Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Gość wtracalska:)
Witam Was dziewczyny:) Jestem rowniez mama ktora ma termin porodu na sierpien,caly czas Was czytalam chociaz nigdy nic nie pisalam:( a teraz nie moge nawet poczytac o czym piszecie,poniewaz nie umie sie zalogowac na forum na ktorym teraz piszecie,i nawet nie umie poczytc o czym piszecie jako gosc:( Zycze Wam wszystkiego najlepszego,zdrowych dzieciaczkow i szybkiego porodu:) bo to coraz blizej,u mnie od dzisiaj zostalo 6 tygodni,bo termin mam na 3 sierpnia:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtracalska:)
Kurcze dziewczyny,jezeli tu jeszcze ktoras z Was zaglada,to prosze napiszcie Mi co mam zrobic zeby chociaz poczytac Was jako gosc,bo ciagle mi wyskakuje ze galeria jest pusta:( Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj wracalska:) napisz do nas email na mamy2013@wp.pl, a powiemy Ci co dalej. Forum mamy zablokowane, bo dużo osób nas tylko podglądało,a nie uczestnoczyło w pisaniu, pomimo naszych próśb. Jeśli chcesz do nas dołączyć to napisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtracalska:)
Hej dziewczyna,bardzo chcialam do Was dolaczyc,ale moj komputer nie ma polskiej klawiatury,a w pytaniu zabezpieczajacym przy rejestracji musialbym uzyc litery ktorej nie mam w klawiaturze, wiec nie udalo mi sie do Was zarejestrowac...:( coraz blizej terminow porodu,mi zostalo juz tylko 7 dni...trzymam za kazda z Was kciuki i czasami dajcie tutaj znac czy juz ktoras urodzila...:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipcówkosierpniówka
Siema laski, W zasadzie miałam być lipcówką, termin na 27, ale chyba zostanę sierpniówką, buuuu ;/ w te upały ;( pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luniapolunia
Hej przyszlym mamom!! Jako ze jestescie doswiadczone to mam do was pytanko. Otoz staramy sie o bobo ale nic nie wychodzi. Jestem 4 dni przed okresem, czuje sie strasznie...ciagle senna, sil mi brak. Do tego lekki bol i minimalne swedzenie lewego sutka. Ah no i jeszcze na lewej piersi pojawily sie zylki. Pewno sie wkrecam ale kurka mam nadzieje ze tym razem sie udalo.. czasem tez mnie lekko zemdli ale juz sama nie wiem, pewno sie doszukuje na sile. Co o tym myslicie kobitki?? Dzieki wielkie i powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaU1688
Korzystaliscie z leku o nazwie Omegamed Optima? Bo wyszukiwalam danych na temat tego produktu i nie wiem co myslec. Mozecie cos napisac mi o tym produkcie? Warto go kupowac, testowaliscie zamienniki? Tutaj zanalazlam troche opinii o Omegamed Optima: http://www.listalekow.pl/omegamed-optima/ - myslicie, ze mozna sie tym sugerowac? Wolalabym sie nie naciac i zmarnowac bezsensownie pieniazki, dlatego pytam Was. Z gory dziekuje za wszystkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejjj U mnie termin na 9 sierpnia, trzymam z Wami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipcówka2013
Hej dziewczyny. Ja miałam być mamą lipcową 2103 a zostałam sierpniową "niechcący" :D Jak u Was? My z lipcówkami też musiałysmy forum zablokowane założyć, bo cytryny nie dawały żyć ;/ pozdrawiam~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×