Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość diabeł wcielony

Stali podrywacze na kafe, kto najgorszy?

Polecane posty

Gość Uwaga Ona!!!
chudy ale byk to inny nick ducha cafe, znanego tutaj jako duchowisko!!! On Cię kłamie!! Nie ma 32 lat a 63 i jest żonaty!! Kurfa kolejny chooj zakłamany na kafe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwaga Ona!!!
duch żonaty i niby kocha żonę a nie popuści żadnej lasce na kafe. kiedyś zarywał do 15 latki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
to na kafe jest coś takiego jak podrywacze?:) ile to się człowiek może dowiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i miłego dnia O booooooooooossssssssssssssheeeeee i chudym bykiem zostałem hahahahahahahahahahahhahahahhahahhahahahhahahahhahahahahhaha. Dzienks pomidorze za przemiły komplement,że jestem chudy.:D:D:D lacie dziś zezre hahahahahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko Missima Wiesz jak popularność wzrasta to jestem ukontentowany.Zaniepokojony byłbym jakby ucichło nagle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
ale ja nie umiem podrywac ani w realu ani na kafe:( musze iść chyba na jakiś kurs czy co:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchowisko2 - zapomniał dekiel, że wiedza jest wynikiem procesu zwanym nauką :D Nic samo się nie robi, i bez nauki nie ma wiedzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka radocha otworzyć komp i już wiadomości niby o mnie czytam.Aż sie chce żyć:D SUKCES należy liczyć ilościa wrogów.:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Missimo, podejrzewają nie bez powodu. Mimo tego, ze jest jak jest to z dobrego serca (naprawdę) proszę Cię, żebyś nigdy nie nawiązywała z nim kontaktów prywatnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ona24.Ponoć chudy byk Cię wczoraj podrywał lecz zmobilizowałem się i jakoś nie dopatrzyłem się podrywu.Może musze zwiekszyć dioptrie w brylach? Jak myślisz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaś ta cholera -vera przyszła pierdzielić:D Nosz powiedz tu komuś niech cie wreszcie ktoś przeleci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×