Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaaak

rozmowa o pracę z Panią co nic nie wiem

Polecane posty

Gość jaaak

Mam pytanie do osób, które mają doświadczenie w rozmowach kwalifikacyjnych. Zadzwoniła do mnie Pani z agencji doradztwa personalnego i zaprosiła mnie na rozmowę o pracę dla swojego klienta. Zapytała się czy jestem chętna bo to tylko stanowisko asystenckie a wcześniej byłam specjalistką i czy mi odpowiada,to że firma mieści się daleko. No cóż, nie jest to praca moich marzeń a odległość deprymuje (tym bardziej, że mam małe dziecko i długo nie będzie mnie w domu) no ale powiedziałam, że wszystko ok. Problem polega na tym, że ta Pani nie potrafi nic powiedzieć na temat tej pracy... jak długo trwać będzie projekt (praca przy projekcie unijnym) i jaka forma zatrudnienia. Pani powiedziała, że nie wie.... czy to normalna taktyka na tym etapie czy robią pozorowaną rekrutacje, bo juz kogoś mają???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznijmy od tego , ze firma rekrutacyjna wysyła osobe do twojego miasta , zeby przeprowadziła z toba rozwoe kwalifikacyjna , ze wzgledu na koszty , które pokrywa przyszły pracodawca , to dziwne , że ta Pani mało wie ....................... ja bym sie zapytała jakie bedzie wynagrodzenie ? czy pokryje koszty dojazdu i utrzymania w innym mieście , i ile ci zostanie po opłaceniu rachunków , przeciez za darmo , ani za grosze nie bedziesz pracowała , poztym pamietaj o tym , ze masz dziecko na utrzymaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajamysleze
na rozmowie kwalifikacyjnej będziesz rozmawiać z osobami z firmy, które na pewno będą wszystko wiedziały i udzielą Ci szczegółowych informacji, natomiast osoby pracujące w agencji pośredniczącej zazwyczaj nie mają tak szerokiej wiedzy, więc to zupełnie normalne :) jedź na rozmowę, wszystkiego się dowiesz i zdecydujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaak
Wynagrodzenia ta pani też nie zna :/ Wiem tylko tyle, że najpierw rozmawiam z nią. Jak wynik rozmowy będzie pozytywny, to wysyła CV do swojego klienta i wtedy rozmawiam z nim. Dla mnie to trochę dziwne, bo ta Pani powinna mieć jakieś podstawowe informacje dotyczące tej pracy... Normalnie jak pytałam o takie rzeczy w rozmowie telefonicznej to słyszałam albo konkrety albo że dowiem się na rozmowie, albo że na tym etapie nie może mówić...a teraz usłyszałam 3 x 'nie wiem' :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×