Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicja alorres

w sypialni szczesliwej pary.... jak to wyglada?

Polecane posty

w tajemnicy coś Ci powiem , jeśli teraz liczysz , zerkasz na zegarek itp. to znaczy , że cos jest nie tak jak byc powinno. Podczas odlotowego seksu nie myślisz o gapieniu się na zegarek liczeniu pchnięc na minute nawet po .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfhgf
hmm.. Alicjo... rozmiar ma calkiem normalny, moj facet ma 15 cm i jest ok :) wprawdzie nie liczylam ilosci pchniec na minute :D bo jakos nie ma to dla mnie znaczenia, ale: :P nasz seks trwa przewaznie min. godzine, ale zdarzaja sie i szybkie numerki ;) przede wszystkim nie licz tylko na niego :P kobieta w lozku tez powinna cos robic a nie tylko sie wypiac :P po 2. rozmawiaj z nim :) zapyaj go co lubi, powiedz co Ty lubisz, czego nie lubisz, co bys chciala wyprobowac :) u nas zwykle wyglada to tak, ze jedno z nas zaczyna (mniej wiecej po rowno :P ), jest gra wstepna - minetka, lodzik, piersi itd. od kilku minut do godziny i dluzej :) pozniej bzykanko, co chwile zmiana pozycji, wedrowka po calym mieszkaniu, wyjscie na parking pod blokiem do auta, po drodze w windzie itd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umarłam. Może trwac 5 godzin a może trwac 5 minut, ważne żeby było ci przyjemnie i żebyś była zaspokojona. Ale wnioskuje ze marny ten seks jak sie skupiasz na takich rzeczach i patrzysz na zegarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfhgf
a przede wszystkim.. ile macie lat? bo chyba malo i wyglada na to ze dlatego oboje nie wiecie co z tym seksem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w porównaniu do innych 14 to nie mały ok ale to sie nie liczy co to ma za znaczenie jakie maja inni faceci wazniejsze jest to czy w cipce wydaje sie maly czy duzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki o dłuższym (nieco)
Od dawna wiadomo, że nieważne są długości, ważne są stosunki. No i oczywiście figlarność małego/dużego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otojapytajaca
my jestesmy 2 lata w zwiazku, od poczatku uprawiamy seks. Mamy po 20 lat. Jeśli on inicjuje to pierwsze namietnie sie całujemy rozbieramy, całuje mnie po całym ciele , robi minetke ale tak, ze nie dochodze, palcówke.. Potem ja robie mu dobrze ustami. Wchodzi we we mnie , co jakieś 5-10 min zmieniamy pozycje ( na pieska, na jeżdźca , klasycznie, na pieska od tyłu, ja leze a on kleczy, 69, bokiem od tyłu, przodem od tyłu, na stole) seks trwa ok godziny jak jest w normalnym tempie, czasami jak szybko i ostro , kiedy to mnie bije i szarpie za włosy to dochodzi w 10 min , bo go to strasznie podnieca.. Jeśli ja inicjuje seks to całuje go, robie mu dobrze i wskakuje na niego, potem sie zmieniamy... Zazwyczaj to on inicjuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otojapytajaca
Mój chłopak ma 20 cm jest dosc gruby, czasami troche boli , jak mocno wchodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otojapytajaca
Z grą wstępna najdluzej wszystko trwa 1.5 h . Najkrócej 5 min, jeśli szybki numerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfhgf
"przodem od tyłu" to mnie rozwalilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otojapytajaca
pomylilo mi sie, tzn bokiem od przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche sie rozpędziłas, na pieska od tyłu, a od przodu się da? Przodem od tyłu:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otojapytajaca
szybko pisałam, boooze czepiacie sie :) eee tam zapedy, lubie jak mnie szarpie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28letni samiec NL DE
ja jestem z moja zona od 5 lat w zwiazku i chcial bym codziennie, ale niestety jak jestem to tak tylko 3 razy w tygodniu bo wiecej mi nie daje, ale czesto jestem poza domem taki zawod tirowca. zawsze sam pierwszy zaczynam, caluje ja po calym ciele i rozbieram to trwa jakies (dobre 5minut) i przechodze w dol i robie jej minete ok (4 min) i znowu ja caluje masujac jej mokra cipke palcami ok (7 minut), zaczynam delikatnie go wkladac i calujac ja po szyji i piersiach penetruje ja w pozycji od przodu (ok 17min tepem ok 40 glebokich pchniec/min) az juz nie wytrzymuje i szybko wyciagam go ona bieze go do raczki trzepiac go nastawia buzie i sie jej spuszzczam (trwa to ok 1minuty) puzniej go jeszcze delikatnie ssie a ja delikatnie masuje jej palcami (ok 3 min) tak konczymy i w obieciach zasypiamy. (taki 40 minutowy sex z 17 cm wariatem) jak chcesz ze mna sprobowac to napisz maila 87sol@web.de bo tak sie sklada ze szukam kochanki, zawodowo jezdze po calej europie, wiec napisz z jakiego miasta jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28letni samiec NL DE
ja jestem z moja zona od 5 lat w zwiazku i chcial bym codziennie, ale niestety jak jestem to tak tylko 3 razy w tygodniu bo wiecej mi nie daje, ale czesto jestem poza domem taki zawod tirowca. zawsze sam pierwszy zaczynam, caluje ja po calym ciele i rozbieram to trwa jakies (dobre 5minut) i przechodze w dol i robie jej minete ok (4 min) i znowu ja caluje masujac jej mokra cipke palcami ok (7 minut), zaczynam delikatnie go wkladac i calujac ja po szyji i piersiach penetruje ja w pozycji od przodu (ok 17min tepem ok 40 glebokich pchniec/min) az juz nie wytrzymuje i szybko wyciagam go ona bieze go do raczki trzepiac go nastawia buzie i sie jej spuszzczam (trwa to ok 1minuty) puzniej go jeszcze delikatnie ssie a ja delikatnie masuje jej palcami (ok 3 min) tak konczymy i w obieciach zasypiamy. (taki 40 minutowy sex z 17 cm wariatem) jak chcesz ze mna sprobowac to napisz maila 87sol@web.de bo tak sie sklada ze szukam kochanki, zawodowo jezdze po calej europie, wiec napisz z jakiego miasta jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhujenka
o sz kurde, ja jestem z chłopakiem 1.5 roku i czasem robimy to tylko 2 razy w tyg. masakra, u niego na sponatniczny sex nie ma co liczyć, częśto jest tak że ja chce on nie, on to by tylko lodzika chciał:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhujenka
28 letnui samiec ale lipa, ty dochodzisz a ona co? nerwicy się można nabawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhhhhhhujenka pogadaj z nim albo wymień na inny model ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więcej niż dwa
pchnięcia na sekundę przez pięć minut, ch cha, dobre sobie. Może ma w tyłku motorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja alorres
wczoraj jak poszlismy do luzka on juz mial mocno twardego i mu powiedzialam ze chcialambym zeby mnie mocno wycalowal po calym ciele, a pozniej zeby polizal tam nadole ale jakos dziwnie sie czulam i mialam szare mysli i nie dawalo mi to jakiegos tam odlotu, po ok 3 minutach lizania powiedzialam mu ze juz, a on mial flaka, doslownie malucienkiego. Przytulilam go i powiedzialam ze nic sie nie stalo, po ok 20 min znowu zaczol mu sztywniec i odrazu namnie wlaz powiedzialam zwolnij, i zwalnial az powiedzialam mu ok, tak przez ok 4 min robil wolnym tepem na poczatku bylo mi dobrze ale coraz mniej go czulam i mu sflaczal, powiedzial ze ona sie jakas wieksza zrobila, ja udalam ze juz zasypiam. teraz mam wyzuty sumienia ze to wszystko przezemnie nie wiem co mmam mu powiedziec jak wroci z pracy. ( a zwolnil tak wtedy do tepa 40 pchniec na min) chyba postawilam mu za duze wyzwanie czego teraz bardzo zaluje. ty 28letni dzieki za bardzo dokladny opis, mieszkam w duzym miescie Dusseldorf a tu kochankow jest na peczki ale ja nigdy nie zdradze meza. co sadzicie o takim sexie jak to opisal 28letni, jest to realne czy wymyslone? ja do buzi bym nigdy nie wziela, brzydze sie tym, naszczescie moj tego nie wymaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffchdxyy
kolejny skurwysyn szuka kochanki a o żonie mówi że mu "daje" :O no ale czego sie spodziewać po tirowcach.. biedna żona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja alorres
no u nas znowu wszystko po staremu, boje sie experemetowac bo znowu cos nie wyjdzie, ale piszcie jak to u was wyglada? czy moj maz jest do niczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka anonimka 207 cm wzrostu
witam ja mam podobny problem, prubowalismy juz wszystkiego i nigdy nie doznałam prawdziwego orgazmu, tak jakby brakuje mu paru cm nie odczuwam go za mocno. mój chłopak ma 190 wzrostu i członka 17 cm, i jest niby fajnie, ale brakuje mi takiego duzego pchniecia duzym penisem. jak byłam mała i miałam 14 lat i sie pierwszy raz z nim kochałam to było mi wspaniale on miał wtedy 19 lat, a teraz mam 22 lata i jakby szparka mi urosła, a jemu sie skórczył. sa tu jacys wysocy faceci powyzej 210 cm wzrostu z członkiem powyzej 25cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z matkam,i tak jest
autorko, ja bym pomyslala na twoim miejscu o slubie z takim facetem :O ewidentnie do siebie nie pasujecie w lozku i predzej czy pozniej sie rozejdziecie . Tak sie dzieje kidy ludzie sa w lozku nie dopasowwani. Ogolnie ten wasz sex to porazka. Moj maz to mnie tak zawsze wyrucha , ze jestem szczesliwa a ten twoj to robi tylko sobie dobrze a na ciebie nie zwraca uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×