Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lubie lubie345

MA JUZ KTOS TA NOWA KSIAZKE MAGDY GESSLER???????????

Polecane posty

Gość lubie lubie345

Warta kupienia, przeczytania? Jakie przepisy sa w niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeee nooooo...
Chybabym na leb upadla gdybym miala finansowac w jakikolwiek sposob to bezczelne babsko. Obejrzalam raz i o ten raz za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula ula
nie cierpie tej baby i jej chamstwa, wyższości, podejścia do restauratorów nic bym nie przełknęła w jej restauracji obejrzałam 2 programy i o dwa! za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula ula
nie cierpie tej baby i jej chamstwa, wyższości, podejścia do restauratorów nic bym nie przełknęła w jej restauracji obejrzałam 2 programy i o dwa! za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie lubie345
Ja ja lubie i chwala jej za to, ze w naszym imeiniu dowala restauratorom ktorzy serwuja nam jakies gowno zamaist dobrgo- swiezego jedzenia. Od czasu jak zaczelam ogladac Gesslerowa to przestalam chodzic do restauracji, widzieliscie jaki w 90% lokali panuje BRUD? Okropnosc. Ale ksiazki jestem ciekawa al jesli okaze sie bublem to szkoda kasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulka_____
nie muszę kogoś lubić, żeby móc docenić jego fachowość, Magda nie jest do przytulania, tylko do pysznego gotowania ;) inna sprawa, że książki nie kupię, bo mam całą półkę książek z przepisami i wcale z nich nie korzystam, wolę szukać przepisów w Internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaasne
Fachowosc? Widzac te klaki nad potrawami odechcialoby mi sie przygotowac cokolwiek wg jej przepisu, bo wciaz bym miala wrazenie, ze natkne sie na te nieuczesane.. buerk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie lubie345 Ja ja lubie i chwala jej za to, ze w naszym imeiniu dowala restauratorom ktorzy serwuja nam jakies gowno zamaist dobrgo- swiezego jedzenia. Od czasu jak zaczelam ogladac Gesslerowa to przestalam chodzic do restauracji, widzieliscie jaki w 90% lokali panuje BRUD? Okropnosc. Ale ksiazki jestem ciekawa al jesli okaze sie bublem to szkoda kasy 1 1 dopiero w tv musiałaś zobaczyć, że w reastauracjach dają syfiaste żarcie? nie czułaś w smaku albo w zapachu wcześniej? poza tym trochę logiki i samemu można dojśc do tego, co sięw knajpach ludziom serwuje... 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam, wykorzystałam póki co jeden przepis, pyszotka, ksiażka fajnie wydana, nawiasem mówiąc kupiłam dwa egzemplarze, jeden z przeznaczeniem na świąteczny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie lubie345
No i czego sie tak goraczkujesz , Ewa??? Jestem mloda wiec mam prawo nie wiedziec, ze "restauracje serwuja syfiaste jedzenie" 1 1 ruda laska , dzieki za opinie, kupie ja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie lubie345
a ty Ewa przezywasz jak malpa okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm... nie bałdzo
Tia, Ewa potępia syfiaste żarcie, a sama piece ciasta z torebki, bo jej się dooopy nie chce ruszyć i zrobić domowego ciasta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm... nie bałdzo
Tia, Ewa potępia syfiaste żarcie, a sama piece ciasta z torebki, bo jej się dooopy nie chce ruszyć i zrobić domowego ciasta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma...
logika wspólnego z syfiastym jedzeniem Ewo, 33??? i co ty taka hej do przodu znowu z krytyką innych? kultury nikt cie nie nauczył?ludzie sobie fajnie piszą dopóki ty nie wtrącisz swoich pięciu groszy.... naprawdę tego nie widzisz???!!! a jeżeli już partycypujesz w jakimś topiku to nie zwiewaj jak tchórz i staw czoła odpowiedzi na twoją krytykę. to chyba jest dla ciebie logiczne, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha ewka, dobre, napisała
o syfiastym żarciu w restauracjach a sama gotuje syf :o Wolałabym zjeść w tej restauracji niż u ewki :o Z resztą, sama pisała, że na jedzenie w restauracji jej nie stać to się musi na kimś wyżyć bo pewnie sama ma dosyć żarcia swoich tygodniowych wysuszonych padlin czy naleśników :o Akurat wiele nie odbiegasz od tych restauracji, które Gessler krytykuje min innymi za ziemniaki dwudniowe jak ty wpierdzielasz wszystko nieświeże kilkudniowe :D Więc weź sie nie wtryniaj do tematu o którym sama nie masz zielonego pojęcia bo tylko się kompromitujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram w 100% !!!
ale jak zwykle pewnie się ktoś uwziął na biedną Ewę..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym zwiewaniem to juz sobie nie pochlebiajcie nie zawsze mogę siedzieć sobie na kafe w pracy, dziś przygotowywałam umowę na 40 tys, więc wybaczcie, ale nie miałam kiedy was tu, smieszki moje, poczytać ale teraz sobie weszłam, pośmiałam się, oglądając akurat Gesslerową, i tyle ani sie bronic nie zamierzam, bo nie mam przed czym, a już zupełnie - przed kim ani wam tłumaczyć, bo to gorzej niż krowie na miedzy czerpcie dalej wiedzę o życiu i jedzeniu w tv, lepsze to niż nic :) 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe dobre.....
nie masz czasu.... :D jakoś wszędzie cię pełno :D w dodatku masz czas na zgłaszanie do usunięcia komentów mało pochlebnych twojej zacnej osobie :D dawno się tak nie uśmiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jej nie mam i i tak czasu nie mam na czytanie, ale może jak ktoś przeczyta to powie czy warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest ksiązka kucharska
a nie powieść do czytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia akurat te twoje
żarcie niczym nie roznie sie od syfu z restauracji, kucharko za dyche :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam duzego bialego
Mnie to Ewci spagetti na 3 dni rozwalilo na lopaty. Ot kucharka . Hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frceeersef
Oglądałam dzisiaj w empiku , chciałam kupić . Na chceniu się skończyło , nic mi się w tej książce nie podobało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa kiedys pisala o plackach ziemniaczanych ktore u niej jedli dzien pozniej :O a tak bedzie medrkowala, ze szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa zawsze będzie
mędrkowała. taka już jej natura. taki nasz smerf ważniaczek ;) w każdej grupie społecznej jest taka gwiazda socjometryczna, która nadaje reszcie trochę pikanterii ;)życie na kafe bez ewy byłoby nudne, a tak co dzień można przeczytać jakąś "ważną" uwagę, a przy okazji czegoś się nauczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×