Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niewolnik2323@wp.pl

witaj Pani

Polecane posty

Witaj Pani Chciałabyś mieć może takiego niewolnika, który musiałby i robiłby totalnie wszystko, co mu karzesz bez wyjątków mogłabyś go bić wyzywać opluć sponiewierać zeszmacić itd., co tylko zechcesz. Niewolnik posłusznie robiłby totalnie wszystko, co mu karzesz bez wyjątków. Jeśli chciałabyś Pani mógłbym być takim Twoim niewolnikiem mam 27 lat jestem z warszawy pracuje, po studiach gwarantuje pełna dyskretność i to ze będę robił wszystko, co zechcesz bez wyjątków nie oczekuje seksu chce być tylko niewolnikiem szmata robiącą wszytko, co Pani zechce.Jestem z warszawy mam 27 lat. Mój adres niewolnik2323@wp.pl Pozdrawiam Pani; Być może Twój niewolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, żadna poważna osoba nie pochyli się nad głupim błaznem. :) Słownik ortograficzny, a potem anonse, rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strach zapytać co to za studia były, skoro z jakimś tam tytułem, nie wiem czy aż magazyniera czy tylko bakałarza piszesz "karzesz" zamiast "każesz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz wszyscy robia bledy ale nie wszyscy do tego przywiazuja uwage jest cos takiego jak dyslekcja dysgrafika itd ale skad ty to mozesz wiedziec takie idealne osoby niemaja pojecia o zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwoli ścisłości - dysgrafia... Sam nie wiesz o czym piszesz. :O Ja nie twierdzę, ze jestem idealna, bo nie jestem, twierdzę tylko, ze jesteś głupi. :) No dobra, co to za studia były? Administracja powierzchni płaskich? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewolnik, skoro masz z tym problem, to proponuję używać edytora tekstu i Ci podświetli błędy :) Ciekawe jak wytłumaczyłeś błędy w pracy magisterskiej, skoro nie przywiązujesz do tego wagi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisalem pracy mgr tylko inz a co do bledow to wtedy uzywalem programow do sprawdzania i siostra mi pomagala z bledami ale jakby nie patrzec tutaj niemam jak edytowac i sprawdzac bledow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chamu. Uwielbiam Cię. :D Te, niewolnik, ale ja cie poniżam, młotku. Wszyscy cie tu poniżamy. :classic_cool: Ty kundlu kafeteryjny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra mi pomagała. :D :D :D Nie masz chociażby przeglądarki internetowej, która posiada funkcję sprawdzania pisowni? Nie masz Worda z pakietu Microsoft Office/OpenOffice czy Writera z LibreOffice. Ach, kwiat polskiej młodzieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolniku!
Przedstaw się ładnie tutaj: zozole@10g.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzielny młody człowieku, skoro udało ci się skończyć studia, to nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem dobrego psychologa :) nie musisz już brać zaświadczenia o swoich dysfunkcjach :) ... potrzebujesz raczej rozmowy i rozwikłania problemu ..... dlaczego chcesz być życiową szmatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może odpowiednia pani psycholog mu pomoże :D to jedno zdanie ... i nie wiem czy wystarczy ????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla charyzmatycznej Very
1 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera, przykro mi ... :( jestem w pracy ... ale akurat dzisiaj moge sobie tu pozaglądać :) myslisz, że jedna pani psycholog nie dałaby rady?.. potrzeba ich więcej? .. nie mam takiego doświadczenia... ale może faktycznie do konkretnego zeszmacenia są potrzebne co najmniej cztery panie psycholog ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
That's my girl. :classic_cool: Chyba już się zlał, pobiegł do szafy trącącej starym człowiekiem i popłakał się w rękaw futra po babci. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeee, zamoczy futro... i kłaki wylezą :( co na to powie babcia?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×