Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość eeeeee23

Robiłam miesiąc temu echo serca

Polecane posty

Gość eeeeee23

i ekg, czy jeśli echo wyszło dobre to teraz moge mieć zawał? pytam serio, bo nie wiem czy znowu jechać do lekarza lub do szpitala bo od wczoraj mam bardzo szybkie bicie serca, teraz 120 i odczuwam ból w okolicach serca. Nie wiem czy to objaw nerwicy czy zawał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli echo wyszlo
ci dobrze to masz zwykle nerwobole. zawalu miec nie bedziesz. Echo serca jest badaniem bardziej wiarygodnym niz ekg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli echo wyszlo
objaw nerwicy,trzeba bylo wczoraj o tym z lekarzem pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli echo wyszlo
przepraszam miesiac temu zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee23
ale echo robiłam miesiąc temu czyli mam się zawalu nie obawiać? Strasznie się czuję, serce mi wali jak szalone, zbijam puls atenolem sanofi 25, mam leki na uspokojenie ale nie działają i mam odruchy wymiotne. Pół nocy nie przespałam bo miałam paniczne lęki, że się nie obudzę. Poszłabym do kardiologa ale u mnie przyjmuje tylko prywatnie, wizyta 100zl i echo serca 140 czyli 240zl za wizytę i badanie, dla mnie to duzo, zwłaszcza ze do wypłaty zostało mi niecałe 300zl i nie wiem teraz czy isc do kardiologa czy moze lepiej do psychiatry zeby przepisał inne leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli echo wyszlo
idz prywatnie i nie ma co mowic. Masz niestety nerwice. Jezeli echo ci wyszlo dobrze to na prawde ok bo znaczy ze nie masz wadty serca ani nie mialas ukrytego zawalu. telepie cie bo w nocy nie spalas i sie nakrecasz dodtakowo. Nie wiem jaka pogoda ale moze wyjdz sie przejsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee23
a jak byłam miesiąc temu u kardiologa to mnie olał kompletnie, wykonał ekg, echo, wizyta moze trwała 10 minut i nawet mnie nie wysłuchał, jak zasugerowałam nerwicę ponieważ leczę się na niedoczynnośc tarczycy i nawet endokrynolog stwierdziła ze prawdopodobnie to nierwica, kardiolog tylko przytaknął i nic, powiedział że wszystko z sercem w porządku a ja się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli echo wyszlo
no to gadaj ze leczysz tarczyce. Tarczyca powoduje takie zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli echo wyszlo
porozmawiaj ze swoja endokrynolog jak mozesz to zniwelowac. Idziesz dzisiaj do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lekarz
Zawal mozna miec w kazdym wieku niezaleznie od robionych badan taka moja rada idz do lekarza nawet pierwszego kontaktu jesli to stan przedzawalowy to napewno sie pozna chyba ze to konowal!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli echo wyszlo
do nie lekarz. - a czytalas ze ma z tarczyca???? miestety to jest bardzo czesto przy tarczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee23
Właśnie boję się nawet z domu wyjść sama bo boje się, że po drodze coś mi się stanie... No czyli chyba rzeczywiście nerwica. Może lepiej umowie sie jednak do psychiatry bo już dłużej tak nie wyrobię :( Wczoraj miałam naprawdę silny atak, myślałam że umrę. Do tego nie mogłam jeść i teraz jestem jeszcze osłabiona i w głowie mi się kręci co powoduje jeszcze większe schizy. Już wcześniej miałam takie ataki, z tym że wczoraj był najsilniejszy i nawet jak do lekarza rodzinnego poszłam i zalecił mi wapno i rutinoscorbin to mi przechodziło, po prostu uspokajałam się po wizycie. Teraz do rodzinnego isc tez nie mogę bo wyszłam za mąż niedawno i nie wymieniłam jeszcze karty zdrowia i juz ostatnio mnie nie chcięli przyjąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli echo wyszlo
nie do psychiatry bo ten ci poda psychotropy . Umow sie do psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lekarz
A mierzylas sobie cisnienie takie obijawy pojawiaja sie tez przy wysokim cisnieniu krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli echo wyszlo
aha i jedz duzo magnezu. To przy nerwicy wazne. Mozna jesc do 3 tabletek dziennie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli echo wyszlo
dobrze ze ci kazal jesc rutinoscorbin i go jedz. bo w ten sposob uzupelnisz elektrolity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee23
Nie, z pracy zrezygnowałam między innymi przez te ataki, nie mogłam normalnie funkcjonować. Z endokrynolog rozmawiałam o tym, zalecila najpierw wizytę u kardiologa czy z sercem wszystko w porządku, czy to faktycznie nerwica i z sercem było ok ale leków kardiolog mi nie przepisał, biorę tylko to co lekarz rodzinny mi przepisał na zbicie pulsu i hydroksyzynę na uspokojenie, plus wapno z wit b6 i validol. Mowilam kardiologowi co biore i jeszcze chciałam żeby przepisał mi jakiś inny beta bloker bo może i zbija puls ale w połączeniu z lekiem uspokajającym nie mogę po tym spać bo z jednej strony robię się senna i oczy same mi się zamykają a z drugiej strony zrywam się z łóżka bo mam wrażenie, że się duszę. Kardiolog się spieszył i po prostu olał mnie totalnie i nie przepisał innych lekow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee23
przepraszam za pomyłkę, biorę magnez z wit b6 oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee23
Jak miałam pierwsze objawy to właśnie trafiłam do rodzinnego z wysokim cisnieniem i szybkim pulsem i wlasnie dostałam na zbijanie tego atenolol sanofi 25. Biorę ten lek praktycznie codziennie bo jak się czuje dobrze i bicie serca mam w porządku to nie biorę i teraz ciśnienie mam dobre ale za to serce szybko bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli echo wyszlo
dziewczyno tak jest przy tarczycy:( ma sie wrazenie ze czlowiek sie dusi. Moja rada wysoka poduszka i staraj sie miec chlodno w pokoju. Niestety to jest na tle nerwowym . Musisz zaczac leczyc nerwice. Masz nerwice nabytą. Bo skoro z sercem ok. To z jakiegos powodu dorobilas sie nerwicy. Pewnie odpowiedzia jest twoja przeszlosc.Co do lekow nalezy je brac regularnie. Bo wtedy one dzialaja. jezeli bedziesz brala z doskoku to to nie ma sensu. Cisnienie przy nerwicy jest zawsze wysokie. Co do tego ze kardiolog nie przepisal ci lekow -to uwazam ze dobrze zrobil. Leki na serce sa dosc mocne i otumaniaja: A ty juz sporo lekow bierzesz. Kto ci zalecil walidol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli echo wyszlo
pryz nerwicy ataki na jesien i wiosne zmagaja sie. Dlatego ze sa wiatry i one powoduja skoki cisnienia , niedotlenienia i kolatania serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda z S.A. tura TORA
jedż na relax do SPA nie ma to jak profesjonalny masażyk :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee23
Jak byłam na wizycie u lekarza rodzinnego to mu powiedziałam, że po tych lekach na zbicie pulsu i ciśnienia nie mogę spać, i często mam właśnie takie napady trudności z oddychaniem i bóle głowy właśnie jak leżę, jak nie biorę tych leków to jest dobrze i ten kazał brać tylko jak będę miała wysoki puls. Właśnie przy takich atakach bardzo często jest mi zimno, aż drgawek dostaję i oczywiście też myślę, że już umieram... Validol biorę tylko jak mam silny atak, nie biorę go codziennie, np wczoraj brałam bo nawet hydroksyzyna ani milocardin nie pomagał i nie biorę tych leków jak nie mam ataków ale wczoraj już mi było wszystko jedno bo nie mogłam się uspokoić, cały dzień chodziłam w kółko po domu, chciałam się czymś zająć żeby nie myśleć o tym ale to było silniejsze ode mnie, raz mi było gorąco a raz tak zimno, że w pokoju ogrzewanie na maksa odkręcałam, przykrywałam się kocem i kołdra a nadal cała sie trzęsłam z zimna. Teraz jak się wyżaliłam i mnie uspokoiłaś to już dużo lepiej się czuję. Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli echo wyszlo
MILOCARDIN na twoje ataki nie pomoze, tz masz nerwice nie chore serce. kto ci zalecil milocardin?, chcesz bzc wrakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee23
a jeszcze przedwczoraj odebrałam wyniki tsh i morfologie, wszystkie bardzo dobre. Dodatkowo zrobiłam usg tarczycy i też jest w porządku... Dodam, że biorę połowę z najmniejszej dawki euthyroksu i teoretycznie wyniki mam w normie to dlaczego nadal mam takie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli echo wyszlo
jesze raz powtorze-mam ochote krzyczec na ciebie. zajmij sie swoja nerwica. Pogodz sie z tym ze ja masz ale nie katuj nia siebie. idz na terapie. powtarzam przy tarczycy sa takie objawy a twoja nerwica to poteguje. jesze jedno staraj sie o tym nie myslec( choc ciezko) bo sama siebie nakrecasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee23
milocardin przepisał mi lekarz rodzinny jak miałam pierwszy atak. Pozniej trafiłam do innego lekarza rodzinnego i ten zamiast milocardinu kazał brać hydroksyzynę i milocardin przestałam brać ale wczoraj naprawdę mi było już wszystko jedno. Myslalam ze milocardin jest własnie na uspokojenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli echo wyszlo
jezeli badania wyszly w normie to tym bardziej masz odpowiedz. Twoja przypadlosc to nerwica. Nie wiem w jakim domu sie wychowywalas, ale smiem przypuszczac ze masz traume z domu. Masz klaszczna nerwice(nabyta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee23
Właśnie czytam opinie na internecie i szukam dobrego psychologa w moim miescie, zapisze się na wizytę bo sama sobie z tym nie poradzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli echo wyszlo
z jakiego miasta jestes?( jezeli mozesz powiedziec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×