Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilyswan

MIESNIE BRZUCHA. JAK?

Polecane posty

Gość lilyswan

Witajcie! Postanowilam, ze nie dam sie zimie i zamiast poddac sie nadchodzacemu swiatecznemu szalenstwu, ja zamiast odkladac tluszczyk, spale go! Zalezy mi szczegolnie na brzuchu. Powiedzcie prosze, jakie cwiczenia wykonywac aby spalic tluszczyk z brzucha gdzies w okolo miesiac, moze lekko ponad i jaka diete stosowac, co jesc, czego unikac? Bardzo mi na tym zalezy, z gory dziekuje za wszelkie odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galatejka
Bieganie, rower, basen, siłownia (całe ciało z ciężarami). Darować sobie możesz brzuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara baba nieruchawa
do tego ogranicz węglowodany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara baba nieruchawa
do tego ogranicz węglowodany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FactoryBody
Ćwiczenia kardio i racjonalna dieta- innej recepty nie ma, trzeba po prostu spalić tłuszczyk żeby brzuch ładnie wyglądał. www.factorybody.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FactoryBody
Ćwiczenia kardio i racjonalna dieta- innej recepty nie ma, trzeba po prostu spalić tłuszczyk żeby brzuch ładnie wyglądał. www.factorybody.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilyswan
Dzięki za odzew!!! A jak ma się sytuacja z posiłkami po treningu? Słyszałam, że jeśli nic się nie zje po ćwiczeniach, to tak jakby się ich w ogóle nie robiło. Sądzicie, że zwykle płatki śniadaniowe z mlekiem będą po treningu w porządku? Pytam konkretnie o ten posiłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszzsssss
http://www.sfd.pl/10_wskaz%C3%B3wek_%C5%BCywieniowych-t315293.html "1. Należy spożywać 6-7 posiłków co 2,5 - 3 h 2. Należy w każdym posiłku spożywać „pełne białko" (zawierające wszystkie aminokwasy) 3. Należy w każdym posiłku spożywać węglowodany o w miarę jak najniższym I/G pochodzące z warzyw(najlepiej włóknistych) i owoców 4. Należy dbać aby posiłek przed treningowy był bogaty w łatwo przyswajalne białko 5. Należy dbać aby węglowodany we wszystkich posiłkach poza posiłkami przed i po treningowym pochodziły z warzyw i owoców o niskim IG. Posiłki około treningowe powinny zawierać węglowodany o wyższym I/G 6.Należy dbać aby posiłek po treningowy zawierał węglowodany proste i łatwo przyswajalne białko w proporcji 2:1 7. Należy pilnować aby 25-35%spożywanych kalorii w diecie pochodziło z tłuszczy z podziałem na : 1/3 z tłuszczy nasyconych (zwierzęcych), 1/3 z tłuszczy jednonienasyconych (np. oliwa z oliwek, avocado), a 1/3 z tłuszczy wielonienasyconych (olej lniany, rybi , orzechy i nasiona itp.) 8. Należy unikać napoi innych niż: woda mineralna niegazowana, zielona herbata itp. 9. Należy dbać o to by każdy posiłek za wyjątkiem posiłków około treningowych składał się z naturalnego, nie przetworzonego pożywienia, należy unikać słodzików, konserwantów, polepszaczy itp. 10.Należy spożywać większe ilości węglowodanów tylko w okolicach treningowych (przed i po treningu) , posiłki te powinny być ubogie w tłuszcz. W innych posiłkach powinna występować przewaga tłuszczy nad węglowodanami pochodzącymi z warzyw i owoców" A tu masz cały przykładowy jadłospis: http://www.sfd.pl/PRZYK%C5%81ADOWY_JAD%C5%81OSPIS_DLA_KOBIETY_OD_PODSTAW.-t493530.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×