Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

singielka200_000

praca w innym miescie , chetnie w Warszawie , wyjazd

Polecane posty

To zależy co rozumiesz przez dobrze płatną pracę i co potrafisz. Jeśli masz duże doświadczenie i pomysł na siebie to wszędzie znajdziesz pracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fff67
za 1500max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie nie warto
Jeśli nie masz nic konkretnego na oku, targetu w który celujesz (szukanie pracy w zawodzie), albo załatwionej roboty to nie. Po stokroć lepiej wyjechać za granicę zamiast w tym syfie siedzieć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FG567567JKL
no ale gdzie?? chcesz? kanajpy. bary, sklepy?banki . gdze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FG567567JKL
bo to wazne sklep zarobisz ok 1500zl0pokoj ok 800, bolet 90. telefon itp.. nic niezostaje ci na zycie, meka tylko cie czeka... bank 1500- plany stres itpprowizja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienka ty to masz
ale takie sa stawki a ile chcialas zarabiac? i gdzie pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno mi sie wypowiedzieć , bo w Wa-wie jest dużo więcej stanowisk pracy , gdzie można niezle zarobić mając średnie wykształcenie , pewnie wymagania na stanowiska pracy napewno mniejsze niz w małym miasteczku , sam podpowiedz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie jest łatwo
w Warszawie. Życie bardzo drogie bardzo dużo ludzi po studiach z doświadczeniem minimum 5 lat w konkretnym zawodzie i znać minimum 1 jezyk komunikatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to co robic
cholera no, to gdzie w takim razie? tez mysle o Warszawie. mam licencje pracownika ochrony II stopnia i wczesniej skonczone technikum gastronomiczne wiec w tych dwoch branzach moglabym pracowac. plus w sklepie jako np kasjerka. kasa na poczatek tez jest ale jak widze te opinie negatywne z forum to mi sie troche odechciewa. z drugiej strony wiem ze tu gdzie teraz jestem dlugo zostac nie moge. musze zmienic otoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbg67
takich prac za 1300 jest duzo kasjerki sklepy jakies ittylkoz pensji takiej nie utrzymasz sie, najlepiej chyba do gastronomii tam na ok 2 tys moze lepiej mozna liczyc,ale mieszkania drogie kawalerka to 1500zl pokoj ok 800zl,bilet 90zl koszta duze mi nie zostaje noc a czsaem pomaga mi matka albo siorka wysylaja c kase, wiec zastanawiam po co ja tu siedze?ot tak chyba, bo babie od mieszkania daj pol pensji, a mi na marne jedzenie zostaje, sznas na kredyt brak, szans na godne zycie brak. zagranice brak znajomosci i jezykow i doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×