Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cos uniwersalnmego...

jakie polskie slodycze dla obcokrajowcow zabrac?

Polecane posty

Gość trelalela
nie,zaczela si-xa !najpierw,ze do bani-niby sa slodycze! A potem,ze ma w doopie i potem znow,ze cos tam ma w tym samym miejscu i to jest po prostu niesmaczne,A juz szczegolnie w slodkim temacie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przepraszam bardzo, nastepnym razem jak ktos sie zacznie do mnie dopierdalac (zreszta nie na temat jakby ktos jeszcze zauwazyl) to ja po prostu dam sobie po ryju natrzaskac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na narty chcę!!!
Nie strzępie sobie nerwów. Nie Tobą, moja droga. Jeśli chodzi i Twoje posty, to z reguły staram się ich nie czytać, bo i tak nic inteligentnego w nich nie ma. Zero przekazu, a pełno byków. Jednak tym razem pozwoliłam sobie na zwrócenie Ci uwagi. Pamiętaj, że to w jaki sposób piszesz, świadczy o Tobie. Wulgarne słowa też nie wyglądają fajnie, szczególnie wtedy, gdy używa ich kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'A potem,ze ma w doopie i potem znow,ze cos tam ma w tym samym miejscu i to jest po prostu niesmaczne' ­ :D to nastepnym razem nie bierz tego az tak doslownie! :) widze ze wyobrazni to mozna ci tylko pozazdroscic .. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na narty chcę!!! --> wzielam do serca... dziekuje za nawrocenie mnie spowrotem na jedyna sluszna droge. niech ci to pan bog w dzieciach wynagrodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :) a teraz lec na inny temat i kulturalnie sie dopierdol do kogos innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up...
ja tez-uwielbiam ptasie mleczko waniliowe!Ale dlaczego sa ptasie mozdzki u ...ludzi?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up...
i tak w ogole-si-xa twoj nick musi kojarzyc sie z siksa-taki to juz polski jezyk jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ptasiego mleczka to ja kupilam ostatnio w tesco w uk przecenione na 1 funta za podwojna tacke i to bylo zdaje sie 'rajskie mleczko' czy jakos tak w nazwie, z goplany i ono bylo o wiele lepsze niz 'ptasie mleczko' z wedla. no ale nie sadze zeby bylo sie czym zachwycac tak naprawde... z polski jak juz wspomnialam najlepsze sa ciasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gvhnikk
Czekoladki z solidarnosci sa dosc dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Si-xa
z Polski,do Polski,o Polsce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos uniwersalnmego...
Oj nawet jesli polskie slodycze nie sa najlepsze na swiecie, to i tak chce cos przywiezc dla znajomych tu, obiecalam. Dzieki za pomysly, siedze za granica i trudno mi bylo sobie cos skojarzyc poza ptasim mleczekiem, ale racja, jest tego cala masa, jak bede w Pl to zrobie zakupy slodyczowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też się wypowiem
si-xa masz bardzo pojemną dupę .... tyle w niej masz jesteś prostaczką , ile Ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up...
a czy wiek cos tu zmieni ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muka uk
zalezy od ludzi, moi znajomi z pracy nie tkneli mieszanki wedlowskiej ani pierniczkow alpejskich ani sliwek w czekoladzie, stwierdzili ze niedobre :o Za to jak zrobilam rocky road z przepisu Nigelli to zajadali, w dodatku pytali co to jest.. masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdcba
no,a ja musze teraz przywozic stale,bo inaczej sie obrazaja...np. czekolade z nadzieniem malinowym i wlasnie te sliwki w czekoladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj facet tez nie tknie tych sliwek w czekoladzie, malo komu smakuja tak naprawde.. lubi za to wisnie w czekoladzie - ale te to sa w uk bo co jakis czas napotykam w sklepach. sama nie przepadam bo nasze slodyczne to glownie wyroby z gorzkej czekolady ktorej niestety nie lubie. a mleczna czekolada niestety jest niezbyt dobra na tle szwajcarskich czy chociazby takiej galaxy, nawet cadbury jest lepsze wiec nie rozumiem tych zachwytow nad polska czekolada wogole. z polski to ja przywoze lizaki te na bazie soku owocowego mimm 2 czy jakos tak, no ale to dla dziecka. dobre sa ciastka jezyki, a tak poza tym to juz nic nie moge wymyslic... moze krowki ale te sa prawie w smaku tak jak fudge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i oto cala siksa
i kogo interesuje,czy ten twoj facet lubi sliwki w czekoladzie czy nie?To juz jakis niedorozwoj umyslowy!iloma postami juz zasmiecilas ten post ...o slodyczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjsbsjsgsj
Cadbury to najobrzydliwsze gowno jakie jest możliwe. Na równi z litewskimi słodyczami które nie mają smaku. Polska czekolada jest ok, ale nie równa się z belgijska, niemiecką czy szwajcarską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sezamki!!
jeszcze sezamki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelalela
my przywozimy tez DELICJE ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwa mac, i nie dadza sobie spokoju :) temat to jest tutaj zasmiecany personalnymi podjazdami, ale spoko, wyzyjcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delicje,no wlasnie
dzieki za podpowiedz!a ty Si-xa nie kompromituj sie do konca-chociaz widac,ze biedna ,nie mozesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli mieszkacie w Toruniu to obowiazkowo teatralne!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wafelki prince polo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rafaello? Merci? cukierki kapitanskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem ci jak jest naprawde, mieszkam w stanach, byla iu mnie rodzina , przywiezli polskie smakolyki, ptasie mleczko itp. Nikt z moich amerykanskich znajomych nie chcial tego jesc/no moze z grzecznosci sprobowali po jednym/ Tutaj sa slodycze z calego swiata i naprawde nawet jajdrozsza polska bomboniera wyglada skromnie, smakuje przecietnie i na nikim nie robi najnmniejszego wrazenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×