Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaabbbccc111

Zabawki dla dzieci.

Polecane posty

Gość aaabbbccc111

Napiszcie jakimi zabawkami bawią się Wasze 1,5 roczne dzieci. Które są najciekawsze, a których nie warto kupować. Będę wdzięczna za każdą podpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmmaaama
Mój ma trochę pona rok i trzy m-ce i bardzo chętnie się bawi tą zabawką z Ikei, Mula chyba się nazywa. Ma samochodzik-jeździk z filmu "Auta", czerwony i grający, wiem że jest w Smyku, do dziś się bawi "Hula-kulą" i generalnie bardzo lubi książeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbbccc111
Fajnie, ze podpowiadacie. Mój uwielbia skakać na dużej piłce gimnastycznej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja w tym wieku lubiala klocki , little people z fp ,pierwsze puzzle , książeczki, kubuś interaktywny, szczeniaczek uczniaczek, huśtawka, koń na biegunach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llallala
Też mam z tym kłopot. Poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsddddddddddddddddddddddddddd
zebra skoczek z fp, mata muzyczna kubuś puchatek, aktualnie piesek łapek, farma i dzwiekowy domek z little people

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huśtawka11111
Fajny temat. Też mnie ciekawi. Mam zamiar cos kupic chrześniakowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaKraka
Zestaw do sprzątania, młotki, śrubokręty, śrubki, drewniane klocki, książeczki i miś, taki pluszowy. Po 18 mcu zaczął się bawić puzzlami piankowymi, takimi z literkami, trochę rzadziej już gitara i keyboard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec: -stolik edukacyjny sluzył jedynie jako podtawka by do czegos sie wdrapac -lalki barbie/bobasy/ równaly sie siuup za siebie ,albo łapanie za nogi i uderzanie lalki glowa o sciane gdy ktorejs bylo cos nie pomysli :o -wozek dla lalek sluzył jedynie do uderzania kogos po nogach,i takze kolejny element do wspinania sie na regaly/segmenty -zabawkowe garnki i lyzeczki dla dzieci takze byly niestety potraktowane jako foremki do piskownicy i dziecko w ogole nie widzialo roznicy ,wazne aby babki dobrze byly stawiane :/ -mata wodna takze nie spelnila swojej funkcji jaka powina tylko dziecko po niej sobie podreptalo i tyle :o Ufff,wiele bylo takich nieudanych prezentow max do lat 3,co kompletnie egzaminu nie zdalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co lubily? -pilki wszelkiego rodzaju ,i roznych rozmiarow,tenisowa, kalczukowa,pinpongowa, nozna,do kosza,(pilka do skakania kangurkowa byla hitem i jest do tej pory) -drewniana lyzka kuchenną lubily sie bawic caly dzien chodząc z nią w ręku i gryząc jak korniki -zestaw małego majsterkowicza (plastikowe mlotki,srubokrety,srubki) -rowerek (i biegowy i normalny),hulajnoga -Hit od zawsze to byly kaluze + bloto= super imprez z badylem w ręku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppssssssas
////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppssssssas
jak uderzanie wozkiem kogos po nogach?przeciez dziekco nie podniesie zabawkowego wozka aby kogos rzucic nim w noge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wyobraznie masz doprawdy..nie pisze ze dziei podnosily wozek, ale łapaly za rączke rozpedzaly sie z wozkiem i domownikow przetrały,(tak jak niemowle chodzikiem) lecz aby jakieś lale w nim wozic i ladnie sie bawic ,no to niestety nie Badzo lubily samochody na 4 kolkach ,czy to poliyjny,czy to wóz strazacki, takie ze siadają tylkiem na nich i sie odpychaly nogami jezdząc po podworku czy domu na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppssssssas
ahaaa,juz rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie tylko laleeee
u mnie lalki sie sprawdzily -dzewiczynka 2.5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkoooooooo
Toksycznakobitka ma rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja to lubi
u mojej to zestaw malej mis jest teraz nr 1,wozek dla lalek tez lubi i ciagle z nim jezdzi po calym domu Lubi sie wieloma rzeczami bawic ,ale niestety sama nie potrafi i ktos musi z nia, ma 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia 12
Zabawki moich dzieci -klamerki -zakrętki od słoików -gazety -drewniane klocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna to takie wszystko dziewczece i delikatne ,od malego , a druga z tego co wiem i widze to bardziej łobuz i dac jej mlotek w reke, bylaby szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj syek jak miał 1,5 roku dosał zestaw torów trackmaster z ciuchcią Tomkiem ponieważ bardzo lubi tą bajkę, minęły 2 lata od kiedy dostal pierwszą lokomotywę a ma już nie mal całą kolekcję;-) w tym roku już czeka na niego zestaw torów wraz z okomotywą tomek w kopalnii odkrywkowej;- dzieki jego młodej pasji mamy problem z głowy co do prezentów bo zawsze rozbudowujemy jego zestawy;-) moze i ty powinnas pomyslec o czyms takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam zawsze problem
Moja prawie 5 latka od zawsze jest bardzo wybredna na zabawki i nic ją nigdy nie zadowala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkim sie bawią
1.5 roczne dzieci wszystkim sie bawią bo wszystko je interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabbbccc
uuppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja niczym wlasnie
a moja niczym sie nie potrafi dluzej pobawic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeee
uppp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam o taak
co kupic na mikolaja 3 latce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiele rzeczy mozna
miśka jej kup, albo kolorowanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 087665
nic nie kupuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assaszz
Konsole PSP 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×