Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iwonka00

kłykciny kończyste!!! pomocy!

Polecane posty

Gość proferrent
ja nie oceniam ciebie tylko twoje postępowanie - a to jest różnica. Idź do gina i życzę ci tych kłykcin - bo coś jest na rzeczy. Spytaj jakiegokolwiek Polaka - on nawet nie wie o co kaman. Wychodzi na to że jesteś zarażona - współczuje facetowi twojemu i przyszłemu dziecku. Z tym nie ma żartu to tak jakbyś miała HIV. Tego się nie wyleczy, można wyleczyć. To siedzi w środku. Współczuję partnerowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proferrent
wariatko! czy zauważyłaś tu jakieś wyzwiska. Chciałabyś, ale ich nie ma! Czy ty jesteś pijana czy naćpana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamknij sie okej ? co ty pieprzysz? dziewczyno, to sie da wyleczyc. Tym bardziej ze u mnie to nawet nie wyglada jak brodawka. Dmucham na zimne. A ty chyba masz jakis problem ze soba. I z tego co widac to własnie mój partner mnie zaraził. Slepa jestes czy jeszcze nie nauczyłas sie czytac? A moze na tyle głupia ze nie czytasz ze zrozumieniem? Wiedziałam ze siedza tu takie pokemony i chciałam byc wyrozumiała, ale pałka sie przegieła. Wgl po co wy wchodzicie na takie posty? Nie ogarniasz teamtu to wgl nie wchodz. Proste. Ps. "to siedzi w srodku" - rosmieszyłas mnie tym. Jakby to siedziało w środku to macica byłaby zagrozona tym wirusem a to byłoby groźne. We wczesnych stanie mozna to wyleczyc. Widac jak sie znasz. I ja tez nie wiedziałam co to jest. Dopiero jak wpisałam w wyszukiwarce "brodawka" to mi to wyskoczylo. Poczytałam i wszystko mozliwe ze to to. Bo kłykciny to inaczej brodawczaki mądralo. Ja twojemu mezowi i dziecku wspołczuje. O ile sie ich doczekasz. Nie bede juz odpisywac na twoje posty. Bo moze mam lat ile mam ale chyba jestem troche mądzejsza. Pomimo tego ze oceniłas mnie na wstepie choc mnie nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolog radzi
Aby zakończyć ten temat: kłykciny kończyste są to mnogie wyrośla nabłonkowe rozrastające się w najbliższym otoczeniu odbytu. Początkowo małe i słabo widocze, w miarę upływu czasu przybierają duże kalafoirowate kształty, tworząc gęste skupienia przysłaniające odbyt. Zwykle są kruche i łatwo krwawiące. Sącząca się z kłykcin wydzielina powoduje podrażnienie skóry. Jeśli zaś coś wskazuje na brodawki okołopochwowe to najprawdopodobnie jest to jeden z objawów AIDS. Z tego co pisałaś przy wejściu do pochwy pojawiły się brodawki. Jest to z pwnością objaw HIV lub AIDS. Proponuję natychmiast zgłosić się do ginekologa. W przypadku kłykcin, HIV, AIDS - jest konieczność poinformowania o swoich partnerach, aby uchronić innych oraz podjęcie leczenia od tego typu chorób i podjęcia odpowiedniego leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulka_____
hiv albo aids :D bardzo dobry dowcip, trollu autorko, nie czytaj już tych bzdur, bo padniesz - albo z nerwów, albo ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde chyba zamkne ten topik. W interesie tyle sie mowi o klykcinach ale o HIV albo AIDS jeszcze nie słyszałam zeby wiazało ze sobą -.- pojde najlepiej do ginekologa i wszystkiego sie dowiem od powaznego człowieka. A wy jak chcecie trollujcie sobie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proferrent
Wiedza internetowa czasami mija się z rzeczywistością. No i co kurwi...ca cię zżera? Jesteś nieodpowiedzialna za swoje zdrowie. Jerśli już to każdy małolat wie co to jest wirus i gdzie się rozwija - naiwniaczko. Jesteś szmatką w wydaniu HIV AIDS , kłykinarą. Coś jeszcze? Brzydzę się takimi. Fuj, fuj, fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUDELSSSSS
prowo kolejne a wy się nabieracie, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarazisz innych
Jestem obojętna do tego, ale sprawdziłam na kompie - to nie kłykciny. To syfilis. Z dala od ciebie. Nie dawaj dupska innemu bo zarazisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacjiiiia
Jeśli to nawet prowokacja, to niech panienka uważa na choroby przenoszone drogą płciową. Ktioś ją zarazi a potem ona innego. Ja też brzydzę się takimi szmatami. Najpierw daje a potem o boże oddaje innym. Jerśli nie umiesz dawać, to nie dawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie! czy wy sie dobrze czujecie? moze jestem młoda ale nie na tyle głupia zeby mi wmówic AIDS itd. Miałam jednego partnera i on tez. Nie ma mowy o zadnym HIV. a o tym co moge miec tez cie naczytałam wiec spasuje. Tyle z mojej strony. Nie bede rozmawiac z tak niepowaznymi osobami. Czasami jednak starsi są głupsi. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pewnie dupodajka
To pewnie dupodajka, a teraz szuka współczucia. Zaraziła się i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowokacjiiiia -> kolejna durna? Tak jak napisałam wiem z kim spałam i wiem ze sie zabezpieczałam jak trzeba. Po za tym z pierwszym lepszym tego nie zrobiłam. A jesli nie przeczytałas wczesnijeszych postów to poprotsu sie nie udzielaj. A kto wyzywa sam sie tak nazywa. uwazam ten topik za zamkniety. Mozecie isc trollowac gdzie indziej.Szkoda mi takich ludzi. Oceniają chodz nie znają. i powtórze MAM JEDNEGO PARTNERA. Nie robie tego z nikim innym i nie robiłam. A jesli wy macie z tym problem to nie moja wina. Idzcie sie wyzyc przed lustrem ze swoich niepowodzeń. Narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupodajka lub nie
hivem można zarazić się nie tylko przez stosunek płciowy! Ile ty masz lat? Chyba mało bo nie wiesz o podstawach. Dzieci z podstawówki uczą się, że HIV nie tylko zaraża podczas stosunku płciowego. Jednym słowem jesteś głupia i niedoinformowana. Trzeba wrócić do podstawówki. Tam uczą podstaw. Chyba że jesteś siusiarą a wydaje ci się że jesteś dojrzała. Prawdziwa kobieta (czytaj dojrzała) nigdy nie upubliczznia takich... chyba szmatławych historii. SZkoda że tutaj jesteś. Powinnaś iść do gina a potem pytać szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam idiotko po co pisze. I wiem ze poprzez krew itd. Nie czepiaj sie gówien. Dobrze widzicie ze wiem duzo. A do postawówki to wy wszyscy mozecie isc, bo trollujecie na portalach zamiast albo pomóc albo albo zając sie swoim jebanym zyciem. Ja znam swoja wartosc i to jaka jestem. Nie znacie mnie wiec nic wam do oceniania mnie. Chociaz tutaj na tej stronie kazdy topik sie tak kończy. Wiec wypierdalac pokemony i nie pisac do mnie. bo w szkole mam ludzi na wyzszym poziomie. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupodajka lub nie
Facet mógł być już dawno zarażony (bo wirus siedzi w człowieku i czeka). Oczywiście nie dotyczy to szmatławców. Ich nie rusza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupodajka lub nie
idż na kibel może wysr..sz te kłykciny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajcu02
Miała jednego partnera i nie możliwe zarazić się HIVem. A zbadałaś go wcześniej? Skąd wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolog radzi
Proszę pani, proszę iść jak najszybciej do ginekologa. Żadna prezerwatywa nie zabezpiecza przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. To jest podstawa. To pomaga, ale nie zabezpiecza. Każda narośl itp. wymaga wizyty u lekarza ginekologa. Nie ma co się "wyżywć" na innych. Uprzejmie proszę udać się do lekarza!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×