Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przerażona wystraszona

Laparoskopia - torbiel

Polecane posty

Gość Przerażona wystraszona

Witam. Za pare dni mam laparoskopie. Maja mi usuwać torbiel endometrialna - jest podejrzenie endometriozy. Nigdy nie miałam żadnej operacji, strasznie sie tego boje... Nie mam jeszcze dzieci i przeraża mnie to, ze 'coś mi tam bedą robić'. Mam już 30 lat, a tu jeszcze te komplikacje :-( Bardzo prosze o wypowiedz dziewczyny, które przez to przeszły. Czy ten zabieg pomoże mi zjeść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przerażona wystraszona
Miało być zajść nie zjeść ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, usunięcie torbieli zwiększy szanse na poczęcie. operacja jest w pełnym zwiotczeniu mięśni, cewnik, lewatywa, intubacja, 2 dniowa głodówka. jeżeli są inne ogniska endometriozy to Ci je usuną. niestety endometrioza ma to do siebie, że nawraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i dalej czekam
dzien przed przyjeciem do szpitala zadzwonili, ze musza przesunac termin zabiegu bo jest duzo innych pilnych operacji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz po tym wszystkim co przed Toba od jakis dwóch lat i wlasnie karmie swoja mala corcie wiec jak widac pomaga to:) Nie boj sie. Nie mam zadnych zlych wspomnien a bardziej to mnie udraznianie jajowodow bolalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i dalej czekam
dzieki za pocieszenie ;) chyba nie bedzie tak zle, a skoro trzeba to nie ma wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×