Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helpunku!!!

Pomóżcie, katar i kaszel bez gorączki

Polecane posty

Gość helpunku!!!

synek ma 6 mies., w nocy miał zatkany nosek, ale nie rozbudzal się, katar jest niezbyt duży, przezroczysta wydzielina, zaczyna pokasływać chyba od tej wydzieliny spływającej do gardła. Gorączki nie ma, apetyt mu dopisuje, nie wiem czy biec do lekarza? Daję mu dużo pić, trochę smaruję pod noskiem Olbasem, humor mu dopisuje, ale trochę się boję...aha, plecki mu oklepuję i kładę na brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiiummm
jak kaszel bedzie mocniejszy to lepiej do lekarza. moja corka tez ma maly kata i lekko kaszle. daje syrop i smaruje nos mascia marejankowa i krople do noska nasifin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helpunku!!!
na razie kaszel niezbyt mocny, nosek mu oczyszczam gruszką, niezbyt dużo tej wydzieliny...może poczekam jeszcze, nie wychodzimy dziś na dwór bo pogoda zgniła, przetrzymam go w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój syn to astmatyk i stosujemy regularnie inhalator Novama Familino Pro. Sesje dość krótkie. To nie jest sprzęt wymagający serwisowania na pewno, a jak rozmawiałam przy zakupie to serwisują na zasadzie „door to door”, więc spokojnie. Myślę, że urządzenie dobrze się sprawdzi u każdego, kto pracuje w zadymionych, czy zakurzonych pomieszczeniach. Można od razu komfort odzyskać oddychania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×