Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vincent.vega@onet.eu

W jakim wieku kobiety są najlepszymi kochankami?

Polecane posty

Gość vincent.vega@onet.eu

Witam. Zwracam się do was z powyższym pytaniem które od pewnego czasu mnie nurtuje. Mam 21 lat i z dziewczynami w wieku 16-22 chyba nie wiele już mnie zaskoczy jednak zastanawiam się nad przygoda z kobietą w wieku 30-45. Myślę że mają inne podejście do seksu niż młode dziewczyny i dlatego pójście do łózka z 40 latką może się okazać dużo ciekawszym przeżyciem niż z nie jedną 17stką. Jak sądzicie ? warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście. Tylko co TY będziesz miał do zaoferowania w łóżku dla takiej 35-latki?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vincent.vega@onet.eu
To czego nie da jej gruby mąż siedzący z piwem przed telewizorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oijdiojdkjd
pisze się niewiele i niejedna , chyba ,że chcesz zaakcentować , podkreślić np: nie jedna a dwie albo: nie wiele, tylko mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oijdiojdkjd
nei robie to ,żeby inni się nie podszywali , :p a tak wiadomo, że to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oijdiojdkjd
dokładnie : o jedną spację nie w tym miejscu co potrzeba tak możesz się do mnie zwracać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta im starsza tym pewniejsza siebie, bardziej świadoma własnego ciała i potrzeb. U mnie i starszych koleżanek (czyli tych po 30tce) z wiekiem przyszła większa ochota na seks, swoboda w łóżku, bo jesteśmy pozbawione durnych młodzieńczych kompleksów. Ale co taki "młokos" może zaproponować to nie wiem... Raczej możesz się od nas uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oijdiojdkjd
włąsnie , udzielałąs komuś korepetycji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weqwweewe
Kolejny małolat,który gdzieś w necie przeczytał,że starsze lecą na młodszych i mysli,że wyrwie jakąś na darmowy seks. Co może taki zaoferować? Raczej nic, bo mało wie w temacie ,a poza tym pewnie to sprinter,więc kolejny młokos ,który czuje się jak młody bożek.Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chełm1
30-50 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chełm1
30-50 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem lepszy sprinter niż taki doświadczony yebaka, co po dwóch godzinach chełtania dojść nie może 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vincent.vega@onet.eu
Tak myślałem że będzie problem z tym tematem bo albo wypowiedzą się wszechwiedzące trzydziestki albo napaleńcy którzy onanizują się czytając posty na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma wszechwiedzących - każdy może wyrazić swoje zdanie, które jest jednostkowe. Co nie zmienia faktu, że doświadczenia nabywa się wraz z wiekiem i kolejnymi razami. Poza tym trudno porównywać numerek z przygodnym partnerem i seks ze stałym partnerem, który dobrze cię zna. Moje dwie kumpele się zdecydowały na jednorazową przygodę z młodym.I podobno "szału nie było". One się chciały bawić, cieszyć seksem, a kolesie chcieli po prostu zaliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma wszechwiedzących - każdy może wyrazić swoje zdanie, które jest jednostkowe. Co nie zmienia faktu, że doświadczenia nabywa się wraz z wiekiem i kolejnymi razami. Poza tym trudno porównywać numerek z przygodnym partnerem i seks ze stałym partnerem, który dobrze cię zna. Moje dwie kumpele się zdecydowały na jednorazową przygodę z młodym.I podobno "szału nie było". One się chciały bawić, cieszyć seksem, a kolesie chcieli po prostu zaliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to właśnie tych "wszechwiedzacych trzydziestek" pragniesz w łóżku, kotuś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vincent.vega@onet.eu
Już chyba wolałbym 40stkę niż 30stkę. Mam wrażenie ze 30 lat u kobiety to irytujący dla faceta wiek. Myślą że skoro już nie mają 2 z przodu do są "dojrzałe" a co za tym idzie wiedzą wszystko na każdy temat i wszystko im się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vincent.vega@onet.eu
Wolałbym już 40stkę niż 30stkę. Mam wrażenie że 30 lat u kobiety to strasznie "irytujący" wiek dla facetów.Myślą że skoro już nie mają 2 z przodu to są dojrzałe,doświadczone wiedzą wszystko i wszystko już przeżyły.W łóżku są oczywiście najlepsze i każdy facet by się na nie rzucił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź na całośc, bejbe! Rwij od razu 50! A co się będziesz rozdrabnial!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sąsiadka ma 80 lat. jak przechodzę obok jej drzwi to mam ochotę się porzygać. Może jesteś zainteresowany? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traore1
nie ma reguly, swietna moze byc i 20latka i 50latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vincent.vega@onet.eu
Haha jacy specjaliści. Cały dzień siedzący na forum bo zapewne nie macie żadnych znajomych nie wspominając o partnerach. 30 letni prawiczkowie i 30 letnie panie ktore zapewne są do dziś z tym samych chłopakiem ktorego poznały w liceum bo boją się że nikt inny ich nie zechce. Szczególnie SAMOTNIK ze swoim nickiem jest szalenie wiarygodnym autorytetem jeśli chodzi i tematy damsko-męskie. Dziękuję ubawiłem się dzięki wam;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×