Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lamadam

Okres wypowiedzenia umowy na zastępstwo

Polecane posty

Gość lamadam

Pracuję na umowie o zastępstwo za dziewczynę, która jest na macierzyńskim. Zostało mi jeszcze 2 m-ce, ale słyszałam że ona chce wrócić wcześniej. Wiecie może jaki jest okres wypowiedzenia umowy o zastępstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e kadrowa1
można wypowiedzieć umowę na zastępstwo - okres wypowiedzenia to 3 dni robocze /art. 33.1 KP/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manama
Na stronie o tematyce prawa pracy radapracownikow.pl napisane jest, że 3 dni. Warto pczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamadam
Dzięki za pomoc. Przejrzałam tą radepracownikow, ciekawa strona o pp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co kto chce
ze osoba pytajaca chce pracowac do konca umowy>>> to bez znaczenia ile osoba pytająca chce pracować. Jak zechcą ją wy..ać i zwolnić wcześniej zrobią to bez skrupułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kto co chce Nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Chodzi o to, że jak pracuje do końca , umowa rozwiązuje się automatycznie a jak pracodawca zwolni Ją w trakcie trwania umowy albo sama złoży wypowiedzenie wwczas obowiązuje 3-dniowy okres wypowiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota Gwoździkowska
Mam pewien problem - poszłam na urlop macierzyński, ale chcę wcześniej wrócić do pracy. Wiem, że ktoś jest zatrudniony na zastępstwo. Tak czy siak jestem już gotowa żeby wrócić i pracować. Moim synkiem zaopiekują się moi rodzice oraz mąż, który od niedawna ma swoją firmę i pracuje w domu. Czy powinnam wystosować jakieś oficjalne pismo z prośbą o wcześniejszy powrót? Czy na stronie rady pracowników coś takiego znajdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamadam
Dorota, na stronie radapracownikow powinien być odpowiedni wniosek w zakładce baza pism.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roranna
Bardzo dobra ta strona radapracownikow.pl, ściągnęłam sobie wzory pism i jestem bardzo zadowolona. Poza tym przeczytałam kilka rzeczy, które na prawdę mi się przydadzą. Także dziękuje, za podrzucenie jej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×