Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luuuupa9991

Test ciążowy, kto tak miał?

Polecane posty

Gość luuuupa9991

Miesiączkę powinnam dostać 3 dni temu, dzień temu robiłam test ciążowy, negatywny nie z porannego moczu, dziś z porannego moczu wyszła BARDZO SŁABA DRUGA KRESKA, nie wytrzymałam i przed chwilą znowu robiłam test innej firmy, negatywny, może ktoś wie o co tu chodzi? Miała któraś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuupa9991
Po prostu nie wiem co mam o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuupa9991
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuupa9991
A ta kreska słaba to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz zrobiłaś 3 testy - 2 negatywny 1 słaby więc mówię Ci zrób za kilka dni to będziesz miała pewność i najlepiej z porannego moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja.....
powtórz test najlepiej za 2 dni. Opcje są dwie: jesteś w ciąży,a testy jeszcze nie wykrywają hcg w moczu lub nie jesteś i ta druga kreska to zwidy/jakiś błąd testu. Ja zrobiłam dziesiątki testów w czasie starań o dwie ciąże i jakieś cuda mi wychodziły, w końcu przerzuciłam się na badanie krwi, które jest pewne(oczywiście pod warunkiem zrobienia go w odpowiednim czasie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuupa9991
Za kilka to za ile? bo to czekanie jest najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no za ok 2 dni. wiem że czekanie najgorsze bo mi się spóźniał tydzień ze stresu i sama wariowałam, zróbiłam test i nic a później nagle dostałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testy sie nie myla-tak
powiedzial mi lekarz kiedy zrobilam trzy testy i na dwoch byla bardzo niewyrazna druga kreseczka dlaczego niewyrazna? bo stezenie hcg w twoim moczu jest niewielkie z uwagi na wczesna ciaze zrob badanie krwi, kosztuje 25 zlotych a masz pewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuupa9991
No trudno nic mi nie pozostało tylko czekać. Chociaż jak znam życie to jutro już zrobię też, akupowałam tyle testów że ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuupa9991
ja mieszkam za granicą, u nas ciąże prowadzi położna, ciężko się do niej dostać, dlatego możecie się śmiać, ale spanikowałam, i już się do niej zapisałam, a tu jak na złość wizyta już na 3 grudnia, teraz nie wiem czy nie za szybko i czy z siebie nie zrobię idiotki, pójdę a tam zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuupa9991
ja mieszkam za granicą, u nas ciąże prowadzi położna, ciężko się do niej dostać, dlatego możecie się śmiać, ale spanikowałam, i już się do niej zapisałam, a tu jak na złość wizyta już na 3 grudnia, teraz nie wiem czy nie za szybko i czy z siebie nie zrobię idiotki, pójdę a tam zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuupa9991
Sorrki,że 2 razy coś mi się tu wiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w 26 tyg
Ja tak miałam w dniu spodziewanej @ robiłam test i nic nie pokazało i myślalam ze niestety tym razem sie nie udało ale @ sie nie pojawiła i za 4 dni powtóżyłam test i wyszła baaardzo blada druga kreska prawie nie widoczna i potem za dwa dni znow powtorzyłam test i wtedy kreska była juz dość wyrazna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuupa9991
No to chyba dobrze że zaspisałam się do tej położnej, najgorzej jak powie z czym tu pani do mnie przyszła, z taaką słabiutką kreseczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×