Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

m4dz14

Spirala antykoncepcyjna wasze odczucia

Polecane posty

Gość gość
Ja zakochalam sie we wkladce levosert odkad mam ja zalozona :) niesamowita wygoda i bardzo praktyczne rozwiazanie, jesli sie wie, ze przez najblizsze lata nie planuje sie dziecka. Wkladka zmniejszyla moje bole menstruacyjna i pozwala mi normalnie funkcjonowac w trakcie krwawien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g****o, nie wkładka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mając wkładkę zrezygnowałaś z pracia w pochwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za glupie pytanie widac że gimnazjaliści nie mają pojęcia ani o stosowaniu antykoncepcji, ani o budowie anatomicznej kobiety...pod nosem jeszcze mleko :( ...a poxniej się dziwią że mały berbeć na świat przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zwolenniczką antykoncepcji naturalnej/niehormonalnej. Po tabletkach źle się czułam a kiedy założylam spiralę - osunęła się. Wolę więc nie ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy macicę miałaś rozszeżoną po ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość82
Miałam założona spirale 8tyg po porodzie. Odczuwalam silne skurcze macicy także kłucia i plamienia. Na wizycie kontrolnej okazało się że wkładki nie ma na usg lekarz stwierdził że ja wydalilam. Lecz ja nie zauważyłam. W następnych dniach nadal bolał mnie brzuch i miałam dziwne kłucia z prawej strony podbrzusza. Poszłam na konsultacje do innego lekarza. Wylądowałam w szpitalu okazało się że wkładka przebiła macice i była w brzuchu. Nigdy więcej wkładki sobie nie założę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macica jeszcze się nie skurczyła a już włozyłasz wkładkę na bezpieczne ruchoanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×