Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pablitka

załamałam się...

Polecane posty

Wczoraj zostałam sama. Zerwał ze mna przez smsa. Po ośmiu miesiącach przyjaźni,wspólnych chwil i spotkań. Były plany na przyszłość,były obietnice że chocby nie wiem co zawsze bedziemy przyjaciolmi. A ja wczoraj nie wytrzymalam,powiedzialam mu przez tele ze go kocham,wyznalam wszystko co czuje,co mysle. Ze boli to ze weekendy spedza gdzie indziej mimo ze caly tydzien umawia sie ze mna na weekend wlasnie. Rozlaczyl sie. Potem napisal esa ze mam dac mu spokoj,nie ma dla mnie czasu,ze go mam nie wkurwiac.i na koncu nara. Nie spalam nic a nic od wczoraj. Placze bez przerwy. Nie widze sensu dalszej wegetacji. Czy ja juy nie zasluguje na milosc? Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córka
czas leczy rany.. będzie dobrze kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka.............
dobrze ci tak... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe t.
czy miał może na imię Azor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiłaś na jakiegoś dupka :o Weź się nie przejmuj nim, nie warto. I powtórzę co ktoś wyżej napisał, czas leczy rany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camerun
najlepiej przebierz się za złego wilka i zakradając się do obórki sąsiada strasz młode cielątka i jałówki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wychodze z lozka prawie. Pije kawe i pale fajke za fajka. W poniedzialek nie pojde do roboty. Mam wyjebane,niech mnie wyleja. Nie chce juz sie meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjgkjgkkkkkkkkkkkkkkkkk
jebnieta jestes i to zdrowo nie dziwie sie ze cie olal:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3456789
Dziewczyno...... jeśli tylko się z kimś przyjaźnisz, a w dodatku on nie robi tego drugiego kroku (a zwykle faceci nie czekają) to znaczy że po prostu nie czuje nic do ciebie.... Przykre ale wyznawanie miłości "koledze" i to przez telefon to już w ogóle żenada. Pewnie masz z 15 lat??? Spokojnie, jeszcze wiele miłości cie czeka. Mi też kiedyś kolega wyznał miłość i z miejsca poczułam do niego niechęć bo to takie uczucie jakby własny brat sie do mnie zalecał. Jeśli nie ma chemii to właśnie takie odczucie. Żeby zachować honor, ani słowa do niego. Albo powiedz - byłam pijana i sorry za to trucie. Bo jego odpowiedź jest jednoznaczna,. że nie ma opcji bycia razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3456789
i jeszcze takie odwały robisz, "nie idę do pracy niech mnie wyleją". Bez kitu jakaś niezrównoważona jesteś. Spoważniej dzieciaku, chyba nie wiesz co to znaczy tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 30 lat nie 15. Nie byl moim kolega. Spotykalismy sie pare m-cy. Mielismy wspolne plany zwiazane ze wspolnym mieszkaniem,wyjazdem. Ciagle powtarzal ze to cos wyjatkowego. Pocieszalam go po jego rozstaniu z byla, wyciagalam wtedy z domu. Po paru misiacach zaczelismy sie spotykac. To bylo cos magicznego nie tylko dla mnie on rowniez tak twierdzil. Do czasu gdy faktycznie po kilku browarach powiedzialam mu co czuje. Teraz jest zero kontaktu. Nie rozumiem czy on jest dupkiem czy ja kretynka czy jedno i drugie. Mniejsza o to. Musialam sie wygadac. Tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm zadam osobiste pytanie. Pewnie jestes abstynentem? I wszyscy twoi znajomi i znajome rowniez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhhhhhhh
jaja to stary zgrzybiały dziad .. naprawdę nie warto z nim rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam dziś to samo
Pablitka, ale on ci obiecywał wspólną przyszłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Doslownie jego slowa sprzed paru miesiecy to:wiesz kochanie wyjedziemy razem do pracy na zachod zarobimy troszke i wreszcie bedziemy mogli zamieszkac razem. Fakt nie mowil nigdy o milosci nigdy nie powiedzial ze mnie kocha. Ale.... Chyba mialam prawo miec nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessska2012
fajny wierszyk :D ale znajomy autorki nie ma z nia klopotu. ona ma z nim. wiesz, dziwne, ze tak z dnia na dzien jego nastawienie zmienilo sie o 180st. POza tym dlaczego piszesz w I poscie o przyjazni, skoro potem sie okazuje sie, ze byl sex? Moglas napisac w I poscie, ze to Twoj facet i zwiazek Ci padl. Ale zdaje sie, ze nie mialas chyba przez ten czas poczucia, ze jestes w zwiazku, ze w tak oglednej formie wypowiedzialas sie? To nienaturalne tak jakby. Widac traktowal cie jako ff, czekajac na lepsza panne. Wydaje mi sie, ze zbagatelizowalas wiele sygnalow ze strachu przed samotnoscia po 30tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessska2012
Z tego co piszesz wynika, ze spotykaliscie ise rzadko. W tygodniu umawial sie pewnie przez tel na weekend, a potem cie wystawial, bo umowil sie z inna. Boze. Bez komenatrza. A ty go jeszcze kochasz i trabisz mu o tym. zero godnosci, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet dla
dymania będzie różne rzeczy mówił. Wygląda na to, ze nie chciał tej odpowiedzialności. Że nie brał tego poważnie. No jak facet ma poważnie traktować kobiety, jeśli większość daje na poczekaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestesnaiwna
nastepna pojebana koooorwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessska2012
Przez takie glupie baby faceci sie rozleniwiaja w staraniu sie o kobiety i wcale im sie nie dziwie w gruncie rzeczy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moon river
nie przejmuj sie tym baranem co zamiast mózgu ma JaJa. (wspołczuc tylko). a co do tematu, to daj sobie spokoj. tacy nie sa warci nawet jednej lzy. nad facetem nie ma co rozpaczac, oni dopiero co powylazili z jaskin i nie ma co liczyc na szybka dojrzalosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×