Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iwonka00

kłykciny kończyste!!! pomocy!

Polecane posty

dzisiaj zauwazyłam przy wejsciu do mojej pochwy narazie malutkie brodawki (nawet chyba brodawka nie mozna tego nazwac) ale skóra jest bardziej szorstka. Po roku związku jakies 4 miesiace temu pierwszy raz wspołzyłam ze swoim chłopakiem. Chce isc do ginekologa. Ale sie boje. Mam 15 lat. Chce wziac ze sobą mame i zostawic ja na poczekalni. Ale pomimo tego boje sie lekarza i tego ze mama o wszystkim sie dowie. Pewnie i tak sie domysla ze to robilismy ale narazie chce to utrzymac w tajemnicy. Wgl czy gin pomoze mi cos na to? strasznie sie przestraszyłam jak to zobaczyłam,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLEJERKO
Boże co się dzieje na tym świecie, dzieci uprawiają sex , mam córkę i nawet nie chche myśleć że w wieku 15 lat to zrobi !!! MASAKRA JAKAŚ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znachorka
Do ginekologa i to szybko! bo niedługo może być tak http://www.google.pl/imgres?q=k%C5%82ykciny+ko%C5%84czyste+sromu&hl=pl&sa=X&tbo=d&biw=1366&bih=641&tbm=isch&tbnid=AJK0-zOI2kdcpM:&imgrefurl=http://www.czytelniamedyczna.pl/2502,praktyczne-zastosowanie-lekow-ziolowych-w-dermatologii.html&docid=MOgZlzutgjGR4M&imgurl=http://www.czytelniamedyczna.pl/img/ryciny/pf/2002/03/images/17.jpg&w=401&h=600&ei=vIW7ULSOF6HV4gTfzoCYBQ&zoom=1 Radzę nie czekać i się nie wstydzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i bardzo ci gratuluję
Gość znachorka
dodam że wirus HPV jest przenoszony drogą płciową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa___
to wcale nie muszą być kłykciny, spokojnie :) wiele dziewczyn ma taką strukturę naskórka przy wejściu do pochwy a do ginekologa i to powinnaś się wybrać, skoro już współżyjesz z chłopakiem i pamiętajcie o zabezpieczeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa___
to wcale nie muszą być kłykciny, spokojnie :) wiele dziewczyn ma taką strukturę naskórka przy wejściu do pochwy a do ginekologa i to powinnaś się wybrać, skoro już współżyjesz z chłopakiem i pamiętajcie o zabezpieczeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa___
to wcale nie muszą być kłykciny, spokojnie :) wiele dziewczyn ma taką strukturę naskórka przy wejściu do pochwy a do ginekologa i to powinnaś się wybrać, skoro już współżyjesz z chłopakiem i pamiętajcie o zabezpieczeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa___
przepraszam za powtórki, jakiś błąd wyskoczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałą mama
a skąd ty piętnastolatko wiesz o kłykcinach jeśli nawet nie wiesz że mając 15 lat powinnaś się zabezpieczać? Dziwne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bani panienko
15 lat? Książka w rękę i nauka a nie du.y dawać i to jeszcze bez zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama1235
I dobrze ci tak 15 latko!!! Jeśli dobrze kojarzę, to do końca życia masz przeje..ne. Niech to będzie ostrzeżenie dla innych puszczalskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klykcina
kłykciny przenoszą się tylko drogą płciową i mogą zagrażać każdej ciąży pierwszej, drugiej itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądna pani
do ginekologa chodzi się przed a nie po rozpoczęciu współżycia. W jakim ty wieku żyjesz? Chyba w XX. Pewnie jesteś szpanówą i żyjesz na maksa, a nie potrafisz zadbać o swoje zdrowie. Fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proferrent
to nie napisała 15-latka, tylko 20-ka. Taki styl pisania nie jest podobny do małolaty. a ta 20 najpierw du.y dała, teraz się wstydzi i podszywa pod 15. Spytajcie 15-latek co to kłykciny, a oczy wyjdą im z orbit bo w swoim wulgarnym, ograniczonym słownictwie z pewnością takiego słowa nie słyszały. Zresztą wiele osób dorosłych ma z tym problem. Więc dziewczę nie podszywaj się pod 15, tylko wal z mostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek11125
Mi 9 latka liże fiutka i mówi ze od taty sie tego nauczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rencistka mała
och, och, fuj, fuj. Jak można nawet tak pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała małolata
a co to są te kłykciny. Nigdy o nich nie słyszałam. Czy to coś groźnego. Może ja mam też to coś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bani panienko
Widzę, że zabrałaś się za książki. Poczytaj o zabezpieczaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad pomysł ze sie nie zabezpieczalismy? napisałam cos takiego? wiem co robie i owszem zabezpieczalismy sie. I nawet bardzo zwracalismy uwage na zabezpieczenie bo wiemy jakie sa konsekwencje. Ten chłopak jest dla mnie najwazniejszy tak jak i ja dla niego. Jestesmy ze soba bardzo długo i nie załuje ze to zrobilismy. Powiedziałam juz mamie ze mam takie cos na pochwie i jutro zadzwoni do ginekologa. I nie zycze sobie takich słow uzywac w moim kierunku. Jestescie czasem nie powazni. Nie wstawiłam tego topiku po to aby osodzali mnie całkiem obcy ludzie. Tylko po to aby sie czegos dowiedziec. Dobranoc. Nie uczyłam sie tylko lezałam i piłam goraca herbate bo mam grype. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad pomysł ze sie nie zabezpieczalismy? napisałam cos takiego? wiem co robie i owszem zabezpieczalismy sie. I nawet bardzo zwracalismy uwage na zabezpieczenie bo wiemy jakie sa konsekwencje. Ten chłopak jest dla mnie najwazniejszy tak jak i ja dla niego. Jestesmy ze soba bardzo długo i nie załuje ze to zrobilismy. Powiedziałam juz mamie ze mam takie cos na pochwie i jutro zadzwoni do ginekologa. I nie zycze sobie takich słow uzywac w moim kierunku. Jestescie czasem nie powazni. Nie wstawiłam tego topiku po to aby osodzali mnie całkiem obcy ludzie. Tylko po to aby sie czegos dowiedziec. Dobranoc. Nie uczyłam sie tylko lezałam i piłam goraca herbate bo mam grype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz czytam wasze posty i mysle ze gdybym nie zbała o swoje zdrowie to nawet by mnie to nie przejeło. A ja jak tylko to zobaczyłam to wiedziałam ze trzeba isc do lekarza. Ludzie, ja ani nie zachowuje sie ani nie wygladam jak 15sto latka. Ale nie bede sie tłumaczyc całkioem obcym ludziom którzy niczego o mnie nie wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulka_____
to nie są kłykciny, zobaczysz :) nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proferrent
Dojrzała kobieta nie pisze takich bzdur, i jeśli nawet się zabezpieczałaś to nie pisałabyś o kłykcinach. Przede wszystkim nawet nie wiesz co to za chorob (prezerwatywa zabezpiecza!!!). Jesteś bezwartościową głupią dziewczyną. Powodzenia w HIV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proferrent -> matka cie nie kocha? to cie ty taka jestes nie oznacza ze wszystkich musisz mierzyc swoja miara. Nie znasz mnie wiec nie oceniaj. martulkaaaa___ -> jak widac jedna normalna osoba potrafi odpisac na temat. pójde do ginekologa i wszystko sie okaze. Najlepiej dmuchac na zimne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatko 00000
Wariatko, to co tu robisz? Dawaj du..y ile wlezie i jak wlezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
profferent - > wiem co to za choroba jak widac bardziej niz ty.. Czytałam o tym duzo i to ze sie zabezpieczalismy nie zawsze oznacza ze nie ma ryzyko zarazenia. Kłukciny moga zajmowac inną przestrzeń której nie chroni prezerwatywa. wiec jesli nei wiesz to sie nie udzielaj. A ja gdybym nie wiedziała co to kłukciny to nie podejrzewałabym ze to mam. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i teraz grzecznie was poprosze aby te osoby których mamusia źle wychowała i nie potrafią sie odzywac inaczej niz wyzwiskami sie tu nie udzielały. Tylko śmiecicie tymi postami. Ludzie wieczorem nie maja co robic to najlepiej trollowac na potralach? nie wstawilam tego topika zeby sie urzerać z debilami tylko sie czegos dowiedziec wiec wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×