, ucisk na brzuch no bo jakos trzeba przeciez usiasc przy stole i obstawic...kelnerki nie nadazaly jej przynosic mleko, ktore pochlaniala na zgage :o a jej facet siedzial w kacie sali i zalamywal rece, bo nie byl w stanie jej odciagnac od gry, wiec chociaz staral sie miec ja na oku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka ja też od czasu do czasu(raz na pół roku) przy jakiejś okazji wrzuciłam sobie 5 zł do takiej maszyny haha:)I mój też czasami wrzuci jak mu jakieś drobne zostaną w kieszeni:)Więc nam chyba uzależnienie nie grozi...z resztą kolega z pracy mojego E. przegrał mieszkanie za 300 tys. ,samochód,stracił żonę itd. więc wiem co to za uzależnienie...masakra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika - a pewnie ze tak, my z mezem tez od czasu do czasu gramy :D mimo, ze doskonale zdajemy sobie sprawe czym to pachnie. Osoby pracujace w kasynach maja zakaz gry i wstepu do kasyn na terenie kraju, wiec jak jestesmy za granica to jest to nasz staly punkt programu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika gratrulacje!!! poszalejesz trochę z zakupami hihi :) ja to co najwyzej mam szczęscie, jak znajdę na ulicy jakieś 5 groszy :P xxxx zdrzemnęłam się i jak ręką odjął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm suwaczki widzę są, tylko nie można ich załadować. Trzeba skopiować i wkleić adres html, buu czemu taaaaak? :( wolałam tamtą oprawę graficzną forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a teraz chyba my bedziemy pomaranczami a niezalogowani niebiescy.Kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ja zaraz lece do lekarza ogólnego, bo jednak musze miec ciągłosc w l4, a moja gin nie wystawi mi 4 dni do tyłu...mam nadzieje ze lekarz nie bedzie robił problemów . Po za tym u mnie wszystko ok. Jedyne co spedza mi sen z powiek to wybór wózka.Byłam wczoraj w salonie z wozkami chyba jedyny w moim miescie, no i bylo kilka modeli interesujacych mnie, i mogłam sobie go obejrzec dokladnie i podotykac. Dokładnie chodzi mi o x lander move.Na zywo juz nie jest tak atrakcyjny. Jak dla mnie zbyt masywny i po prostu nie zgrabny.Ale w uzytkowaniu pewnie bylby super , ma mega wielkie koła, fajne do jazdy w terenie. Drugim typem jest x lander navington http://allegro.pl/wozek-by-x-lander-navington-cadet-3w1-maxi-cosi-i3250534897.html i chyba bardziej jestem do niego przekonana. Rzucajcie jakies propozycje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie bedzie dalo sie je otworzyc tylko z czasem :) bo chyba jeszcze nad tym wszystkim pracuja :) u mnie przeciwienstwo szczescia Dominiki... przyszlo zawiadomienie od komornika-K. nie zaplacil mandatu :) na szczecie naliczyli tylko 12 zl kary... co ja z nim mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie tamta czcvionka byla bardziej przejrzysta i nie meczyła oczu...no i teraz jestesmy pomarancze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kafe mnie wkurza na maksa!!!!! teraz jesteśmy pomaranczowe, a rano niebieskie:) suwaczka nie można otworzyć:( a wogóle ten dzień to MASAKRA!!!! Po pierwsze obyście nie miały okazji przekonać się o tym jak może czlowiekowi podnieść ciśnienie były mąż!!! Po drugie na kase z ZUS bede nie wiadomo ile czekać, bo pracodawca z którym pożegnałam się rok temu, z zusu mnie nie wyrejestrował i teraz jestem jakby tam pracownikiem i u obecnego też. Teraz nie wiadomo ile potrwa odkręcanie sprawy:(:(:( bo były pracodawca w Hiszpani kur.... A dzisiaj jeszcze wywiadówka mnie czeka:(:(:(:( Sandzia zwierz nie gryzie, tylko bije ogonem... Dominika tą kołyską mnie rozbiłaś:( też chcę!!!!:) Goosia pościel 120x90...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia cadet jest super :) ogladalam na zywo-i to byl pierwszy tym na ktory uparl sie moj maz kilka dni temu :) bardzo fajnie wyglada i dobrze sie prowadzi... ma tylko jedna wade-to typowy wozek miejski i nie posiada wogole czegos takiego jak amortzacja :) sklada sie ok choc Pan w sklepie twierdzil, ze da sie go zlozyc na bardzo maly-jak dla mnie sklada sie tak jak pozostale :) wiec jezeli masz do domu droge jak ser szwajcarski albo planujesz wyprawy do lasu to nie jest on polecany :) jezeli jednak chcesz go "w miasto" to jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w Lidlu to prawie musiałam się bić o biustonosz, bo zostały 3 ostatnie szt.:( ale się udało, bo na ciśnieniu nikt nie ma ze mną szans;) Olcia już myślałam, ze tylko moje oczy cierpią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja no bylego meza w moim CV brak ale bylego narzeczonego czy "kochanka" tez nie polecam :) glowa do gory :) wywiadowki... hmmm... sama pamietam co niedawno przezywalam jak tata szedl... pamietaj nie denerwuj sie i w najgorszym wypadku posiedz i pogadaj z synem :) a ZUS... no coz panstwo w panstwie... :) pewnie troche to potrwa ale da sie zalatwic :) a do kafe sie jakos przywiazemy powoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja oddychaj głęboko.To kafe mnie śmieszy teraz niebiesko.Olcia wózeczek super ,wiem że x-landery bardzo dobrze się prowadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne pomysły na prezent na dzień matki, polecam zajrzeć :) http://rtvagd.wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia wywiadówka mnie martwi, bo wychowawca chory i zastępuje go pani kur.. wielka pedagog:( z ktorą mam takie ściecia, że szkoda słów -nienawidzę babsztyla!!!! A na obiad robię buritto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam ze szpitala. Odebralam wypis, zaliczyłam szkołę rodzenia.. Dzisiaj było o tym co sie dzieje po porodzie- rodzenie łożyska (juz sie boje) zszywanie a po 2 godzinach przeniesienie na oddzial roomingowy. U nas w szpitalu jest ponoć az 5 sal jednoosobowych a reszta to dwojki. Wiec jest duza szansa do trafienia jedynki :-) Na wypisie szpitalnym z opisu usg wyszlo ze Kubuś 15 maja ważył 765 g. Reszte skrutow musze rozszyfrowac. Ogolnie bylo dzisiaj wesolo - duzo dziewczyn bylo bez mężow wiec przed zajęciami sobie siedziałyśmy i gadałyśmy, trochę śmiechu bylo :-) Po szkole jedna dziewczyna mnie podrzucila do miasta wiec nie musialam czekac na autobus a po drodze kupilam mięsko na schabowe :-) będą z ziemniaczkami i szparagami mniaaam :-) Xxx Jaaaaaka śliczna kołyska!!! Cudo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde tez mnie kusi szkola rodzenia-na poaczatku strasznie chcielismy isc... no ale ja rodze w szpitalu 30km ode mnie... no i maz czesto wyjezdza... wiec i koszty dojazdu i wogole... ale zazdroszcze Wam, ze chodzicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakompleksiona*
Nie przebrnęłam przez 388 stron wypowiedzi ale mam istotne pytanie, jako że do sierpniowych mamuś się zaliczam :P Czy któraś z Was wie coś na temat nowych zasad urlopu wychowawczego? W pierwszej ciąży przedłużono mi umowę do dnia porodu i przysługiwał mi tylko zasiłek macierzyński (24tyg), potem byłam na łasce męża, że tak brzydko powiem, póki mała nie poszła do przedszkola. Teraz mam identyczną sytuację - nie będę w stanie wrócić do pracy od razu po macierzyńskim bo nie będę miała z kim zostawiać małego, ale słyszałam coś, że nawet jeśli umowę mam do dnia porodu to po zasiłku macierzyńskim przysługuje mi na 2 lata wychowawczy w wysokości 60% pensji, którą otrzymywałam w ostatnim zakładzie pracy. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat, ktoś mógłby podrzucić jakieś info? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakompleksiona- ja też jestem tej sytacji i siedze jak na szpilkach bonic nie wiem. Na pewno będe w domu przez rok, kwestia tego czy będziemy to mieć płatne... Ja we wtorekbędęw zusie to zapytam czy juz wiadomo cos na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze najlepiej zadzwonic z takim pytaniem do inspekcji pracy albo zusu.. Ja to w ogole nie slyszalam zeby wychowawczy byl płatny...Chyba ze mowisz o urlopie rodzicielskim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakompleksiona*
W ZUSie, przynajmniej u mnie w mieście, wszystkie baby rozkładają ręce. Jak zwykle nikt nic nie wie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.dlarodzinki.pl/rodzice/kariera-prawo-finanse/urlop-wychowawczy-komu-przysluguje-ile-trwa-i-jakie-formalnosci-sa-konieczne-aby-go-dostac,173_347.html - tu macie wszystko opisane. Jezeli konczy sie umowa w dniu porodu to nie przysluguje urlop wychowawczy (ktory i tak jest urlopem bezplatnym). ines - a gdzies ostatnio czytalam - i wlasnie pomyslalam o Tobie i Twojej sytuacji - ze nawet jezeli konczy sie umowa w dniu porodu to i tak nalezy sie pol roku macierzynskiego + pol roku rodzicielskiego - platne z ZUSu tak jakbys byla dalej zatrudniona. Oczywiscie jezeli to wszystko we wrzesniu dojdzie do skutku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilllka
anulka555-jestem,jestem,przepraszam,ze sie martwiłas,ja cos zamulałam ostatnie pare dni i kończyłam wciągającą ksiązkę:) U nas wszystko ok,maluchy kopią,w przyszlym tyg wizyta,ciekawe ile podrosły.A jak Ty sie czujesz? Ile ważą Twoje dziewczynki?Ja mam troche problemy z nogami,porobiły mi sie na nich takie białe plamki,które nie schodza i jest ich coraz wiecej,do tego nogi czesto sinieją i zaczynają pomału puchnąć,pewnie to od tego lezenia,musze o tym powiedziec lekarzowi na wizycie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×