Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja myślę że zło i dobro

Bogaci są za za złem a biedni za dobrem

Polecane posty

Gość ja myślę że zło i dobro

Bogaci są za PO Biedni za PISem bo pis jest uczciwy :( niestety taka prawda :( PO to największe dranie jakie mogą być :( a PIS dobry, szczery i szlachetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wweeee
jak widze kaczke to przelaczam kanal a jak go musze sluchac to zmieniam mysli na przyjemniejsze tak mnie drazni a w dodatku straszna dupa z niego Przynajmiej tusk wyglada w miare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znamy sie na polityce
a ty wygląd premiera do gara chcesz włozyć, dzici nakarmic czy odłożyć jego wyglądem kasę na wakacje?:O jak zwykle dla ludzi liczy sie tylko wygląd a nie kompetencje i mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przynajmiej tusk wyglada w miare" 123 straszne to jest po prostu. co z tymi wszystkimi matołami może zrobić PR. można być najgorszą kanalią, kraść pełnymi garściami i cały naród sprzedać za przywileje i stanowiska a dla takiej i tak będzie "przynajmniej tusk wygląda w miarę". no co za idiotka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyujikol
kazdy polityk -to skurwiele i zlodziej -moze wyglądac jak adonis i huuj z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htyhtyuj
:) zgadzam sie z autorem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evangelista
Dnia 29.11.2012 o 20:38, Gość wweeee napisał:

jak widze kaczke to przelaczam kanal a jak go musze sluchac to zmieniam mysli na przyjemniejsze tak mnie drazni a w dodatku straszna ... z niego Przynajmiej tusk wyglada w miare

Tusk wygląda w miarę? Ale beka xD Ma gębę jak by po niej walec porządnie  pojeździł ;)

Poza tym jest: fałszywy, kłamliwy, pusty, bez wiedzy, bez zasad, kompletnie oderwany od rzeczywistości, nierealny, bez wizji, bez talentu, pierwszorzędny Pozer, nie ma w sobie żadnych prawdziwych wartości, przynosi wstyd Polsce, jego osoba nie pociąga za sobą żadnych wymiernych korzyści dla ojczyzny, dzięki której powędrował na "salony"... Jest cienki w uszach, nie ma posłuchu, własnego kręgosłupa moralnego, charyzmy, szacunku, żadnych osiągnięć, tak naprawdę jest nikim.

Jest Cieciem i Pucybutem, którego nawet jemu podobni nie szanują. Nie może wrócić do kraju, bo ludzie go zlinczują. Być w jego skórze to koszmar! Pusty łeb. Całe PO i ich zwolennicy to puste łby, złodzieje, zdrajcy i sprzedawczyki. Szkoda słów. Ma szczęście, że jeszcze go nie odstrzelili... i tylko dlatego, że to PO to najgorszy sort ludzki, mafiozi i przestępcy wyjęci spod prawa, a ich przeciwnicy działają honorowo... przynajmniej nie mordują przeciwników politycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evangelista

Nie wszyscy bogaci są źli czy za złem😉  Mel Gibson czy Keanu Reeves... to public enemies number one dla najbogatszych satanistów świata... łatwo można to wywnioskować, Keanu jest skromnym i dobrym człowiekiem, zajmującym się filantropią altruistą więc zrobili mu goownianą opinię, jakoby jego kariera była najdenniejsza ever... - what? Uwielbiam Konstantina (rola dekadenckiego i nonszalanckiego pogromcy demonów☺), Adwokata diabła (wiadomo, główny bohater finalnie opowiada się za dobrem) czy też kultowy Matrix, którego nikomu nie trzeba wyjaśniać. Dlaczego tego zdolnego aktora nie widać już w żadnych kinowych produkcjach? Satanisci konsekwentnie zniszczyli jego karierę, zapewne dlatego, że jest zły i chętnie do nich dołącza ;) 

A jeśli chodzi o Mela Gibsona to historia się powtarza... ohydne plotki na jego temat na poziomie światowym, jakoby bił żonę, etc. A potem odpowiedź Gibsona i arcydzieło pt. "Pasja". Trzeba umieć czytać między wierszami.... inaczej nigdy nie dowiemy się prawdy w tym zakłamanym świecie ;)

Zastanawiam się też nad Romanem Polańskim... on też był zaangażowany religijnie, nakręcił "Dziecko Rosemary" czy "Dziewiąte wrota" coś mi mówi, że kiedyś jako młody chłopak mógł popełnić błąd, a teraz sataniści wykorzystują ten fakt i robią mega nagonkę na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnjkjjjjjjjj

john wick 1, 2, 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evangelista
32 minuty temu, Gość mnjkjjjjjjjj napisał:

john wick 1, 2, 3

     Dobrze, widać może, że zło niekoniecznie wygrywa? Natomiast nigdy nie otrzymał naprawdę prestiżowej nagrody oprócz jakiejś tam MTv Movie Awards (ponieważ głosują ludzie, a nie kasty jak na Messiego xD). Przeglądając jego filmografię to i co roku gdzieś grywa, z tym że nic o tych filmach już nie słychać, za to nominację do złotej maliny (?!?!) otrzymał już w '94, '96, '97 i ostatnią w 2002r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evangelista

Wyczytałam, że to kanadyjski (?) aktor, urodzony w Bejrucie, syn Amerykanina azjatyckiego pochodzenia pół Chińczyka i pół Hawajczyka i matki Angielki, który wychowywał się z siostrą z pierwszego małżeństwa ojca, urodzoną w Australii. :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×