Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gayjajs

Ksiażka na prezent

Polecane posty

Gość gayjajs

Chciałabym kupić mojej babci na świeęta książkę jako jeden z prezentów , kocha kryminały , no ale przeczytała ich już tysiące , nie chce zdublowaęć książki , może ktoś mogę poradzić coś z nowości , zaznaczam babcia lubi jak się coś dzieje i nie cierpi długich opisów kto by miał jakiś pomysł będę wdzięczna , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona 24
a szwedzkie kryminaly ja kreca ? czarna seria ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gayjajs
szczerze odpowiem , ze nie wiem , ja sam nie ma pojęcia o kryminałach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30katasza30
Jeden z najlepszych kryminałów jakie w ciągu ostatnich kilku lat czytałam to trylogia Stiega Larssona Milenium. Pierwsza część książki nosi tytuł" Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet" (była ekranizacja duńska i amerykańska). Fajną pozycją kryminału z humorem jest też seria książek Janet Evanovich (nie wiem czy dobrze pisze nazwiska) z serii o Stephanie Plum. Pierwsza częśc książki to "po pierwsze dla pieniędzy". No i polecam wszystkie książki Joanny Chmielewskiej, która do kryminału wrzuca dużą dawkę humoru (sposób jest pisania i wyrażania jest wprost niesamowity) i kawałek wątku miłosnego. Chmielewską uwielbiam. Książek wydała mnóstwo, w księgarni z pewnością coś doradzą. Polecam jedne z pierwszych. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gayjajs
szweckie kryminały są specyficzne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona 24
katasza popieram trylogia Millennium jest świetna i to od niech zaczelam przygode ze szwedzkimi kryminalami. Pozycja obowiazkowa dla fanow kryminalow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gayjajs
Cobena ma babcia obczytanego wzdłuż i szeż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekka masa
no to seria Camilli Lackberg :) swietne kryminaly. Denis Mina tez specyficzny styl. Menkel (nie pamietam imienia:P) albo wogole cos z innej beczku czyli zbrodnia widziana oczami stada owiec czyli "Spawiedliwosc owiec" i "Tfiumf owiec" :) ciekawey pomysl,dobrze sie czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdd
camila lackberg jest the best :) wczoraj skonczylam czytac super kryminal szwedzki pt. dziewczyna ze sniegiem we wlosach. jest to debiut i polecam wszystkim fanom szwedzkiej literatury karin slaughter jest swietna ale to troche bardziej psychothilery mocniejsze ale polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytytyty
polecam książki Charlotte Link - świetne thrillery psychologiczne z wątkiem kryminalnym. Przeczytałam chyba z 4 książki tej autorki i jak dla mnie są one rewelacyjne. Osobom czytającym kryminały z pewnością się spodobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
a ja polecam marka krajewskiego i jego serię o detektywie Mocku. Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokes

To zależy od danej osoby - nie każdej pasuje taka sama treść, ale też bez przesady - zakładam, że pod każdego można dopasować coś sensownego. Z pewnych autorek, to na pewno - virtualo.pl/camilla-lackberg-a3724/ I w sumie nie ma znaczenia, który tytuł wybierzecie. O każdy znajdziecie różne recenzje, ale jak zaczniecie czytać, to się już nie oderwiecie od jej ebooków. Za sobą mam prawie wszystkie jej tytuły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo

To dobry pomysł jak ktoś lubi czytać. Mój tato uwielbia dlatego zamówiłam mu na poczcie kwiatowej książkę z dedykacją wydrukowaną specjalnie dla niego. Niebanalny prezent na dzień ojca, myślę że się ucieszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dakiel

Na pewno polecam ten kierunek - virtualo.pl/swiateczne-promocje/?utm_source=www&utm_medium=belka&utm_campaign=inspiracje Widzieli? Akurat książek czy tam ebooków, które mogą się doskonale sprawdzić jako prezenty jest całe mnóstwo. Po prostu trzeba dopasować je pod daną osobę, a przecież na koniec roku wychodzi tego całe mnóstwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×