Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamma malinkii28

Goraczka u dziecka.Pomocy.

Polecane posty

Gość mamma malinkii28

Bo juz sama niewiem o co tu chodzi. Corka w niedziele popoludniu dostala temp. ok. 38,5 stopni. Dalam jej ibum.Te.p spadla. Potem rano zmierzylam znow 38,5. Dalam ibum i tem,. spadla do 37.I przez caly wczorajszy dzien spokoj i dzis tez. Dopiero teraz zmierzylam temp. i znow 38,5. Juz niewiem co sie dzieje. a jak u was dziecko am temp. odrazu dajecie cos na zbicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.a.
a ile ma Mala? moze to trzydniowka? ja przy moich szkrabach przy 38 jeszcze nie podaje chyba ze robia sie nie spokojne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma malinkii28
corka ma prawie 4 latka. ja juz po oczach corki poznaje ze cos ja bierze. ale dzis ladnie jadla. i sniadanie i obiad, tylko wiaodmo duzo pije. Ja maila temp. z niefdzieli na pon- jak spala w nocy byla cal mokra. Dzisiejszej nocy wogole sie nie pocila. czytli goraczki nie miala. a teraz mierze i temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma malinkii28
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.a.
jak jej nie minie to do lekarza lepiej dmuchac na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraa

Mi ostatnio w szkole rodzenia jedna laska podpowiedziała NonContact żeby sprawdzać gorączkę u noworodka. Kupiłam sobie ten model i jak na razie działa super, zobaczymy jak się sprawdzi jak już dzidzia się urodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renkk

Będę też chwalił nonContact, profesjonalny termometr ale w prostym wydaniu, nie ma tu większej filozofii jeśli chodzi o zrobienie pomiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alikii

Fajnym pomysłem było kupienie zestawu BabyTemp+kompres żelowy mini na gorączkę. Termometr mierzy w ciągu sekundy, kompres za to jest dużo wygodniejszym rozwiązaniem niż choćby kostki lodu albo mokry kawałek materiału na okład, bo po prostu nie leje się z niego woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Używamy Non Contact od miesiąca i to był zdecydowanie super zakup! Błyskawiczny dokładny wynik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka
Dnia 14.02.2019 o 15:45, Gość alikii napisał:

Fajnym pomysłem było kupienie zestawu BabyTemp+kompres żelowy mini na gorączkę. Termometr mierzy w ciągu sekundy, kompres za to jest dużo wygodniejszym rozwiązaniem niż choćby kostki lodu albo mokry kawałek materiału na okład, bo po prostu nie leje się z niego woda.

Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

Ostatnio  się tak zastanawiałam na jakimś klasycznym termometrem i przypadkiem przeglądając w sieci różne propozycje trafiłam na firmę Geratherm i kupiłem u nich Classic XL – sensowny termometr szklany w niezłej cenie więc myślę, że to taka niezła propozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×