Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak sobie chcę nakupoować

Wizzair-co mozna wsadzic do bagazu podrecznego?

Polecane posty

Gość tak sobie chcę nakupoować

Wracam za kilka dni do Anglii(pierwszy raz 'wizzar'em,do tej pory zawsze i w metalowych tubkach,jakieś jedzenie,miód?Szklane opakowania(np.krem do twarzy)?:W ryanaerze nigdy nie miałam żadnych problemów i często p0rzewoziłam w podręcznym na 2 litry płynów(kosmetyki),nikt mi nigdy tego nie sprawdzał.Jak to jest z Wizzairem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie chcę nakupoować
Sorry,widzę,że coś pokasowałam tekst.a więc od nowa-chcę sobie kupić parę maści,kremów i toników.Zamierzam to wsadzić do podręcznego.Jak Wizzair na to może zareagować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka bambino
jesli toniki w opakowaniach ponizej 100 ml to ok inaczej ci zabiora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka bambino
Poza tym to nie linie lotnicze sprawdzaja bagaz, a celnicy. Wiec od nich zalezy czy ci pozwola na wiecej czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przewiozlam krem dla corki ,ale musialam sie nim smarowac :D 250 ml. :) zobacz na strone wizzair ,tam pisze vco mozesz miec w poderecznym bagazu a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkcoctaill
Podłączam sie pod wątek.Trochę nie w temacie,ale mam taki problem z wizzarem.Przyleciałam do Polski ,aby wymienic dowód,jestem tutaj od kilku dni.Jak robiłam odprawę online bedą jeszcze w Uk,to podałam dane ze starego dowodu.Teraz mma nowy dowód i paszport ,ale w ich rejestrze mam wpisany tylko stary dwód!!!Nie mogę tego zmienić!Co mam zrobić?Olać to,odprawic się online z tym starym id i jechac na lotnisko jakby nigdy nic z nowymi dokumentami i liczyc na łut szczęścia,czy dzwonić na infolinię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhfghfhh
przeciez mozesz wzias ten stary ze soba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkcoctaill
Jak mam zabrać stary dowód,skoro po pierwsze jest po dacie ważności(25.11.2012?A po drugie-przecięty w urzędzie!!!No,ludzie,czy ja piszę po mongolsku?!Poza tym jak mam sie odprawić skoro w danych na stronie Wizzaru,mam automatycznie wklepany nr sterego dowodu?Samemu nie da rady tego zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BloosomHills
w duzy bagaz, ktory pojdzie do cargo, mozesz zabrac obojetnie co... alkohol, jedzenie, kosmetyki, sloiki, obojetnie jak duze pojemnosci. natomiast do podrecznego (napisze na moim przykladzie - lecialam w czerwcu) mozesz wziasc jedzenie, ale plyny tylko do pojemnosci 100ml. czasem kaza oddzielic je od reszty rzeczy - wkladajac je do przezroczystego woreczka. warto jednak wspomniec o innej - bardzo istotnej rzeczy - wizzair jakos miesiac zmienil zasady odnosnie wielkosci bagazu podrecznego. znajoma niedawno leciala do pl i mowila, ze teraz jako podreczny mozna miec bagaz wielkosci plecaczka, a jesli chcesz walizke podreczna (tak jak kiedys bylo) to musisz doplacic. dodatkowo na lotnisku przed wpuszczeniem na poklad sprawdzaja, czy twoj plecaczek jest odpowiedniej wielkosci (kaza ci wsunac bagaz w takie metalowe "rusztowanie"). co do tego radze poczytac na stronie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sama tu widzisz mongolski albo masz problemy ze zrozumieniem polskiego:o przecież musisz odprawić się online i wydrukować kartę pokładowa przed każdym lotem prawda? rok temu sama miała taka sytuację, z tym że odprawiłam się i później zdałam sobie sprawę że zrobiłam to na stary paszport (jest tam opcja do zmiany przy odprawianiu się). Zadzwoniłam do nich i powiedziano mi że niestety za późno i będę musiała odprawić się na lotnisku i zapłacić za to. Wkurzyłam się ale sprobowałam szczęścia.Na lotnisku pokazałam STARY paszport, przebity z tym że podałam do babce otwarty do ręki i nie zauważyła!! Odprawiła mnie na stary paszport:D Byłam niemal pewna że maja to w systemie i będe musiała płacić za nową odprawę na lotnisku. Upiekło mi sie to. Jak nie jesteś pewna to do nich zadzwoń i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RYHRTYHJUTYJH
WEZ STARY PASZPORT ZE SOBA !!!! PISZE PO POLSKU CHYBA!!!! NIE WAZNE ZE PRZECIETY!!! POKAZESZ JAK BY CO OBAS I PO BOLU JESUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×