Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

salmonella66

o pieluchach ;-) co ile zmieniac itp.;-);-) wejdzcie prosba ;-) pozdrawiam

Polecane posty

moze to i glupie pytanie , ale licze na zyczliwe odpowiedzi.Ja jestem mama 3mies dziecka ;-) mamy ile zuzywacie pieluch na dobe i co ile zmieniacie ?? i czy czekacie az pieluszka bedzie calutka mokra tzn cale to miejsce co jest takie zielone przeznaczone na mocz ?? przyznam , ze mam troche problem kiedy jyz jest ten moment ze pieluche nalezy zmienic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienism co ok 3 godziny pieluszke , no chyba , ze uwazam , ze jeszcze sucha to zostawiam ..zuzywam nie wiecej niz 10 na dobe..noc czesto przesypia w jednej aha i oczywiscie jsk kupa to odrazu zmieniam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lierds
Tez zmieniam co 3 h, chyba ze mi zasnie i ma niezmieniona to trudno, zostawiam az sie obudzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfsf
co 2, 3 godziny, w nocy czasem wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratka mam nadzieję ze tu
w tym wieku mojemu zmieniałam co godzinę:) max 1,5. ale on bardzo dużo pije i sika do dzisiaj. nie ma reguły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salmonella Najpierw robisz ranking osób zadających najgłupsze pytania na forum a teraz wyskakujesz z takim idiotyzmem, że to szok! Jak można nie wiedzieć kiedy dziecku należy zmienić pieluchę?! No jak?! Pani mądralińska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjlk,lkcbxjznkl
Moim zdaniem to przesada, żeby zmieniać co godzinę. Podejrzewam, ze to dzieci butelkowe karmione sztucznie i dopajane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O kolejna mądrą chciała
być. Otóż moje dziecko było dzieckiem butelkowym od urodzenia gdyż ja karmić nie mogłam i tak dla porównania, córka mojej koleżanki (rodziłyśmy z różnicą dwóch dni) robiła kupę średnio co 3 godziny (również nocą) a była karmiona piersią i lekarz powiedział że to norma bo mleko szybko się trawi i takie kupki są bardziej wodniste. Moja córka jak wiadomo piła mm , nie była dodatkowo dopajana a kupkę robiła dwa razy dziennie , natomiast nocą nigdy. Dzieci które są karmione mm mają częsciej zatwardzenia i ogólnie twardsze, rzadsze stolce więc a co do pojenia to kto poi noworodka czym kolwiek oprócz mleka ? Chyba że takie kilkumiesięczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justikkkk
Witam, Jestem studentką położnictwa i obecnie piszę pracę badawczą dotyczącą przyczyn występowania depresji poporodowej. Wszystkie mamy, które właśnie urodziły zapraszam do wypełnienia anonimowej ankiety. http://www.ankietka.pl/ankieta/100983/depresja-poporodowa.html Serdecznie pozdrawiam Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×