Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość drumdruum

Wytrysk - jaki to odruch? Bezwarunkowy czy warunkowy?

Polecane posty

Gość drumdruum

Potrzebuję prawidłowej odpowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam wytrysk to chyba odruch bezwarunkowy - przeciez to tylko wyrzut nasienia pod wplywem odpowiednich bodzcow. Nie da sie tego "zaprogramowac". Warunkowym bedzie raczej erekcja. (widzisz cycki podczas seksu, masz erekcje I wytrysk - w koncu nauczony tym doswiadczeniem dostajesz erekcji na Sam widok piersi. Ale samo patrzenie na cycki cie do wytrysku nie doprowadzi) Tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerywany
wytrysk można powstrzymać. żaden to odruch. chociaż bierze się odruch ania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa warunkowy nie ma cyckow,nie ma seksu, nie ma wytrysku proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nocne polucje???? hmmmm nie chce cie martwic, ale to jest objaw dojrzewania i za chwile zniknie bedziesz sie musial postrac troche, zeby sobie orgazm zrobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze jestem kobieta, polucji nie miewam. Po drugie nocne polucje zdarzaja sie nie tylko w okresie dojrzewania, ma je tez wielu doroslych mezczyzn w okresach wymuszonego spadku aktywnosci seksualnej, po trzecie odruchy warunkowe sa odruchami nabytymi, wyuczonymi, a wytrysk jest umiejetnoscia wrodzona. Kobiecy orgazm jest np zjawiskiem wyuczonym, a wiec odruchem warunkowym, ale orgazm meski (a wiec I wytrysk) jest odruchem bezwarunkowym. Odruchem warunkowym moze byc natomiast orgazm bez wytrysku, ktorego sie mezczyzna nauczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei bez obrazy ktos sie tu naczytal za duzo pseudo "guru" z indii, czy innych tym podobnych orgazm bez wytrysku to bedziesz miec jak fizycznie wytryskowizapobiegniesz --nie wiem, naciskajac na nasieniowod na nasadzie czlonka, czy cos w tym stylu ale My nie jestesmy Wami przenoscisz, swoje doswiadczenia jako kobieta na nas a to jest bez sensu ........a teraz mozesz mnie zjebutac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedstawiam tylko swoj punkt widzenia na sprawe. A fakty sa takie ze: -wytrysk jest umiejetnoscia wrodzona -moze do niego dochodzic poza swiadomym dzialaniem czlowieka - jest jednym z podstawowych czynnikow przetrwania gatunku I Zaden z was nie podal konkretnych argumentow przemawiajacych za tym, ze wytrysk jest odruchem warunkowym, a poki co wycieczki osobiste w moim kierunku takim dowodem nie sa. Wiec prosze o konkrety - wtedy dam die przekonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wycieczki osobiste??? teraz to nic nie rozumiem, z calym szacunkiem oczywiscie, ze jest to odruch bezwarunkowy (choc najpierw trzeba dojsc :) ) a nie da sie ukryc, ze fajne cialko z ladnym tylkiem i milymi cyckami jest w tym bardzo pomocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOGUS 31
A jakie to ma znaczenie jaki to odruch??? Najważniejsze jest to że przyjemne to jest.Tak sobie wytrysnąc po jakims czasie uprawiania sexu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 w jednym
oczywiscie ze u faceta orgazm i wytrysk mozna rozdzielic. Zazwyczaj te dwa procesy wystepuja jednoczesnie ale mozna to wycwiczyc. Orgazm i wytrysk nasienia to nie to samo. Mozna miec wytrysk bez orgazmu i na odwrot. I jest to udowodnione. Wiem bo ja sam tak miewalem. No i orgazmy wielokrotne takze istnieja u facetow. To tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba tyle nie w temacie, bo pytanie było o odruch bezwarunkowy/warunkowy,a nie o to, czy się da orgazm od wytrysku oddzielić. A ja jako przykład podałam, ze orgazm, czy tam wwytrysk właśnie ten wyuczony, opóźniony jest odruchem warunkowym, bo wycwiczonym na podstawie właśnie naturalnego odruchu bezwarunkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 w jednym
i chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak zwykle
nei_nei najmądrzejsze pizdzisko na tym forum wie wszystko. czy spuszczanie się to odruch warunkowy czy bezwarunkowy. tępa pało wytrysk można mieć od samego patrzenia na erotykę. Kretynko pierdolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
jesteście popaprani....nie może być to odruch w ogóle. bezwarunkowy byłby jakby nagle Ci wytrysnęło. a wytrysk powodowany jest uprzednią stymulacją członka. jezu...gimnazjum... odruch bezwarunkowy to jest jak oko ci sie samo zamyka jak zbliżasz doń przedmiot. wytrysk to jest reakcja organizmu męskego na bodziec jakim jak wyżej wspomniana stymulacja seksualna. wytrysk jest jej zwieńczeniem. nie jest to żaden odruch. nie rozumiecie tego pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
jezuz mario, boże słyszysz a nie grzmisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
wpiusz w weikipedie ejakulacja i przeczytaj- nie jest nawet definiowane jako odruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treleleeeee
Bezwarunkowy. Wytrysk jest jak wymioty. Nagle cie zbiera i niektorzy nie umia tego powstrzymac inni potrafia na chwile przedluzyc go. ale ogolnie to tak wyglada jak z biegunka wymiotami itd. czujesz ze zaraz cos poleci i czasem sila woli i miesni da sie to powstrzymac na chwile ale to zalezy od intensywnosci doznan jak i sily skupienia i panowania nad swoim organizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
wpisz w neta i sprawdź. definicja nawet nie używa słowa odruch;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

jaki to odruch? 

przyjemny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×